Dan weet ik al over welk café het gaatquote:Op woensdag 28 april 2010 09:25 schreef wdn het volgende:
Toen ik school volgde (Rijks) werd 1 van Selder standaard uit de klas gegooid. Gewoon preventief
Iedere keer was dat ruzie met die gast.
En op het Gebroek was ooit een cafe waar ze ook mee wilden doen met de EPB (Evan Pool Bond).
Ik ben er 1x geweest en heb toen 2 keu's doormidden geslagen (anders kwamen we er niet levend uit)
Nee, * wdn en Selder zijn geen vrienden
Is ook niet al te moeilijkquote:Op woensdag 28 april 2010 09:31 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Dan weet ik al over welk café het gaat
Oh gelukkig, ik alleen bier en wijn..quote:Op vrijdag 30 april 2010 16:20 schreef nattermann het volgende:
[..]
Volgens de site tot 22.00 uur. Ik moet straks ook nog eten halen
Gezien de grote uittocht gisteren vanuit Roermond duidelijk nietquote:
Waarom niet?..quote:Op zaterdag 1 mei 2010 11:54 schreef sproetjes het volgende:
ik werk in roermond, nu mag ik zeker niet meedoen he?
quote:Op dinsdag 27 april 2010 08:19 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Vrouwen
Duh, als ik ergens misbruik van kan maken is het wel van het feit dat ik vrouw ben. Dan is er opeens een hele hoop geoorloofdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
Ja, ik ga ff naar Peter Pan Speedrock kijken en luisteren, de rest boeit me niet..quote:Op dinsdag 4 mei 2010 22:32 schreef zjroentje het volgende:
Nog meer mensen morgen naar het Bevrijdingsfestival?
Jep, weet alleen nog niet hoe laat. Zal Guus wel niet halenquote:Op dinsdag 4 mei 2010 22:32 schreef zjroentje het volgende:
Nog meer mensen morgen naar het Bevrijdingsfestival?
Ik MOEST even in stad zijn anders was ook niet gegaan.quote:
Dank uquote:Op woensdag 5 mei 2010 13:42 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Ik MOEST even in stad zijn anders was ook niet gegaan.
Wel overigens JP gespot bij de oranjerie toch leuk.
De markt maar niet meer opgegaan, is niet goed voor mijn humeur
@Metalfreak
Proficiat![]()
Goh ik dacht dat Roermond in Gelderland lagquote:Op vrijdag 30 april 2010 16:06 schreef wdn het volgende:
Dode in woning Roermond
AMSTERDAM - In een woning in het Limburgse Roermond
Om dat altotuig in bedwang te houden ws.quote:Op woensdag 5 mei 2010 14:58 schreef sinemet het volgende:
Was er net ook even maar je komt de binnenstad vanaf de douglas niet meer in joh en overal staan van die vieze wouten. Heb nog nooit zoveel wouten bij elkaar gezien, ze werken zowaar een keer.
Doet het niet..quote:Op woensdag 5 mei 2010 16:14 schreef Sjoerd102 het volgende:
Geniet anders van de Webcam
http://www.roermond.nl/index10846.htm
Wie gaat zo'n touw met brandstof ook met zo'n kleine vlam aanstekenquote:Op donderdag 6 mei 2010 09:22 schreef de_boswachter het volgende:
Had Balkie gisteren toch mooi bijna een steekvlam in zunne bakkes![]()
Snap ook niet dat mensen via de kathedraal gaan dan kom je namelijk achter het podium uit in plaats van voorquote:Op donderdag 6 mei 2010 09:25 schreef Metalfreak het volgende:
Was erg gezellig gisterenVia de ingang bij de Intertoys was het overigens geen enkel probleem om het terrein op te komen...
..quote:Nachtzwelgje #Clouseau was vanavond in #Roermond @ de markt, wat een waardeloze pokke herrie!!!![]()
2 minutes ago via web
Nee dat niet, las ergens dat er van de 2000 kaarten maar 500 verkocht waren, en toen ik rond 11 uur met de auto door de Munsterstraat/Jesuïtenstraat reed, was er niks te doenquote:
Ik sprak gisteren iemand die er geweest was, het was inderdaad echt niet druk geweest. Daaaaaaaaaaaar gaaaaaaaat zequote:Op zondag 9 mei 2010 01:30 schreef nattermann het volgende:
[..]
Nee dat niet, las ergens dat er van de 2000 kaarten maar 500 verkocht waren, en toen ik rond 11 uur met de auto door de Munsterstraat/Jesuïtenstraat reed, was er niks te doen
..quote:Op zondag 9 mei 2010 14:30 schreef de_boswachter het volgende:
Wie de fuck is Brings...
Misschien moeten ze eens gewoon NL artiesten vragen zoals Marloes van de oliebollenkraam
Superjeile zick, zegt dat je iets ?quote:Op zondag 9 mei 2010 14:30 schreef de_boswachter het volgende:
Wie de fuck is Brings...
Misschien moeten ze eens gewoon NL artiesten vragen zoals Marloes van de oliebollenkraam
Nooooit van gehoord, maar ik heb het idee dat ik daarmee niets mis...quote:
De maastrichtseweg stond er echter wel vol mee. Clouseau stond echter op de kleinere reclameborden langs de weg. Het theatergebeuren stond op de grotere bordenquote:Op maandag 10 mei 2010 08:01 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nooooit van gehoord, maar ik heb het idee dat ik daarmee niets mis...
Maar Clouseau is toch gewoon vergane glorie of heb ik dat mis? Daarbij was de promotie typisch weer op z'n Roermonds: die heb ik niet gezien...
Slechte reclameborden dan, want het is me totaal niet opgevallen...quote:Op maandag 10 mei 2010 08:46 schreef ManianMan het volgende:
[..]
De maastrichtseweg stond er echter wel vol mee. Clouseau stond echter op de kleinere reclameborden langs de weg. Het theatergebeuren stond op de grotere borden
Maarreh het klopt wel wat je zegt. De promotie kan beter, opvallende reclameborden etc. Zoals dat grote bord naast het oude RFC terreinquote:Op maandag 10 mei 2010 09:01 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Slechte reclameborden dan, want het is me totaal niet opgevallen...
Wanneer leren mensen nu eens dat ze niet zomaar alle kleuren door elkaar kunnen gebruiken?quote:Op maandag 10 mei 2010 10:10 schreef wdn het volgende:
Netjes.
Alleen dit is slecht voor mijn ogen: http://mootje-ems.hyves.nl/
Bron: http://www.nu.nl/binnenla(...)ndse-politiecel.htmlquote:Arrestant overleden in Roermondse politiecel
Uitgegeven: 10 mei 2010 22:25
Laatst gewijzigd: 10 mei 2010 22:50
ROERMOND - In een cel van het politiebureau in Roermond is maandagavond een 59-jarige man overleden. Dat deelde een woordvoerder van het Openbaar Ministerie (OM) in Roermond maandagavond mee.
© ANP
Het gaat volgens het OM om een Rotterdammer zonder vaste woon- of verblijfplaats. De man werd eerder maandagavond opgepakt omdat hij nog veertig dagen gevangenisstraf moest uitzitten, en ook nog onbetaalde boetes had.
De rijksrecherche stelt een onderzoek in. In het belang van het onderzoek wil het OM verder niets over deze zaak zeggen.
Oké, wie van jullie was hetquote:Gevangene ontsnapt even in Roermond
Uitgegeven: 17 mei 2010 16:32
Laatst gewijzigd: 17 mei 2010 16:32
ROERMOND - Een 22-jarige man uit Bergeijk is maandagochtend korte tijd ontsnapt uit de gevangenis in Roermond. Een politiepatrouille wist de man binnen een half uur op te sporen en terug te brengen, meldde de politie maandag.
Volgens mij nog altijd open. Woon er vlakbij, om de hoek, en het is elke zaterdag prijs in de Veldstraat.quote:Op maandag 17 mei 2010 19:17 schreef Sjoerd102 het volgende:
Wat is overigens waar van de geruchten dat club Soho dicht/failliet zou zijn???
Gerucht heb ik twee maanden geleden al gehoord.quote:Op maandag 17 mei 2010 19:17 schreef Sjoerd102 het volgende:
Wat is overigens waar van de geruchten dat club Soho dicht/failliet zou zijn???
Och het zou niet de eerste keer zijn zeggen we dan maarquote:Op maandag 17 mei 2010 19:17 schreef Sjoerd102 het volgende:
Wat is overigens waar van de geruchten dat club Soho dicht/failliet zou zijn???
Volgens mij is het nog open, maar ik zou er niet heel raar van opkijken als het failliet zou gaan. Het was natuurlijk te verwachten in Roermond. Maar goed, met dat programma van elke week maar weer dezelfde afgezaagde "Dirty Dutch House" gaat het ook snel vervelen. Die "bekende DJ's" die er dan draaien kun je elk weekend overal waar je maar wilt gaan bekijken. Er stond ook nooit eens wat gedurfds of vernieuwends daar op het podium. Altijd maar een Erick E, Sidney Samson, Ricky Rivaro enz. Mensen zijn daarmee verzadigd en het is niets speciaals meer.quote:Op maandag 17 mei 2010 19:17 schreef Sjoerd102 het volgende:
Wat is overigens waar van de geruchten dat club Soho dicht/failliet zou zijn???
Wie weet wie dat uit Swalmen was en waar die loods was?quote:Drietal gepakt voor diefstal duizenden laptops
Drie mannen zijn dinsdagochtend opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij de verdwijning van een vrachtwagenlading met een paar duizend laptops. De lading verdween 6 januari in Eindhoven, nadat de vracht via de website teleroute.nl was aangeboden.
Via de site wordt vracht aangeboden door transport- en expeditiebedrijven die kleinere transporteurs als onderaannemers zoeken. Voor de lading laptops werd via teleroute.nl ingetekend door een transporteur, maar de vracht kwam nooit aan op de plaats van bestemming.
Onderzocht wordt wat met de lading laptops is gebeurd en welke rol de drie mannen hierbij hebben gespeeld. De verdachten zijn twee 31-jarige mannen uit Roermond en een 38-jarige man uit Swalmen. Hun woningen zijn doorzocht, evenals een garagebox in Roermond, een loods in Swalmen en de woning van de moeder van een van de verdachten in Blerick.
Tijdens de doorzoekingen werden onder meer wapens en drugs aangetroffen. In de loods stonden twee opleggers waarin hennep kon worden gekweekt. Deze zijn in beslag genomen. Ook op een aantal auto's werd beslag gelegd. De drie zitten vast.
Ben zo bij je. Is bijna klaar.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:08 schreef nattermann het volgende:
Zo, pizza calzone shoarma van Jaffa is onderweg
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 16:20 schreef Metalfreak het volgende:
Drietal gepakt voor diefstal duizenden laptops
[..]
Wie weet wie dat uit Swalmen was en waar die loods was?
In ELKE oplegger kan je hennep kweken, totale onzin om dit in het bericht erbij te zetten als er geen hennep is ontdekt.quote:In de loods stonden twee opleggers waarin hennep kon worden gekweekt
Zullen wel voorbereide trailers zijn met alle aansluitingen etc.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:51 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
[..]
In ELKE oplegger kan je hennep kweken, totale onzin om dit in het bericht erbij te zetten als er geen hennep is ontdekt.
Ik denk dat dit de loodsen kunnen zijn op de Reubenberg
Ik ken een pizzaria die veel, heel veel beter is, maar kan helaas niet vertellen welke dat is..quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:08 schreef nattermann het volgende:
Zo, pizza calzone shoarma van Jaffa is onderweg
Jawel hoor, hier kan datquote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:33 schreef Tism het volgende:
[..]
Ik ken een pizzaria die veel, heel veel beter is, maar kan helaas niet vertellen welke dat is..
Waarschijnlijk niet binnen de NL landgrenzen?quote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:33 schreef Tism het volgende:
[..]
Ik ken een pizzaria die veel, heel veel beter is, maar kan helaas niet vertellen welke dat is..
jawel, tenzij Remunj een stadsdistrict is van Düsseldorf is, dan niet nee..quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:42 schreef knep het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet binnen de NL landgrenzen?
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:46 schreef Tism het volgende:
[..]
jawel, tenzij Remunj een stadsdistrict is van Düsseldorf is, dan niet nee..
Verbaasd me nieks, Cleopatra is al een paar duizend jaar dood, het eten wat je daar kreeg ook, knap dat ze het zolang vol heeft weten te houden..quote:
Die op de straat met al die kappers. Ben ff naam vergeten.quote:
Neerstraatquote:Op dinsdag 18 mei 2010 22:33 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die op de straat met al die kappers. Ben ff naam vergeten.
Verlengde van Skunk zeg maar.
Zeg ik toch!?..quote:Op dinsdag 18 mei 2010 23:00 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nee Minderbroedersstraat is dat, daar kom ik nu regelmatig
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:44 schreef HiMyNameIsMaxPowers het volgende:
Ik las net dit: http://www.blikopnieuws.n(...)burgse_gemeente.html
Jaffa is wel handig als je van Roermond naar huis moet, nog honger hebt en geen zin om een dure taxi te betalen.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:08 schreef nattermann het volgende:
Zo, pizza calzone shoarma van Jaffa is onderweg
Doen ze dat echt?quote:Op woensdag 19 mei 2010 08:27 schreef vosss het volgende:
[..]
Jaffa is wel handig als je van Roermond naar huis moet, nog honger hebt en geen zin om een dure taxi te betalen.
Hoi Jaffa, ik moet <vul willekeurig eten in> hebben. Kan je dat bezorgen in Heythuysen?
Tof, kun je me meteen even oppikken op het station? Dan rij ik mee.
Duitse taxi's zijn juist goedkoop in vergelijking met Nederlandse. Maar ik heb het ze bij Jaffa inderdaad al vaak zien doen, zaak binnenlopen en vragen of ze je naar huis kunnen brengen.quote:Op woensdag 19 mei 2010 08:30 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Doen ze dat echt?Doen ze dat ook als ik bijvoorbeeld in Cheetah sta
DIe taxi's daar zijn duur
Goedkoop in vergelijking ja maar het is nog steeds duurquote:Op woensdag 19 mei 2010 11:15 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Duitse taxi's zijn juist goedkoop in vergelijking met Nederlandse. Maar ik heb het ze bij Jaffa inderdaad al vaak zien doen, zaak binnenlopen en vragen of ze je naar huis kunnen brengen.
En da's toch best een flinke afstand. Met hoeveel personen dan?quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:20 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Goedkoop in vergelijking ja maar het is nog steeds duur15 euro per persoon ritje Oberbruch ==> Roermond
Meestal betaal je 15 euro per persoon. 2 personen is al 30 euro (WTFquote:Op woensdag 19 mei 2010 11:22 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
En da's toch best een flinke afstand. Met hoeveel personen dan?
Ah EMS de relschoppersquote:Op maandag 10 mei 2010 10:10 schreef wdn het volgende:
Netjes.
Alleen dit is slecht voor mijn ogen: http://mootje-ems.hyves.nl/
Hihi..quote:Mijn forumvriendjes gebaseerd op een periode van een jaar:
Metalfreak
de_boswachter
Sjoerd102
tong80
vosss
ManianMan
PiRANiA
Roel_Jewel
nattermann
Googolplexian
TheZapster
rubbereend
Adelante
sproetjes
bukgeit
Stephan1237
Basp1
-_Tommy_-
Mr.Cooper
Doler12
Omniej
Frutsel
9611Niels
yyentle
DrDentz
Arcee
Salatrel
Plums
Rainesz
sinadO
remlof
Penisbaard
wdn
Surveillance-Fiets
Rekkie
Klonk
FunkyHomosapien
o.us
Niek.
DaMook
Papierversnipperaar
porsche1
ranja
gebrokenglas
Paul
wormtrein
Dark_Angelus
Schenkstroop
Irritatie100
frame-saw
J.Herrer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |