abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 17 februari 2010 @ 13:49:03 #1
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_78097493
Ik ga vanavond voor de eerste keer lamskoteletjes bereiden, heb al verschillende recepten bekeken en ik ga aan de slag met verse rozemarijn, peper en zout, knoflook en peterselie en dan aanbakken in de pan en nog even in de oven met tomaten erbovenop

Het probleem waar ik nu tegenaan loop is dat ik geen idee wat ik erbij moet serveren, wat zijn "logische" bijgerechten? Ik zou denken couscous maar dat heb ik ook nog nooit gemaakt dus liever wil ik iets anders.
Ook qua groente kom ik er niet uit.

Graag suggesties? Wat is er lekker bij lamsvlees?
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
pi_78097874
Rijst of in de oven gebakken aardappelen kan prima. En elke groente die je wilt. Venkel lijkt mij een goeie combi maar verzin gerust wat anders. Geroosterde groenten uit de oven? Pompoen?
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
  woensdag 17 februari 2010 @ 14:13:29 #3
22851 Erosjuhhh
Blijven dromen schatjuh
pi_78098506
ik zou zeggen krieltjes met rozemarijn maar die heb je al bij je lam gebruikt
Lekkere pastinaakpuree miss?
Vroeger maakte het niet uit welk bier je dronk, maar toen dacht je ook dat alle meisjes hetzelfde waren
pi_78098817
een ruccolastampotje met geitenkaas.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 17 februari 2010 @ 14:56:16 #5
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_78100258
Aangezien ik een kooknitwit ben bedoelde ik eigenlijk een "normaal" gerecht Iets wat niet fout kan gaan en niet te sterk van smaak, om zo de smaak van de koteletjes goed uit te laten komen.

Het wordt wordt roerbakrijst met spersieboontjes, mais en doperwtenmix
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
pi_78102839
Klinkt prima!
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')