Hier kan je dat berekenen:quote:Op woensdag 14 april 2010 17:03 schreef Sala-adin het volgende:
Wanneer komen ze nou uit?
Moet die kerel van haar niet de catering verzorgen dan?quote:Op zaterdag 17 april 2010 13:01 schreef Sakura het volgende:
Zo nu en dan verlaat ze het nest, ze zal wel honger hebben
Wauw!quote:Op zaterdag 17 april 2010 07:57 schreef Sakura het volgende:
Het broeden is nu toch wel echt goed begonnen, mevrouw kreeg vanochtend te eten van haar man.
Deze zeer leuke opnames heb ik weten te maken.
Dat tikken doen ze misschien om te markeren?quote:Wanneer een stel koolmezen geselecteerd heeft waar zij kunnen broeden markeren zij dit met verse snavelmarkeringen rondom de opening. Het koppel zal hierna beginnen met de bouw van het nest. Dit nest bevat meestal de voor de hand liggende onderdelen.
leuke filmpjes weerquote:Op dinsdag 20 april 2010 07:18 schreef Sakura het volgende:
Weer een leuke opname van haar kereltje die wat voor haar te eten brengt. Opname met beide camera's.
Inmiddels alweer voor de 2de keer langsgekomen. Er wordt echt serieus gebroedt
Ik zag het, thx.quote:Op vrijdag 23 april 2010 19:38 schreef Mdrop het volgende:
Sorry , webcam was even offline ivm verplaatsing van de server, inmiddels alles weer draaiende.
http://webcam.loaden.nl
quote:Op vrijdag 23 april 2010 21:40 schreef Sala-adin het volgende:
Hoeveel van die jonkies zouden het overleven? Koop een bakje meelwormen en leg het in de buurt van hun nest!
quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:49 schreef mazaru het volgende:
Prachtig mooi!
Ik zou het toch niet kunnen laten om een bakje met wormen neer te zetten. Een soort van roomservice voor de kleintjes.
quote:Op zaterdag 24 april 2010 18:25 schreef Sakura het volgende:
DIt is echt gewoon pure humor, ze horen wat, en onmiddelijk al die bekkies weer open. Ergens halverwege die filmpje zelfs alle bekkies tegelijk openhttp://www.youtube.com/watch?v=dbGKoYLJlRE
Haha die ene dacht dat er eten op komst was. Viel dat even tegen. Nu moet hij/zij waarschijnlijk 30 seconden wachten.quote:Op maandag 26 april 2010 14:17 schreef Sakura het volgende:
Het voeren blijft maar doorgaan. Duidelijk te zien dat ze nu echt een stuk sterker en aktiever beginnen te worden. Soms lijkt het wel versneld opgenomen
Whaha, wat een klotsoogjes. Het blijft erg lachwekkend, die reflex op 0m33s.quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:47 schreef Sakura het volgende:
Het groeit echt als kool, echt onvoorstelbaar zo hard als dat gaat.
En ze beginnen nu een plukkie zooi op hun kale koppies te krijgen wat hun verenpak moet gaan worden
Bekijk deze YouTube-video
Zo leuk, dat grut. Zit hier achter ergens een nest, heb nog niet kunnen ontdekken waar precies. Maar ik kan wel heel goed horen wanneer mams eten komt brengenquote:Op zondag 2 mei 2010 10:08 schreef Sakura het volgende:
Het hoost hier momenteel, pa en ma zijn echt zeik en zeik nat, maar ja, hongeringe kinderen moeten gevoerd blijven.
Ze zit nu alweer een tijdje op het nest, echt zeik en zeik nat.
Net weer van het nest af.
Je kan op deze foto zeer goed zien dat de vleugeltjes al echt vleugels beginnen te worden
[ [url=
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |