Dat dus.quote:Op woensdag 24 februari 2010 18:02 schreef Den_Haag het volgende:
ze vertrouwt je niet en zal dat dus nooit gaan doen. gaat nog een leuke relatie worden
IMO moet je elkaar vrij laten in de sociale contacten, maar als je problemen hebt met die contacten moet je dat ook kenbaar maken. Dan kan de ander daar rekening mee houden.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:45 schreef Mryc het volgende:
Achteraf denk ik wel eens: had ik hem het niet moeten vertellen? Maar in een relatie moet je alles kunnen bespreken, toch?
Je hebt niks fout gedaan. Vriendin is een bitch. Pech voor haar.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:45 schreef Mryc het volgende:
Ik zit op dit moment in een soortgelijke situatie maar dan andersom.
Mijn vriend heeft een vriendin die ik niet vertrouw. De desbetreffende dame heeft een relatie, maar heeft al meerdere malen kerels achter haar aan laten lopen en hoop gegeven dat het wat met ze zou worden, maar als puntje bij paaltje kwam trok ze zich terug. Wel constant aandacht blijven vragen natuurlijk. Overigens vertelde ze dit zelf toen ik haar net leerde kennen, ze leek er nogal trots op te zijn. Hetzelfde heeft zich ook afgespeeld met mijn vriend voor ik hem leerde kennen.
Ongeveer een half jaar terug heb ik aan mijn vriend kenbaar gemaakt dat ik haar niet mocht en haar niet vertrouwde. En dus ook niet haar gezelschap zou opzoeken. Maar heb daarbij wel gezegd dat hij ermee moest doen wat hij wilde. Ik vind namelijk niet dat ik mijn vriend voor een keus mag stellen. Dat hij met haar omgaat; prima, zolang hij maar in zijn achterhoofd houdt wat ik tegen heb gezegd heb.
In al zijn (mannelijke?) naïviteit vertelde hij dit aan die vriendin van hem die vervolgens compleet verontwaardigd was. Niet alleen over wat ik had gezegd, maar ook over dat hij niet meteen haar kant koos. Ze eiste vervolgens een gesprek met mij waar hij bij zou zijn (hoewel ik hier invul, lijkt het mij dat hij in het gesprek haar kant moest kiezen). Heb aangegeven dat ik niet vond dat ik me tegenover haar hoefde te verantwoorden. Het komt overigens wel eens over dat je iemand niet mag, niet waar?
En toen kwam het opmerkelijke; zíj stelde hém voor de keus: of de vriendschap is over, of je maakt het uit. Mijn vriend heeft vervolgens niet gekozen (ik geef hem groot gelijk), en de vriendschap was over.
Voor hem kut, maar voor mij werd het alleen maar duidelijker dat mijn gevoel over haar juist was.
Achteraf denk ik wel eens: had ik hem het niet moeten vertellen? Maar in een relatie moet je alles kunnen bespreken, toch?
Heeft geen zin.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 01:15 schreef Vandaag... het volgende:
Ik zou nog wel eens goed vragen wat haar nou precies dwars zit. Misschien is ze even heel onzeker of heeft ze een andere reden waarom ze nu zo overgevoelig doet. En soms helpt het als ze jouw platonische vriendin beter leert kennen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |