Ja echt he.quote:Op woensdag 29 september 2010 18:20 schreef NouMooiNiet het volgende:
Maar Erik de Zwartwat een irritante 'vlotte babbel' heeft hij zeg, we zitten gvd niet naar de radio te luisteren
Helemaal mee eens met jou! Erik heeft een fijne stem. Jeugdsentiment voor mijquote:Op woensdag 29 september 2010 21:56 schreef JaneDoe het volgende:
geen kwaad woord over erik de zwart!
Jeps, Legally Blonde Albert's produktie promoten ..Kim Lian vd Mey was ook in de studioquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 06:57 schreef Pugg het volgende:
Laat me raden?
natuurlijk even zijn eigen rommel promoten?
Eens.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:23 schreef tong80 het volgende:
Dubbele gevoelens bij Gordon. Aangrijpende beelden. Maar moeten wij daar deelgenoot van zijn ?
Boeiend, als dit zijn manier is van verwerking, so be it. Hij heeft zo wel mooi het afscheid gedeeltelijk op tape staan.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:23 schreef tong80 het volgende:
Dubbele gevoelens bij Gordon. Aangrijpende beelden. Maar moeten wij daar deelgenoot van zijn ?
Nou eh, ik heb een kleine tv en ik zag er niks in hoorquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:04 schreef Redux het volgende:
dat hij het op de monitor niet goed kon zien was er 1 van een kontenkruiper van je-welste getverdemme
Ja, en dat is Dwdd, toch niet Boulevardquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 13:08 schreef Redux het volgende:
mwa op de dwdd zoomden ze op de poster in, ingezoomd is het gezicht wel eng
ja precies, die eikel moet gewoon beter kijkenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 14:31 schreef Pisces29 het volgende:
Ja, en dat is Dwdd, toch niet Boulevard, hoe moet Winston dat dan op zijn scherm zien?
![]()
We zitten niet allemaal op een beamer over de hele woonkamerwand te kijkenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 14:35 schreef Redux het volgende:
[..]
ja precies, die eikel moet gewoon beter kijken [ afbeelding ]
Hij heeft wel een sjoelbak deluxe edition in Amsterdam Zuidquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 14:41 schreef Redux het volgende:
Nee precies, die enorme sukkel zou eens een ruggegraat moeten ontwikkelen. Hoe ie dat met een beamer moet doen weet ik niet maar je hebt wel een goed punt daar!
Met een glaasje Shandy erbij sjoelt ie aardigquote:
Ja Winnie is wel okey heurquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 15:02 schreef Redux het volgende:
snotver
had ik niet verwacht
zo bekijk ik hum toch weer anders
lekker ding issie eigenlijk wel, niet?
quote:Albert Verlinde gaat RTL Boulevard nog maar vier keer per week presenteren. Alberts man, politicus Onno Hoes, is burgemeester van Maastricht geworden en gaat daar dus ook wonen. Vanwege de grote reisafstand doet Albert een stapje terug.
©Nick van Ormondt
Onno gaat vanaf de eerste week van november een appartement in Maastricht huren, maar Albert blijft primair in het huidige huis van de twee, in Brabant, wonen.
Dat betekent dus automatisch dat de twee elkaar minder kunnen zien, tenzij één van de twee ruimte in de agenda maakt. Albert vindt dat prima: "Dit zijn de jaren van Onno. Nu is het mijn beurt om me aan te passen", zo zei hij tegen De Telegraaf.
De ruimte in Albert's agenda komt in ieder geval uit de hoek van Boulevard: "Het wordt een kwestie van heel goed organiseren. Ik ga in elk geval RTL Boulevard maar vier keer per week presenteren."
quote:Albert Verlinde verscheurd door emoties door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - Albert Verlinde (49) zit met zijn echtgenoot in een rollercoaster waarin geluk en verdriet elkaar afwisselen. Zo juichte de theaterproducent/ presentator toen Onno Hoes werd benoemd tot burgemeester van Maastricht, huilde hij om het verlies van zijn zwager Antonie Kamerling en zette tegelijkertijd zijn schouders onder de musical Legally Blond.
Niet zo gek dat we een beetje moe zijn”, zegt Albert die net terug is van de feestelijke afscheidsvergadering van de Provinciale Staten in Den Bosch, waar zijn ega tot ereburger van Brabant is benoemd. Ze gaan eerst een week op vakantie waarna Onno de statige burgemeesterskamer in Maastricht zal betrekken.
„Dit zijn de jaren van Onno”, zegt Albert oprecht, „Nu is het mijn beurt om me aan te passen. Onno was al een paar maanden aan het piekeren hoe hij nou in zijn carrière stond. In januari zei hij tegen mij dat hij eigenlijk dacht aan stoppen met het Statenlidmaatschap. ’Als er nieuwe verkiezingen komen voor de Staten wil ik me eigenlijk niet meer verkiesbaar stellen’ zei hij opeens. ’Ik heb het een beetje gehad. Ik heb het nu achttien jaar gedaan en het is mooi geweest’. Ik heb niet tegengestribbeld. Ik vind het fantastisch als iemand durft zijn lot in eigen hand te nemen. Dus Onno was ook weer vrij om te solliciteren.”
Toen konden er eigenlijk twee dingen gebeuren. Albert: „Of een burgemeesterschap óf een plek in het nieuwe kabinet. Maar op dat laatste wilde Onno niet wachten. Omdat het ook een soort carrousel is. Dus Onno ging solliciteren. En bij de betreffende vacatures zat de burgemeesterpost van Maastricht. Het is heel snel gegaan. Twee maanden geleden schreef hij zijn brief en werd uitgenodigd voor een gesprek met de gouverneur, de commissaris van de Koningin in Limburg. Dat werd meteen heel serieus, eigenlijk was het binnen twee weken bekeken.”
Hij lacht: „We hadden met de voornemens van Onno in ons achterhoofd dus een rare zomervakantie. Normaal plannen we dan. Vragen we ons af hoe we de dingen die in het najaar en de winter gaan gebeuren aanpakken. Maar nu zaten we in een vacuüm. Ons leven ging veranderen, dat wisten we zeker. Maar hóe precies, wisten we niet.”
Organiseren
Onno en Albert hebben een appartement gehuurd in Maastricht, waar Onno vanaf volgende week gaat wonen. Albert blijft in hun grote huis in Brabant maar zal wekelijks drie à vier dagen in Limburg zijn.
„Het wordt een kwestie van heel goed organiseren. Ik ga in elk geval RTL Boulevard maar vier keer per week presenteren. Dat geeft me een dag lucht om in Maastricht te kunnen zijn. Hoewel het al lang niet meer zo is dat de partner van de burgemeester automatisch allemaal taken op zich neemt, wil ik er wel regelmatig aan de zijde van Onno zijn. Stand by my man, zo gezegd. Bij de Sinterklaasintocht, ik noem maar wat. Onno en ik zijn al een paar keer in Maastricht geweest. En dan zijn er mensen die helemaal de straat oversteken om een handtekening te vragen. We voelen ons zo welkom. Ik verwacht dat we een hele leuke tijd zullen hebben.”
Om hun levens zo veel mogelijk te kunnen combineren, gaat Albert allerlei manieren uitproberen. Van een auto met chauffeur tot een vliegtocht naar Maastricht Airport. „Ik zou zelfs kunnen bedenken dat ik een helikopter neem als ik een bepaald diner in Limburg niet wil missen. Mijn leven zal wel nog vermoeiender worden.”
De mannen hebben al een kop koffie bij scheidend burgemeester Gerd Leers en zijn vrouw gedronken om te ontdekken wat het burgemeesterleven inhoudt. „Zijn echtgenote heeft toen een aantal dingen opgenoemd die zij doet, en ik ga kijken wat daarvan bij mij past. En of ze me willen hebben, natuurlijk. We gaan nu eerst samen naar een koophuis kijken in Maastricht.”
De vreugde over de benoeming van Onno werd negentien dagen geleden wreed verstoord door de afschuwelijke zelfmoord van Antonie Kamerling. „Dat gooide een schaduw over alles. Isa, hun twee kinderen, de begrafenis… Dat was belangrijker dan al het andere. We hebben in een cocon van verdriet geleefd. Maar nu zijn we weer aan het opkrabbelen. Isa heeft zelfs gezegd dat ze er bij de inauguratie op 1 november bij zal zijn. Omdat het zo’n belangrijk moment is voor haar broer. Zij is zo’n stoere vrouw. En het toont aan wat een hechte familie wij zijn.”
quote:Zo las ik hem ook, verwachtte dus wat andersOp maandag 25 oktober 2010 15:32 schreef Redux het volgende:
"Albert Verlinde verscheurd door emoties door Wilma Nanninga "
quote:Op maandag 25 oktober 2010 15:32 schreef Redux het volgende:
"Albert Verlinde verscheurd door emoties door Wilma Nanninga "
quote:+1Op maandag 25 oktober 2010 15:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zo las ik hem ook, verwachtte dus wat anders
quote:Die zijn bijnaam "De Wit" eer aandeed. Iets te speedy om niet chemisch te zijn.Op dinsdag 19 oktober 2010 15:47 schreef Haaibaaike het volgende:
Vanavond geen Albert maar Erik de Zwart !
quote:Copycatje tochOp dinsdag 26 oktober 2010 10:26 schreef Copycat het volgende:
Die zijn bijnaam "De Wit" eer aandeed. Iets te speedy om niet chemisch te zijn.
quote:Ik vind hem leuk doen..Zo was hij op de radio ook altijd een vlotte babbel!Op dinsdag 26 oktober 2010 10:36 schreef Copycat het volgende:
Op zeker dat hij gisteren ook te diep in de kabouterpost had gekeken. Hypere spraakwaterval.
quote:Sorry, misschien een beetje off topic maar zaterdag las ik in Telegraaf een stukje van Wilma, waarin ze zich (zogenaamd grappig, denk ik) boos maakte over alle adoratie / verliefdheid / bewondering die 'de vrouwtjes' voelen voor Mathijs van Nieuwkerk, en in dat stukje stond de gouden zin:Op maandag 25 oktober 2010 15:32 schreef Redux het volgende:
"Albert Verlinde verscheurd door emoties door Wilma Nanninga "
quote:erik de zwart deed het met ans groothuizen?!Op dinsdag 26 oktober 2010 10:33 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Copycatje tochToen gebruikte hij drugs toen hij nog met Angela Groothuizen was..
Ik vind je wel komisch Cc
quote:Erik is idd een legende..Over vuige roddelon topic; erik de zwart is een legende en kan het gewoon niet fout doen
quote:Hij is een irritant mannetje, hoe kan iemand hem leuk vinden.Op dinsdag 26 oktober 2010 10:55 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Sorry, misschien een beetje off topic maar zaterdag las ik in Telegraaf een stukje van Wilma, waarin ze zich (zogenaamd grappig, denk ik) boos maakte over alle adoratie / verliefdheid / bewondering die 'de vrouwtjes' voelen voor Mathijs van Nieuwkerk, en in dat stukje stond de gouden zin:
"Ik kwam HEM (MvN) tegen op een feestje, en daar stond ik, in mijn 'Marina Rinaldi' veertjesjurk () en HIJ zag me niet eens staan, terwijl ik helemaal niet zo lelijk ben."
Aan de ene kant positief, dat ontwapenende zelfvertrouwen. Aan de andere kant stond er wel een foto van Wilma bij het stukje
quote:Ja ze heeft ook met Peter Jan Rens gegaan maar ook met Erik de Zwart.Op dinsdag 26 oktober 2010 11:28 schreef Ole het volgende:
wist ik ook niet Ik weet wel dat ze het lange tijd met Peter Jan Rens deed
quote:ans als in angela groothuizen jaOp dinsdag 26 oktober 2010 11:02 schreef Haaibaaike het volgende:
Nee met Angela Groothuizen.
[..]
Erik is idd een legende..Over vuige roddelWerd toen geschreven hé
quote:+1Op woensdag 27 oktober 2010 19:02 schreef hexje het volgende:
Kan Erik de Zwart alsjeblieft oprotten.
quote:Op woensdag 27 oktober 2010 19:02 schreef hexje het volgende:
Kan Erik de Zwart alsjeblieft oprotten.
quote:Verschrikkelijke bril ja. Ik herkende hem eerst niet.Op woensdag 27 oktober 2010 19:16 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Die bril van Winston.Wat verschrikkelijk.
quote:Nee.Op woensdag 27 oktober 2010 19:02 schreef hexje het volgende:
Kan Erik de Zwart alsjeblieft oprotten.
quote:Wat doe jij overdreven zeg. En stond het in de krantOp dinsdag 26 oktober 2010 14:33 schreef JaneDoe het volgende:
morgen pagina privé op de telegraaf site;
SCHOKKEND!!! angela groothuizen bedreef de liefde met erik de zwart 25 jaar geleden..
quote:Waarschijnlijk dacht Winnieh dat hij nuOp donderdag 28 oktober 2010 00:03 schreef static het volgende:
Mijn god. Die bril.
Deed zijn vriendin niet iets in de fashion? Had zij hem niet kunnen waarschuwen?
quote:in sho is t een vereiste dat je overdreven bent toch?Op woensdag 27 oktober 2010 22:59 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Wat doe jij overdreven zeg. En stond het in de krant
quote:en wat dacht je van ptwish die haar poesje aanprijstOp donderdag 28 oktober 2010 18:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Zit ik te eten, zit Bram gezellig zijn smeuige onderwerp aan te kondigen.
quote:Mwah da's niet heel erg schokkend.Op donderdag 28 oktober 2010 18:50 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
en wat dacht je van ptwish die haar poesje aanprijst
quote:maar niet voor iedereen even smakelijkOp donderdag 28 oktober 2010 18:58 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Mwah da's niet heel erg schokkend.
quote:Op donderdag 28 oktober 2010 18:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Zit ik te eten, zit Bram gezellig zijn smeuige onderwerp aan te kondigen.
hm ja, dat is geen aanwinst.quote:Op vrijdag 5 november 2010 17:32 schreef Pisces29 het volgende:
Ja maar wie dan?
Als Erik de Zwart blijft dan haak ik af![]()
overweegt, ik hoop dat ie gewoon door blijft gaan. Zonder Albert is er niks aan.quote:Op vrijdag 5 november 2010 16:53 schreef Breekfast het volgende:
Roddelnicht Albert Verlinde overweegt te stoppen met Boulevard![]()
Graag en wel nu.quote:Op vrijdag 5 november 2010 16:53 schreef Breekfast het volgende:
Roddelnicht Albert Verlinde overweegt te stoppen met Boulevard![]()
Zou wel jammer zijn als Albert stopt..maar zonder hem kebben ze ook goede kijkcijfersquote:Op vrijdag 5 november 2010 21:18 schreef Marrije het volgende:
overweegt, ik hoop dat ie gewoon door blijft gaan. Zonder Albert is er niks aan.
Gezien ja.. Martijn wist niet dat boulevard een verrassing voor hem had! Daarom was Martijn ongemakkelijk!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 03:08 schreef Andromache het volgende:
schopje.
wie heeft het vandaag ook gezien? Martijn Krabbé en Amanda bellen live in de uitzending. Zo, dat was even ongemakkelijk
Nou, verassingquote:Op zaterdag 29 januari 2011 11:13 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Gezien ja.. Martijn wist niet dat boulevard een verrassing voor hem had! Daarom was Martijn ongemakkelijk!
Was er as dan?quote:
Dat lucht me op.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 15:27 schreef Haaibaaike het volgende:
Martijn en Amanda mailen en bellen elke dag . Zei ie daar bij boulevard.
dat ja, sandra schuurhof wist gewoon albert de mond te snoerenquote:Op woensdag 16 februari 2011 09:36 schreef Pugg het volgende:
Wat een vreselijke huilebalk is die kwalbert verlinde toch, altijd dat afgeven op de publieke omroep
maar wel geil genoeg om daar zijn eigen shit te promoten.
Gelukkig gaf die sidekick hem goed op zijn lazer over die malle fascist die niet bij de VARA wil.
Juist hij , met de grootste bek (is geen mond meer) over vrijheid van meningsuiting.
quote:Op woensdag 16 februari 2011 10:28 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
dat ja, sandra schuurhof wist gewoon albert de mond te snoeren
als wilders had gezegd relnichten in een apart dorp te willen gooien, had hij wel anders gepiept
Vanavond weer een veer in de reet van zijn vriend Mark Ruttequote:Op woensdag 16 februari 2011 09:36 schreef Pugg het volgende:
Wat een vreselijke huilebalk is die kwalbert verlinde toch, altijd dat afgeven op de publieke omroep
maar wel geil genoeg om daar zijn eigen shit te promoten.
Gelukkig gaf die sidekick hem goed op zijn lazer over die malle fascist die niet bij de VARA wil.
Juist hij , met de grootste bek (is geen mond meer) over vrijheid van meningsuiting.
Zolang het bij hem maar een vvd reet isquote:Op woensdag 16 februari 2011 20:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vanavond weer een veer in de reet van zijn vriend Mark Rutte
? Ruth Jacottquote:Op dinsdag 22 februari 2011 17:05 schreef Haaibaaike het volgende:
Albert was zeker bij de premiere van Ruth Jaccot in Den-Bosch gisteren.
En natuurlijk mee beginnen , wel even een verontwaardigde opmerking.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |