Wat is dat nou weer voor een reactiequote:Op zondag 28 februari 2010 13:30 schreef Basilicumman het volgende:
[..]
Ja, het is maar goed dat Wuytens uit de wedstrijd is gehaald. Het was namelijk een regelrechte aanslag en het slachtoffer (wie was het eigenlijk) heeft buitengewoon veel geluk gehad.
Had gemoeten, ja. Nu ga ik deze echter niet meer dichtgooien.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:38 schreef Tallie1982 het volgende:
Kan dit niet in het Live topic ? Toen er laatst een topic geopend werd over Ajax - Vitesse werd die ook dichtgegooid.
Ok, jij wint. Het is terecht. Maar een beetje flauw is het wel, of vind je dat ook niet?quote:Op zondag 28 februari 2010 13:33 schreef mash_ het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor een reactieHet is toch volgens de regels rood. dus dan is het gewoon terecht
Ja, als het geel was zou ik niet gaan zeggen dat het rood had moeten ziin.quote:Op zondag 28 februari 2010 13:54 schreef Basilicumman het volgende:
[..]
Ok, jij wint. Het is terecht. Maar een beetje flauw is het wel, of vind je dat ook niet?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |