Ik heb tweemaal een gouden ring afgegeven en niks meer gehoord, zonde als je nu de goudprijs zietquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:19 schreef FANN het volgende:
de helft van de politie is corrupt dus dat geld zie je noooooooooooit meer terug
Had ie me beter mijn eigen fiets kunnen brengen.. Datr was een luxe "crosshybrid" van Gazelle.. Ik vond een of ander goedkope budgetfiets..quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:51 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Misschien had de dief er spijt van en wilde hij jou een andere fiets brengen als troost.
mwah, als hij er binnen een dag niet weg was gehaald had ik hem gewoon zelf meegenomen en dat even gemeld bij de politie..quote:Op vrijdag 19 februari 2010 18:04 schreef Sheriam het volgende:
Re: fiets gevonden
Heb ook eens een nog best goeie fiets in de bosjes zien liggen tussen station & huis, over een hek gesmeten. Even opgebeld naar het politiebureau, gemeld, iemand zou 'm op gaan pikken... volgende dag lag 'ie er nog. De dag daarop ook nog. Een week later ook nog. Elke dag zag 'ie er minder goed uit, was er weer wat af gesloopt (hij lag vanaf de weg waar ik over rij over een hek, maar je kan aan de andere kant wel komen). Uiteindelijk tien dagen later ofzo is 'ie weggehaald, en krijg ik nog een mededeling van de politie 'Bedankt, maar het was gewoon een wrak'. Ja, toen wel ja...
dan lopen er nu twee politievrouwen met een gouden ring van jou rondquote:Op vrijdag 19 februari 2010 17:33 schreef dvr het volgende:
[..]
Ik heb tweemaal een gouden ring afgegeven en niks meer gehoord, zonde als je nu de goudprijs ziet
Ik kon 'm zelf niet gebruiken (groot model herenfiets), bovendien had ik vanaf mijn weg een flink stuk om moeten rijden & dan met twee fietsen naar huis. Had geen zin die moeite te doen om 'm te redden voor een vreemde, vond 't al netjes dat ik 'm gemeld had.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 18:09 schreef Marco001 het volgende:
[..]
mwah, als hij er binnen een dag niet weg was gehaald had ik hem gewoon zelf meegenomen en dat even gemeld bij de politie..
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 17:33 schreef dvr het volgende:
[..]
Waardevolle spullen moet je ook altijd in eigen beheer houden na aangifte. Anders is de kans latijd klein dat je ze terugziet als het niet opgehaald wordt.
Ik heb tweemaal een gouden ring afgegeven en niks meer gehoord, zonde als je nu de goudprijs ziet
*hapt* Nee, sorry.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 23:02 schreef zoalshetis het volgende:
iedereen heeft wel eens iets gejat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |