Dat zijn toch alle rellen?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 12:12 schreef vencodark het volgende:
Wat een suffe rel was dat zeg.Kinderen.
Ja maar deze vond ik extra truttig, saai en kinderlijk. Het sloeg écht nergens op.quote:
quote:
Als je weet wat Kitao aan sommige vrouwen op Fok voorsteld, wil je hem ook niet hier zien.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 12:17 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja maar deze vond ik extra truttig, saai en kinderlijk. Het sloeg écht nergens op.![]()
Nah ja, ik ben er vandoor. Gegroet.
Nu word ik nieuwsgierig...quote:Op dinsdag 23 februari 2010 12:17 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als je weet wat Kitao aan sommige vrouwen op Fok voorsteld, wil je hem ook niet hier zien.
Nou heb ik de gesprekken niet gevolgd, maar bij sommige mensen is er een groot verschi tussen hun praatjes/macho gedrag en de werkelijkheid.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 12:17 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als je weet wat Kitao aan sommige vrouwen op Fok voorsteld, wil je hem ook niet hier zien.
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 12:08 schreef vencodark het volgende:
Of de kinderkamer laten opknappen door een tv team en vertellen dat ze "oh zo van WInnie de Pooh houdt"
Wat maakt hem anders dan de gemiddelde Fok!ker?quote:Als je weet wat Kitao aan sommige vrouwen op Fok voorsteld, wil je hem ook niet hier zien.
Bang om de confrontatie aan te gaan maar iemand proberen weg te wensen , lekker laf en zal toch nooit werken.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 12:11 schreef stbabylon het volgende:
Je blijft weg uit Singles? YES! Doel bereikt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |