Ik denk dat jullie een verkeerde aanname doenquote:Op zondag 14 februari 2010 23:09 schreef SolidasRock het volgende:
Ik hoor net dat summer bij nectarientje wilt intrekken als het echt zoveel warmer is dan hier
Bedanktquote:Op zondag 14 februari 2010 23:18 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Vooruit dan maar. En nu niet meer klagen
Ik zit het net te lezen. Wat een tyfuspauper (sorrie voor mijn frans) moet je zijn om iemand zo toe te takelen. Je mag het niet zeggen maar het is wel weer een bontkraagje he...net als in de ziekenhuizen de laatste tijd.quote:Op maandag 15 februari 2010 08:55 schreef Jill-RMC het volgende:
Oeh foto van gast met mens in zn oog.
Daar kwam mn drinkontbijt weer bijna omhoog op deze vroege morgen, dank Telegraaf.nl
http://www.telegraaf.nl/b(...)verkeersruzie__.html
Ja ik ben ook vaak ziekquote:Op maandag 15 februari 2010 10:04 schreef CaLeX het volgende:
Ik klaag de laatste tijd zoveel dat ik daar zelf over ben begonnen met klagen![]()
![]()
Goede morgen & beterschaps M2M jij bent ook wel vaak ziek
Waarom doe je dat dan?quote:Op maandag 15 februari 2010 10:08 schreef melanie_the_miss het volgende:
[..]
Ja ik ben ook vaak ziekdas kei vermoeiend!!
quote:Op maandag 15 februari 2010 08:55 schreef melanie_the_miss het volgende:
Ik ben ziek, verdulle!
Heel t weekend al en nu nogsteeds
Damn, ben bij dat ik de afgelopen 6 jaar welgeteld 2 dagen ziek geweest ben....quote:Op maandag 15 februari 2010 10:26 schreef melanie_the_miss het volgende:
Al de 2e keer keelontsteking in een maand
IK WIL ZOMER en imuum zijn voor alles
Slechte weerstand denk ik, 1 van mijn oma's is ook echt altijd ziek.quote:Op maandag 15 februari 2010 10:52 schreef CaLeX het volgende:
[..]
Damn, ben bij dat ik de afgelopen 6 jaar welgeteld 2 dagen ziek geweest ben....
Oh, ze heeft besloten hier te blijven, topic hoeft niet meer naar R&Pquote:Op maandag 15 februari 2010 09:10 schreef nectarientje het volgende:
SR: toch een verkeerde aannameMijn huis heeft meer weg van een iglo dan van een tropisch strand
Summer is van harte welkom hoor, daar niet van maar ik zou dan als ik haar was d'r thermo-ondergoedjes meenemen
mogguh trouwens!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |