Beste TRU-fokkers,
Op aanraden van
Summers heb ik na veel twijfel besloten hier toch maar een topic te openen.
Waar paragnosten tegenwoordig steeds meer geaccepteerd en verwelkomd worden binnen het normale merk ik in het dagelijks leven sterk dat er op pokemonparagnosie toch nog een groot taboe rust.
Vaak als ik ervoor uitkom dat ik met regelmaat Charizards zie word ik gek aangekeken, mijn verhalen weggelachen. Nog nooit heb ik ook maar gehoord van een pokemonparagnost met een eigen tv-programma, terwijl reguliere mediums niet meer uit het tv-landschap zijn weg te denken.
Omdat ik als geen ander weet hoe ontmoedigend dit kan werken open ik nu hier dit topic waar lotgenoten zich kunnen verzamelen en elkaar de ondersteuning kunnen bieden die ook wij simpelweg verdienen. Hier hoop ik een front te kunnen vormen tegen de zogenaamd wetenschappelijk-georiėnteerde massa die niet verder kijkt dan eigen waarnemingen/metingen en toetsbare hypothesen. Alsof iets van dat onze ervaringen minder waard maakt! Alsof iets minder echt is als alleen ik het zie en jij (/anderen) niet! Omg!
Kortom, heb ook jij wel eens een pokemon in het echt gezien? Zwijg daarover dan niet langer en meld je hier! Pokemon bestaan, de rest van de wereld weet het alleen nog niet!