Mjah dat is zeker zo. Mijn master thesis gaat trouwens ook officieel "wetenschappelijk" gepubliceerd worden, dat is ook wel lekker op je CV. Als je daar dan ook een gastcollege over mag geven, maakt 't plaatje wel compleet.quote:Op woensdag 24 februari 2010 12:50 schreef Teun_ZHV het volgende:
Zoiets is hangt meestal in tussen vervelend en uitdaging. Het kost toch heel veel tijd aan voorbereiding, het is best spannend, maar tegelijkertijd o zo leerzaam. Maar je kunt het beter oefenen voor die kalfjes dan voor een groep mensen die in een totaal andere setting zitten. Die ervaring nemen ze je nooit meer af![]()
Ooit doet Pietje hetzelfde traject als die andere![]()
[ afbeelding ]
* eens, ik walgde ook van 't nieuwsbericht. En dat kabinet heeft dan de bek vol van normen en waardenquote:Op woensdag 24 februari 2010 13:07 schreef MeraViglioSa het volgende:
Iemand die Twitter een beetje volgt qua politiek? Er is een beetje een fittie gaande tegen Rouvoet.
Deze heeft een deel van de portefeuille Onderwijs geweigerd, namelijk homo-emancipatie.
Achterlijke GristenmongoolSchande!
Klopt op dat laatste na. De melding is, dat er "nog niet mee gereisd is". Nou heb ik die kaart 24 uur geleden voor het eerst tegen zo'n chip-blieper in de tram aan gehouden, en op het scherm verscheen toen "Goede reis". Ze vinden in de tram dus wál dat ik echt gereisd heb maar op de site nog niet. En daarom mag ik niet aanvragen dat mijn kaart altijd van saldo voorzien wordt via een machtiging.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:05 schreef Marrije het volgende:
[..]
![]()
Dus eerst kan het niet omdat je je nog moet aanmelden, dan heb je je aangemeld en kan het niet omdat je er eerst mee moet reizen. En dán kan het niet omdat je nog niet zoveel km's hebt gereisd?
Wauw Pietje, gefeliciteerd, dat is inderdaad nogal wat!quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:18 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Mjah dat is zeker zo. Mijn master thesis gaat trouwens ook officieel "wetenschappelijk" gepubliceerd worden, dat is ook wel lekker op je CV. Als je daar dan ook een gastcollege over mag geven, maakt 't plaatje wel compleet.
De zenuwen zijn er op ieder niveau hoorquote:Op woensdag 24 februari 2010 13:20 schreef liesje1979 het volgende:
Ok er is sprake van een niveauverschilletje maar ik heb een tijd terug ook een gastles gegeven op een MBO, eerste klas. Ik was zo doodzenuwachtig maar achteraf heb ik er veel van geleerd en vond ik het leuk!
Gewoon doen dus Piet.
"Niveauverschil" maakt geen ruk uit. Je staat voor een groep, en dat is eng, of kan dat zijn. Ik heb het niet vaak hoeven doen, maar de key is, dat je gewoon zeker moet zijn van wat je gaat vertellen. Je moet je als een vis in het water voelen, jij bent degene die er het meest van de materie af weet, en niet iemand anders in de zaal. Is dat het geval, dan voel je je ook niet onzeker. Is dat niét zo, dan is het gewoon kut en zou je het eigenlijk helemaal niet moeten doen.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:20 schreef liesje1979 het volgende:
Ok er is sprake van een niveauverschilletje maar ik heb een tijd terug ook een gastles gegeven op een MBO, eerste klas. Ik was zo doodzenuwachtig maar achteraf heb ik er veel van geleerd en vond ik het leuk!
Gewoon doen dus Piet.
Haha, dan wordt het instaptarief afgeschreven (4 euro), dus zó dramatisch is het ook weer niet als je het een keer vergeet.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:22 schreef liesje1979 het volgende:
Heb je hem bij het uitstappen er ook nog langs gehaald Gert?
Anders ben je nog steeds op reis.
