Geloof het of niet, ik heb hem serieus gekochtquote:Op zaterdag 27 februari 2010 00:15 schreef Jump het volgende:
Op het einde van het seizoen, kunnen we allemaal zo'n shirt dragen: http://www.bustedtees.com/foundlostshirt
Lost wordt op Hawaii opgenomen.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 12:15 schreef B4llistic het volgende:
En dat heeft gevolgen voor Lost hoe?
Ze schijnen nu hetquote:Op zaterdag 27 februari 2010 13:13 schreef 9x19 het volgende:
[..]
Volgens mij zijn de opnames al zo goed als klaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. aan het filmen te zijn.
Dat zou wel in één keer verklaren waarom het eiland onder water ligtquote:Op zaterdag 27 februari 2010 12:12 schreef Symer het volgende:
Er schijnt een tsunami onderweg te zijn naar Hawaii met golven bij Chili van 40 meter hoog.
Als dat niet afzwakt blijft er weinig van Hawaii over.
quote:Op zaterdag 27 februari 2010 13:25 schreef Symer het volgende:
[..]
Ze schijnen nu hetKUHUHUT ik klikte NIET EENS EXPRES op die spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. aan het filmen te zijn.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
En tevens kut dat dalijk Hawaii wegspoelt en Lost nooit afgemaakt zal worden
lekker faxen heel de dag echt genot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |