Omdat ik het interessant vind welke programma's scoren en welke niet. Zijn de cijfers tekekend voor de kwaliteit van een programma? Aan de hand van de cijfers van VI en SV lijkt het me niet het gevalquote:
Wat scoort in Nederland is laagdrempelig, generiek en met een vleugje humor en dat is Voetbal International in principe niet genoeg. Maar ik denk dat kijkcijfers van rond de 500.000 prima zijn voor een praatprogramma over voetbal.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 13:21 schreef Zapper het volgende:
[..]
Omdat ik het interessant vind welke programma's scoren en welke niet. Zijn de cijfers tekekend voor de kwaliteit van een programma? Aan de hand van de cijfers van VI en SV lijkt het me niet het geval
Kan bijvoorbeeld ook niet begrijpen dat een programma als Ik hou van Holland zo goed scoort, zo'n simpel bij elkaar gejat programma.
Vaag he
Hij heeft niet eens een zus. Heeft met humor te maken.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:38 schreef ikweethetookniet het volgende:
@ 2.26 Wie weet wat er met Hansie zijn zus aan de hand is
Labiel?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:23 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Kraay is ook een labiele idioot. Daar houdt Koning Johan niet zo van.
Logisch...als ie alles gasten belachelijk gaat maken komt er niemand meerquote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:30 schreef DrDentz het volgende:
Het meest pijnlijke voor Kraaij lijkt me niet wat er op maandag gebeurt, maar op vrijdag.. dan gaat Johan heel serieus in op alles wat Ali B en Johnny de Mol zeggen en doet hij alsof ze louter verstandige taal uitslaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |