Daar moet je eerst posten om te kunnen downloaden tegenwoordig, dat gaat vast een succes worden met de TS.quote:Op donderdag 11 februari 2010 01:33 schreef Frishe het volgende:
FTN2day.nl was vroeger exact hetzelfde als FTD en is een webapp.... Weet niet of dit nog steeds zo is.
Nee, dan valt deze optie al af.quote:Op donderdag 11 februari 2010 01:35 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Daar moet je eerst posten om te kunnen downloaden tegenwoordig, dat gaat vast een succes worden met de TS.
KoalaFTD...quote:Op donderdag 11 februari 2010 01:45 schreef Tommy.Cooper het volgende:
[..]
daar kan je een apart programma voor downloaden, is te vinden via ftd
kun je gewoon instellen naar andere search links...quote:Op donderdag 11 februari 2010 01:48 schreef Tommy.Cooper het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld, maar die linkt naar nzbindex en die vind ik slecht
waddafuk echt waarquote:Op donderdag 11 februari 2010 01:55 schreef Nizno het volgende:
[..]
kun je gewoon instellen naar andere search links...
Dat is Windows XP, godvergete lamlul, 20 minpuntjes voor jouquote:Op donderdag 11 februari 2010 02:53 schreef slashdotter3 het volgende:
TS gebruikt nog WIndows Vista, 20 minpuntjes voor jou
Hou je bakkus als je niet weet dat RSS-feeds gewoon kan met Usenet.quote:Op woensdag 10 februari 2010 21:46 schreef dingenenzoo het volgende:
Ga nou gewoon torrents gebruiken man. Fucking newsgroepen met hun duizenden bestandjes.
uTorrent met serie+films op de RSS feed. Snachts downloaden en de hele dag autistisch films en series kijken
En een gehandicapt kind natuurlijk.quote:
20 maar??quote:Op donderdag 11 februari 2010 03:04 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat is Windows XP, godvergete lamlul, 20 minpuntjes voor jou
als ik mij niet vergis rechtsboven in dat blokje van koala klikken. daar zie je dan ook een papiertje oid van de configuratie.quote:Op donderdag 11 februari 2010 01:58 schreef Tommy.Cooper het volgende:
[..]
waddafuk echt waarwaar kan ik dat doen
quote:Op donderdag 11 februari 2010 00:29 schreef john_ven24 het volgende:
[..]
Even je router aan/uitzetten, krijg je meestal van je ISP een nieuw IP adres toegedeeld.
Dat meen je niet he?quote:
20 pepernoten voor julliequote:Op donderdag 11 februari 2010 19:02 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Dat meen je niet he?
20 koala's voor jou
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |