Gisteravond uit eten geweest bij
www.deartisjok.nl
Het was echt perfect! (Oh en niet vegetarisch trouwens, heb mijn principes niet kunnen volhouden, ik hou teveel van eten)
Heb zelden zo goed gegeten, als je die website denk je ach aardig restaurantje maar misschien niet een topzaak.. Nou dan vergis je je! Wat een geweldig restaurant, ik heb geen enkel punt van kritiek!
Eerst kregen we brood en gezouten boter, olijfolie met een drupje goede balsamico en huisgemaakte tapenade dat allemaal al heerlijk was.
Toen een amuse: rivierkreeftstaartjes op een friszuur slaatje van selderie en appel met een limoenmayonaise en een zongedroogd tomaatje. Was verrukkelijk.
Mijn voorgerecht was een tartaartje van rauwe tonijn, een gebakken coquille en twee gefrituurde gambastaartjes met een paprikarouille. Subliem, niets overheerste, alles perfect bereidt, de smaak was geweldig in balans. Echt een feestje.
Mijn hoofdgerecht was een gebakken ossehaas met een gebonden saus van port met sjalotten, gekookte roseval aardappelen en een groene asperge. Weer alles perfect in balans, het vlees supermals, de saus was subliem. Echt genieten!
Als nagerecht had ik een parfait van tonkabonen met een speculaas vijgencrumble die ook verukkelijk was. De subtiele koffiesmaak van de tonkabonen met de speculaaskruiden en de vijgen was een schot in de roos.
Kortom: Ik heb genoten! En ik raad iedereen aan hier naar toe te gaan, want 100 euro betalen voor al deze verwennerij voor twee personen, is geen geld voor de kwaliteit die ze bieden.