Ik merk dat mijn stream een lag heeftquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:08 schreef Falco het volgende:
Hege![]()
![]()
Wat een voorrecht van De Jaeger om zo tegen haar te schaatsen
Typisch weer!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:09 schreef Wombcat het volgende:
Hij zit nu dus wel in de verkeerde baan
NOS - HDTVquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:10 schreef BrandX het volgende:
welke zender wordt dit uitgezonden? Op eurosport en NOS.nl zenden ze het niet uit?
NOS HDquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:10 schreef BrandX het volgende:
welke zender wordt dit uitgezonden? Op eurosport en NOS.nl zenden ze het niet uit?
Ik zou idd ook flink doorschaatsen als ik haar wasquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:10 schreef Falco het volgende:
Hege kijkt achterom en ziet die lelijke zwoegende Belg achter haar ploeteren en schakelt een tandje bij. Rondetijd nu 30.8
wel vrij apart dat de cameraman net op dat moment inzoomt op Mueller.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:11 schreef Falco het volgende:
De Jaeger geeft een pets op de kont van Bökko
Dejager had 3.59.58, maar wordt gediskwalificeerd omdat 'ie het grootste deel van de race in de baan van Bokko reed.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:13 schreef Falco het volgende:
Stand voor de dweil.
Bökko (Hege) - 3:59'41
Lee - 4:02'338
Lee - 4:02'338
Radke - 4:10:'72
Zhigin - 4:22'48
Schneider - 4:30'55
Petrescu - 4:49'07
Marsicano & Oikawa - Tijden onbekend
Morrisson - VAL
Tuitert - DSQ (blokjes)
Is ook wel terecht trouwens.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:14 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dejager had 3.59.58, maar wordt gediskwalificeerd omdat 'ie het grootste deel van de race in de baan van Bokko reed.
Gelukkig heeft de vrouw van Messer ook getraind met dweilenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:14 schreef Ericr het volgende:
En ja hoor, drie dweilmachines kapot, twee staan vol te roken nu en de derde schaaft de binnenbaan volledig weg
Dat gaat weer een latertje worden
Vind het vrij lullig dat Dijkstra keer op keer de woorden van Wennemars afmaakt. Net ook weer, zegt Wennemars A-a-a-a-a- maakt Dijkstra er Apeldoorn van. Wennemars bedoelde natuurlijk Amersfoort, de tijdelijke basis van Leequote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:15 schreef tha_one het volgende:
[..]
Is ook wel terecht trouwens.
Nu het trouwens dweilpauze is: Wat vinden jullie van het commentaar duo Wennemars & Dijkstra?
Kramer heeft weer geluk met het drijfvermogen van het schaatspak.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:15 schreef Falco het volgende:
Ik geloof dat we zometeen gaan zwemmen. Hedrick heeft zijn zwembandjes al aangetrokken.
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:20 schreef Shoombak het volgende:
[..]
nou dit is geen keuvelen meer, gadver ik zit hier met mn kinderen te kijken
Messer heeft nog goede herinneringen aan het italiaanse ijs in Turijn natuurlijkquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:20 schreef Falco het volgende:
Wat een vreemde machine wordt nu de baan opgereden:
[ afbeelding ]
Hierom dus:quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:21 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Messer heeft nog goede herinneringen aan het italiaanse ijs in Turijn natuurlijk
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:11 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat kwam omdat de italianen geëxperimenteerd hadden met een nieuwe ijssmaak (cocaine). In navolging van de nederlandse coffeshops zouden er ijsshops komen. HElaas vond de italiaanse wetgever dit niet akkoord.
Het reeds geproduceerde ijs werd daarom gebruikt voor het aanleggen van de ijsvloer in de Turijnse schaatshal, omdat wetenschappers inmiddels ontdekt hebben dat cocaīne de glij-eigenschap van het ijs bevorderd.
Dit is dan ook de verklaring waarom er in Turijn harder wordt geschaatst als in Heerenveen. Hier hebben ze namelijk ook geprobeerd cocaīne te verwerken in het ijs, maar hiervoor werd een stokje gestoken door de plaatselijke junks. Die hadden hier namelijk lucht van gekregen en ingebroken en de cocaīnevoorraad gestolen.
Volgens mij gaat het over een reparatie aan zijn afvoer die verstopt is.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:25 schreef Ericr het volgende:
Maalderink nu een interview met Radke, in het Pools.
Jammer dat ze het in de stream niet ondertitellen.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:25 schreef Ericr het volgende:
Maalderink nu een interview met Radke, in het Pools.
Radke weet wel een paar mannetjes zo te horen.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:25 schreef Falco het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het over een reparatie aan zijn afvoer die verstopt is.
Op voorwaarde dat Sighel ook weer het schaatsen oppakt.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:28 schreef Ericr het volgende:
Ook een nieuwtje, Radke gaat door tot 2014
En ook lijken een wedstrijdje te houden. Zometeen wordt de Olympia afgelost door de Zamboni.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:28 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Wel grappig dat ze die ijsmachines meteen gebruiken voor de verkoop van ijs.
Ja, maar die wil alleen nog maar op buitenbanen in het bos schaatsen, dus daar zou ik niet al te veel hoop op vestigen.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:28 schreef Falco het volgende:
[..]
Op voorwaarde dat Sighel ook weer het schaatsen oppakt.
Dat is nog niet helemaal zeker. De omkooppoging van Ingrid Paul werd verkeerd vertaald door de tolk.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:28 schreef Ericr het volgende:
Ook een nieuwtje, Radke gaat door tot 2014
Ze zijn alvast aan het oefenen voor het naprogramma natuurlijk. Het wedstrijdje tussen Jacques Villeneuve en Messer.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:29 schreef Falco het volgende:
[..]
En ook lijken een wedstrijdje te houden. Zometeen wordt de Olympia afgelost door de Zamboni.
Ow, wacht. Ze hebben het omgegooid. Dat doen ze nu in de dweilpauze.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:30 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ze zijn alvast aan het oefenen voor het naprogramma natuurlijk. Het wedstrijdje tussen Jacques Villeneuve en Messer.
Het zijn geen aflossingen zoals in het shorttrack, dus het kan nog wel eventjes duren.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:29 schreef Falco het volgende:
[..]
En ook lijken een wedstrijdje te houden. Zometeen wordt de Olympia afgelost door de Zamboni.
Laatste nieuws was dat hij op Jan Bos aan het wachten was.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:28 schreef Falco het volgende:
[..]
Op voorwaarde dat Sighel ook weer het schaatsen oppakt.
Geen idee, want ze gingen eruit voor de reclame toen ze de laatste bocht ingingenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:38 schreef Falco het volgende:
We zijn er weer. De wedstrijd is afgelopen. Welke ijsmachine heeft gewonnen?
Het lijkt erop! Wat zegt de ISU hiervan? Cinquanta maakt overuren zo.quote:
Jammer van Hegequote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:45 schreef Falco het volgende:
Christiansen - 3:52'17
Hedrick - 3:56'38
Het is maar afwachten wat men gaat doen met Hedrick....
Silovs idd op shorttrack schaatsen en met helmcam.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:45 schreef Falco het volgende:
Leuk zo'n duel tussen twee exoten: Dobbin en Silovs (incl. camera)
Herbertquote:Op vrijdag 19 februari 2010 21:45 schreef Montov het volgende:
"Hedrick, de geblokte Amerikaan", volgens Herbert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |