zo gaat dat he, als je in de absolute wereldtop speelt. presteren en zo niet dan ben je gezien.quote:Op donderdag 18 februari 2010 16:12 schreef Komakie het volgende:
Huntelaar kan een hele goed spits zijn voor een team. Maar het moet wel een team zijn wat speelt zoals hij het beste uit de verf komt. Je hebt sommige spitsen die in bijna elk systeem kunnen spelen en hij is er duidelijk niet zo 1.
Wat ik wel echt heel slecht vind is dat als hij in de basis begint hij gewisseld wordt. Dat is toch niet goed voor het zelfvertrouwen van zo iemand? Gewoon lekker laten staan. Inzaghi was niet veel beter uiteindelijk.
Daarnaast.... 1-3 achter en dan een spits voor een spits wisselen. Hoe nutteloos kun je zijn....
Soms wel, maar vaak ook niet. Een speler heeft vertrouwen nodig. Door hem wedstrijden uit te laten spelen en eventueel hem meerdere wedstrijden te laten staan. Welke speler dan ook heeft vertrouwen nodig om goed te kunnen spelen.quote:Op donderdag 18 februari 2010 16:20 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
zo gaat dat he, als je in de absolute wereldtop speelt. presteren en zo niet dan ben je gezien.
logisch en terecht in mijn ogen.
Dat heeft één reden: kwalitatief kan hij de snelheid niet aan die er bv. eergisteren van hem verlangd werd. Maar ja, iets verlangen van iemand, terwijl hij dat al niet kan.....quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:28 schreef BramKVO het volgende:
Ach kom op zeg, we hebben het hier wel over AC Milan hé, alsof zij hun spelsysteem moeten aanpassen aan iemand als Huntelaar.
Dat hij nog maar weinig aan spelen toekomt, zal heus wel een reden hebben hoor. De sportieve staf van Milan zit hem dagelijks aan het werk ...
Nee ik snap dat ze hun systeem niet aan gaan passen. Ik denk wel dat Huntelaar gewoon bij de verkeerde club zit. We zeggen wel van "ga lekker naar Duitsland" maar ik denk dat hij het daar veel beter zou doen. Ook als hij bij een grote club zou spelen.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:28 schreef BramKVO het volgende:
Ach kom op zeg, we hebben het hier wel over AC Milan hé, alsof zij hun spelsysteem moeten aanpassen aan iemand als Huntelaar.
Dat hij nog maar weinig aan spelen toekomt, zal heus wel een reden hebben hoor. De sportieve staf van Milan zit hem dagelijks aan het werk ...
Ergens ben ik het met je eens, Huntelaar is absoluut geen topspits in het rijtje Rooney, Villa, Torres, Drogba en Zlatan, maar hij heeft absoluut specifieke kwaliteiten die hem een topspits zouden maken.quote:Op donderdag 2 september 2010 06:20 schreef Aloulou het volgende:
Hunt is altijd overschat geweest, voor de internationale top dan. Hij overschatte zichzelf ook en heeft nu bij Milan deksel op de neus gekregen. Schalke zal hij het goed doen, altijd vertrouwen en past in het systeem.
Bij clubs als Barca, Real en Milan zal hij echter nooit slagen en heeft daar ook te weinig krediet voor om een basisplaats te eisen en af te dwingen. Zelfs als hij het vijf wedstrijden aardig doet of in een invalbeurt scoort zullen voor die clubs altijd betere opties voor handen liggen zoals de aankoop van een Ibrahimovic waar hij niet aan kan tippen.
Nog drie jaar bij Schalke schitteren, dan Engels clubje en dan is hij op een leeftijd om in Nederland af te bouwen.
En dat vaak als invaller.quote:Op donderdag 2 september 2010 19:39 schreef Anatool het volgende:
Heeft trouwens 15 keer gescoord in anderhalf jaar bij Real en Milan dus zo slecht deed hij het ook niet
Ik vind dat Huntelaar toch best een paar aardige goals heeft gemaakt.quote:Op zondag 5 september 2010 15:00 schreef Hamilcar het volgende:
Klaas-Jan is gewoon een soort Inzaghi - hij scoort altijd, overal. Het mag er dan niet altijd even mooi en leuk uitzien, maar scoren doetie wel :p
Leuke troll.quote:Op woensdag 8 september 2010 11:09 schreef bascross het volgende:
Is ook gewoon een heel aardige voetballer, voor eredivisie begrippen in ieder geval.
Ik heb het er net met een collega over, we zeiden samen hetzelfde als jij.quote:Op zondag 5 september 2010 13:45 schreef Easy_genius het volgende:
Als Huntelaar in de basis had gestaan bij de WK finale, waren we wereldkampioen geworden. Daar ben ik van overtuigd. Zeker omdat v. Persie niets inbracht. Hij is geen wereldspeler, maar staat er altijd. In zo'n finale stijgt hij boven zichzelf uit.
Ik ben er zelfs van overtuigd dat we de wedstrijd tegen Portugal op het vorige WK niet verloren hadden als Huntelaar in de spits had gestaan. Hij kwam toen terug van het jeugd EK en was in bloedvorm (daar topscoorder). Zeker omdat Kuyt toen weinig scoorde en een aantal opgelegde kansen miste. Misschien wel zijn beste tijd.
Jammer dat hij toch niet écht het vertrouwen krijgt. Hij grijpt zijn kansen toch telkens weer.
Een spits die twee seizoenen 1 op 1 loopt een aardige spits noemen kan duiden op een aantal kenmerken.quote:
4. Jij kan niet lezenquote:Op woensdag 8 september 2010 11:25 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Een spits die twee seizoenen 1 op 1 loopt een aardige spits noemen kan duiden op een aantal kenmerken.
1 je hebt geen verastand van voetbal en vindt 30 doelpunten een normaal moyenne voor een spits in de eredivisie.
2. Jij denkt dat 30 doelpunten voor een aardige voetballer haalbaar is.
3. Je hebt geen verstand van voetbal.
Ik ga voor optie drie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |