FOK!forum / Films & Series / Win een prijzenpakket van 'The Book of Eli'
Surveillance-Fietsdinsdag 23 februari 2010 @ 20:42

In navolging van de actie voor de zeer exclusieve FOK!voorvertoning van de film 'The Book of Eli' hebben we een erg toffe prijsvraag! Op 1 en 2 maart aanstaande houdt FOK! in 4 steden in Nederland een speciale voorvertoning van de film. Meer dan 570 FOK!users zullen als eerste in Nederland naar de film mogen kijken! Maandag 1 maart zijn de vertoningen in Amsterdam en Rotterdam. Op dinsdag 2 maart volgen Groningen en Eindhoven! Omdat alle 576 kaarten voor de FOK!voorvertoning allemaal al weg zijn mogen we nu in samenwerking met Paradisofilms vijf keer een 'The Book of Eli' prijzenpakket weggeven!

In de nabije toekomst is Amerika door een oorlog een kaal en gevaarlijk niemandsland geworden, waarbij steden en snelwegen zijn vergaan tot dodelijke vallen. Gewapend met zijn jachtgeweer, zwaard en instinct heeft Eli (Denzel Washington) deze wereld jarenlang afgezworven, zichzelf verdedigend tegen zeer gewelddadige bendes op zoek naar overlevingsmiddelen. Als Eli aankomt in het vervallen Californië wekt hij met zijn aanwezigheid woede op bij zelfverklaard dictator Carnegie (Gary Oldman), die zijn mannen opdracht geeft Eli te overmeesteren. Carnegie’s stiefdochter Solara (Mila Kunis) vertelt Eli over haar stiefvader’s wrede plannen om het gebied te veroveren en wanneer Eli uit de handen van Carnegie’s mannen weet te ontsnappen, volgt Solara hem. Samen vervolgen ze Eli’s weg naar San Francisco, waar het einddoel ligt van zijn lange reis: het afleveren van een boek dat kan helpen bij het redden van de mensheid. Carnegie heeft echter de achtervolging ingezet, en is tot alles in staat om Eli uit te schakelen voor hij dit doel kan bereiken.

Bekijk ook de trailer:






In samenwerking met Paradisofilms mogen we nu vijf speciale 'The Book of Eli' prijzenpakketen weggeven! In dit pakket zitten een tas, een t-shirt en één vrijkaart voor de film 'The Book of Eli' die donderdag 4 maar uitkomt in de bioscoop! Jij kan kans maken op één van de vijf prijzenpakketten door antwoord te geven op de onderstaande prijsvraag! Daarnaast moet je ook de speciale 'Book of Eli'-Twitter' in de gaten houden! Daar wordt binnenkort ook een erg mooie prijs weggegeven! Vergeet hem dus niet te followen!

Hoe laat begint de exclusieve FOK!voorvertoning van 'The Book of Eli' in Pathé Groningen?


Het antwoord op deze vraag kan je hier invullen!


[ Bericht 11% gewijzigd door Surveillance-Fiets op 23-02-2010 21:17:31 ]
Chandlerdinsdag 23 februari 2010 @ 22:13
Mogen mensen die ook deelnemen aan de vorige "The Book of Eli" actie ook mee spelen met deze? of zijn we uitgesloten van deelname?
Surveillance-Fietsdinsdag 23 februari 2010 @ 22:17
Tuurlijk mogen die meedoen! graag zelfs!
Drinkydinsdag 23 februari 2010 @ 22:24
Meegedaan, ben benieuwd
49centdinsdag 23 februari 2010 @ 23:26
Ik heb de film dinsdag al gezien (in België). Vond het wel een mooie film!
Chandlerwoensdag 24 februari 2010 @ 07:28
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 22:17 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Tuurlijk mogen die meedoen! graag zelfs!
Done
AdvancedPowerwoensdag 24 februari 2010 @ 08:35
Ik had voor Groningen gereseveerd.
brunette82woensdag 24 februari 2010 @ 12:44
poging gewaagd
OudeBokwoensdag 24 februari 2010 @ 16:34
Deze keer maar eens niet meedoen .
Heb 'm al op m'n iPod en zo =D en ben niet zo'n goodie-hunter.
Granaatappelwoensdag 24 februari 2010 @ 21:07
quote:
Op woensdag 24 februari 2010 16:34 schreef OudeBok het volgende:
Deze keer maar eens niet meedoen .
Heb 'm al op m'n iPod en zo =D en ben niet zo'n goodie-hunter.
goedzo, hoe minder er meedoen, hoe meer kans ik maak!!!
Quyxz_vrijdag 26 februari 2010 @ 18:48
Ik heb 2 kaartjes voor Eindhoven, maar ik hoorde van de week dat ik dan een bespreking heb...
Dus ik gebruik mijn kaarten niet. Kan ik er nog iets mee? Teruggeven ofzo, zodat iemand anders blij is?
Drinkyvrijdag 26 februari 2010 @ 19:45
quote:
Op vrijdag 26 februari 2010 18:48 schreef Quyxz_ het volgende:
Ik heb 2 kaartjes voor Eindhoven, maar ik hoorde van de week dat ik dan een bespreking heb...
Dus ik gebruik mijn kaarten niet. Kan ik er nog iets mee? Teruggeven ofzo, zodat iemand anders blij is?
Danny mailen(dacht ik )
Bill_Ezaterdag 27 februari 2010 @ 11:36
Ik word helemaal ziek van dit kut topic als ik net iets te hoog klik voor MAT AT of zo...
Kut actie.