quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 16:56 schreef AdvancedPower het volgende:Het is weer zover, donderdag ga ik weer naar haar toe! Eindelijk! Ik heb er nu al zin in! Als dit het enigste was wat ik wou zeggen had ik natuurlijk geen topic geopend... Het is nu zo, de moeder van haar is zo'n mooie MILF! Sexy kontje, mooi hoofd... enzovoorts, enzovoorts... Toen ik laatst bij haar was heb ik meer naar haar gekeken dan naar mijn vriendin. Echt waar... Nou was laatst mijn vriendin der beltegoed (:'):')) op en sms'te ze me dus terug met haar moeder haar mobiel. Nu heb ik dus het mobiele nummer van die MILF, maar ik durf alleen niet naar haar toe te sms'en dat ik haar leuk vind.

En als ik dat dan wel durf kan ik niet meer bij haar komen, omdat ze dat dan weet en ze me niet meer in huis wil hebben. Dus ik laat het eerst zo en donderdag volgen dan de pics of een video! Ik kan niet wachten!
Klacht: zie OP.
![]()
Het was al duidelijk in mijn eerste MILF topic: ze is gewoon hartstikke sexy!
Maar het gaat verder... Ik kijk zo zonet op mijn mobiel: 1 nieuw bericht!
Dit gebeurd me veel vaker dus ik druk rustig op het touch-screen om hem van de toetsenblokkering af te halen. Het valt me op dat het het nummer is van de MILF. Ik dacht nog: het zou mijn vriendin wel zijn. Die sms'te ja altijd met haar nummer. Dit was niet het geval:
quote:
haha, oke dan. maar van wie is dit nr?
HOLY CRAP!!! Wat moet ik doen?
Dit is de kans van mijn leven. Ik kan natuurlijk sturen: het vriendje van uw dochter.
Maar ook: ik vind je leuk, maar ik blijf liever anoniem. We gaan elkaar vast snel zien.
Klacht: ik ben radeloos!