Of zorgen dat je een algemeen verhaal houdt (in veel tijd niets zeggen) en zorgen dat je wat specialisten bij de hand hebt die je in kunt schakelen.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:23 schreef Gert het volgende:
[..]
"Niveauverschil" maakt geen ruk uit. Je staat voor een groep, en dat is eng, of kan dat zijn. Ik heb het niet vaak hoeven doen, maar de key is, dat je gewoon zeker moet zijn van wat je gaat vertellen. Je moet je als een vis in het water voelen, jij bent degene die er het meest van de materie af weet, en niet iemand anders in de zaal. Is dat het geval, dan voel je je ook niet onzeker. Is dat niét zo, dan is het gewoon kut en zou je het eigenlijk helemaal niet moeten doen.
Nou, ik denk dat niveauverschil niet zoveel ter zake doet. De een is goed in economie op een bepaald niveau, de ander in sexuele voorlichting of tupperwareparties.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:25 schreef liesje1979 het volgende:
Naja ik was vooral bang dat ze gingen etteren enzo, dat is niet zo gek bij een klas 16-17 jarigen.
Maar toen ik eenmaal bezig was en contact had met de groep waren de zenuwen weg.
Ik bedoelde met niveauverschil dat de stof die Pietje over moet brengen ws veel ingewikkelder is.
Ja, maar die ebben binnen vijf minuten weg als je merkt dat het loopt. Achteraf is het gevoel perfect en het biertje smaakt dan uitstekendquote:Op woensdag 24 februari 2010 13:22 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
De zenuwen zijn er op ieder niveau hoor.
Ja, ik vertaal dat naar: dan zou je het helemaal niet moeten doen.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:28 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Of zorgen dat je een algemeen verhaal houdt (in veel tijd niets zeggen)
Bij de trein is 't 10 euro, toch een bedrag dat je niet 'ff' wil missen.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:28 schreef Gert het volgende:
[..]
Haha, dan wordt het instaptarief afgeschreven (4 euro), dus zó dramatisch is het ook weer niet als je het een keer vergeet.
Ja hallo, heb geen politiek gestudeerd.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:28 schreef Teun_ZHV het volgende:
Of zorgen dat je een algemeen verhaal houdt (in veel tijd niets zeggen)
20 euro voor niet kortingkaarthouders.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:33 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Bij de trein is 't 10 euro, toch een bedrag dat je niet 'ff' wil missen.
lolwhut? Je kunt dus in feite gewoon overal heen voor 4 euro, onder het mom van: oeps, vergeten uit te checken?quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:28 schreef Gert het volgende:
[..]
Haha, dan wordt het instaptarief afgeschreven (4 euro), dus zó dramatisch is het ook weer niet als je het een keer vergeet.
Nee nee, maar als je bijvoorbeeld projectleider bent en je je verhaal af moet steken dan loop je er al snel tegenaan dat je geen detailkennis hebt. Dan moet je erg goed opletten dat je geen zaken gaat aansnijden die heel specifiek zijn of gaat reageren op heel gerichte vragen waardoor je zelf in een moeras verzand.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:34 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja hallo, heb geen politiek gestudeerd.
Ik denk dat het niveauverschil eerder ligt in de vragen die je krijgt van de studenten. Op een hoger niveau zitten er wellicht eerder mensen tussen die vragen stellen waar je geen antwoord op weetquote:Op woensdag 24 februari 2010 13:25 schreef liesje1979 het volgende:
Naja ik was vooral bang dat ze gingen etteren enzo, dat is niet zo gek bij een klas 16-17 jarigen.
Maar toen ik eenmaal bezig was en contact had met de groep waren de zenuwen weg.
Ik bedoelde met niveauverschil dat de stof die Pietje over moet brengen ws veel ingewikkelder is.
4 euro verreizen met de tram is een kunst op zich, zo duur is 't vaak niet.quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:38 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
lolwhut? Je kunt dus in feite gewoon overal heen voor 4 euro, onder het mom van: oeps, vergeten uit te checken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |