Hij lakt gewoon kut.quote:Op zondag 21 februari 2010 @ 15:48 schreef Tammykok het volgende:
Niet met lichaamsdelen gaan schelden hé...:)
te dik of zoquote:
Heb op de konad plates zelf nog geen plakplastic gehad, maar wel op de nepperds. Het plasticje is ook bijna niet te zien, beetje friemelen aan de randjes met een nagel/schrapertje. Dat witte achterop zit bij de konad's dan heb je de real deal. suc6quote:Op zondag 21 februari 2010 16:00 schreef princess-a het volgende:
Dames met Konad ervaring; zit er altijd plastic om de plate? Ik heb er nu 1 waarbij ik zo weinig relief voel dat ik denk dat er nog plastic over heen zit maar ik zie echt niks! kan ook voor geen meter stempelen zo
alleen op de achterkant zit een wit plaatje met konad all over, of hoort dat zo?
Fiets is een manquote:Op zondag 21 februari 2010 @ 16:14 schreef Tammykok het volgende:
Scheld dan met het mannelijke geslacht... die zijn hier toch niet te vinden![]()
Wat is er met je lakje dan?
Dankjewel! Met de white pearl kan ik de plate, m77, niet stempelen. Met witte konad lukt het gelukkig wel. Ik ga er dan maar vanuit dat er geen plastig overheen zit, heb al 2 nagels verknald door het peuteren aan de platequote:Op zondag 21 februari 2010 16:16 schreef AmNaBa het volgende:
[..]
Heb op de konad plates zelf nog geen plakplastic gehad, maar wel op de nepperds. Het plasticje is ook bijna niet te zien, beetje friemelen aan de randjes met een nagel/schrapertje. Dat witte achterop zit bij de konad's dan heb je de real deal. suc6
mijn zusje geeft die als het goed is zo voor mequote:Op zondag 21 februari 2010 16:22 schreef Tammymara het volgende:
Ik vind die SYF blauw echt supermooi!
Heyyy had je het vorige topic nog gelezen? We kunnen niet reageren op je blog :-Pquote:Op zondag 21 februari 2010 15:17 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Thanks for the tip, al gebruik ik meestal wel basecoat xD
Ik heb het hele vorige topic gemistquote:Op zondag 21 februari 2010 16:30 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Heyyy had je het vorige topic nog gelezen? We kunnen niet reageren op je blog :-P
Oh jeetjequote:
Maar hij lakt verschrikkelijkquote:Op zondag 21 februari 2010 @ 16:36 schreef princess-a het volgende:
[..]
Oh jeetjeHij is wel heel mooi
Omdat 13.gif?quote:Op zondag 21 februari 2010 @ 16:38 schreef progje het volgende:
zo en weer terug uit Enschede..
mooie nagels komen er voorbij
En RenRen ik moest wel lachen om je foto
Doet het!quote:Op zondag 21 februari 2010 16:48 schreef Diconnected het volgende:
http://lclacquers.blogspot.com > Kan iemand reageren bij de comments?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |