whuh dat is het nadeel van meerdere kinderen...meer verjaardagenquote:Op donderdag 25 februari 2010 21:14 schreef YPPY het volgende:
Maar volgend jaar hoef je pas weer!Was de taart net zo lekker als hij eruit zeg?
Ja voor die jongens is het inmiddels nog spannenderquote:Op donderdag 25 februari 2010 21:17 schreef YPPY het volgende:
Maar Saartje is pas over een jaar.Voor een jongen is het vast anders, toch?
Jammie! De taart zag er ook wel geniaal goed uit.
Ik vind ze ook leuk, maar wel vermoeiend. Hele middag en deel van de avond visite en heel veel kinderen. Het is vaak wat hectischer dan de verjaardag van jezelf.quote:
ja! ik hoop het! Ik heb nog steeds haar sluitlaken hier liggen en ze reageert niet op pm's op haar accountsquote:Op donderdag 25 februari 2010 21:16 schreef YPPY het volgende:
Misschien wordt Leah gelokt door deze TT.
Hangt af van wat de wensen zijnquote:Op donderdag 25 februari 2010 21:21 schreef Saffier het volgende:
Yppyje bent een echte lieverd, wist je dat al?
Miss_SlyAl meer nieuws over je broer? Hoe gaat het ermee?
Rocks, ik wil juist heel graag nu lekker sieraden maken![]()
Taartjesfee wat is jouw levertijd op een taart vraag ik mij af?
Weet ik even voldoendequote:Op donderdag 25 februari 2010 21:23 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Hangt af van wat de wensen zijnAls ik het een week of 2 van te voren weet is ruim genoeg
Zal ik haar even schoppen??? Ik weet nog een andere manier om haar te porren *stuurt postduif richting Leah*quote:Op donderdag 25 februari 2010 21:21 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja! ik hoop het! Ik heb nog steeds haar sluitlaken hier liggen en ze reageert niet op pm's op haar accounts![]()
als iemand haar adres heeft hou ik me aanbevolen
gewoon pornoblond latenquote:Op donderdag 25 februari 2010 21:24 schreef RockabeIIa het volgende:
Saffier,Oops! Goed dat ik vraag want ik dacht echt dat het teveel zou zijn
Nou, dan ben je binnenkort aan de beurt hoor!
Sly, mijn haar toffee?Effe wennen aan die gedachte, ik hou nl wel van pornoblond
pornoblond!quote:Op donderdag 25 februari 2010 21:30 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik wil ook een andere haarkleur! Wat zal ik eens doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |