Was zij niet oersaai met een blonde botte boblijn?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 19:11 schreef mefke79 het volgende:
ik weet gewoon niet meer hoe die suzanne en tom eruit zien...das toch ook erg. En die Dijana en Charrel had ik gewoonweg niet herkend ja...ben wel benieuwd!
haha, dat was mij ook al opgevallen ja!quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:26 schreef mefke79 het volgende:
deze aflevering had een hoog 'oja, gehalte' maar was wel prima om mijn geheugen op te frissen. Enne, zag ik nou goed dat de nieuwe turkse moeder al weer zwanger was?
En of... vooral zijn opmerkingen waren leuk. Hoe hij eigenlijk vond dat de man de baas moest zijn, maar dat die verhouding inmiddels al anders was.quote:Op zondag 3 april 2011 09:50 schreef _aurum_ het volgende:
Leuk om weer te zien idd. Veel flashbacks en leuk dat er een Turks gezin bijzit. Krijg je toch iets meer inzicht in die cultuur
naja, in die cultuur werken dat soort dingen gewoon anders. Fijn om te zien dat de balans in de praktijk anders isquote:Op zondag 3 april 2011 09:56 schreef amaranta het volgende:
[..]
En of... vooral zijn opmerkingen waren leuk. Hoe hij eigenlijk vond dat de man de baas moest zijn, maar dat die verhouding inmiddels al anders was.
En ook dat zijn zoon wel de baas zou zijn over zn toekomstige dochter...
op als dat de broer, het zusje zou beschermen etc.quote:En ook dat zijn zoon wel de baas zou zijn over zn toekomstige dochter...
in die cultuur werken dat soort dingen gewoon andersquote:Op zondag 3 april 2011 10:42 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
op als dat de broer, het zusje zou beschermen etc.
En vaak is het zo dat je gewoon letterlijk kunt nemen wat er word gezegd.quote:Op zondag 3 april 2011 09:56 schreef amaranta het volgende:
[..]
En of... vooral zijn opmerkingen waren leuk. Hoe hij eigenlijk vond dat de man de baas moest zijn, maar dat die verhouding inmiddels al anders was.
En ook dat zijn zoon wel de baas zou zijn over zn toekomstige dochter...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |