Dat zou wel top televisie opleveren.quote:Op maandag 8 februari 2010 21:01 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Of hij doet het wat creatiever en gaat in Slotervaart nog één keer zijn hard to find classic zingen: Wat Doen We Met Die Arabieren Hier.
Die opmerking hoorde ik vandaag wel op mn werk van een collega na het zien van een foto in de krant: 'Die ziet eruit als 40. Is die echt 17?'quote:Op maandag 8 februari 2010 21:05 schreef FOKradio het volgende:
* Vond jij ook dat Sieneke eruit ziet als 43?
Zag ook een foto, maar dat die 17 moet zijn...quote:Op maandag 8 februari 2010 21:07 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Die opmerking hoorde ik vandaag wel op mn werk van een collega na het zien van een foto in de krant: 'Die ziet eruit als 40. Is die echt 17?'
En opeens heb je de rel-Marokkanen en de Wilders-fans weer aan één kant.quote:Op maandag 8 februari 2010 21:03 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Dat zou wel top televisie opleveren.
Jep één voor allen, allen voor één.quote:Op maandag 8 februari 2010 21:10 schreef Ferdo het volgende:
[..]
En opeens heb je de rel-Marokkanen en de Wilders-fans weer aan één kant.
Ze gelooft waarschijnlijk in God. Die ondersteunt alles.quote:Op maandag 8 februari 2010 21:11 schreef Hukkie het volgende:
Beetje vreemde foto van Jolanthe op de weblog. Dr tieten hangen ergens rond haar middel.
Oh, ik lees net dat ik kan stoppen met praten?quote:Op maandag 8 februari 2010 21:16 schreef FOKradio het volgende:
Fantastisch Dirk
Je hebt jezelf goed geïnterviewd
Jaquote:Op maandag 8 februari 2010 21:20 schreef NaatjeNaaitje het volgende:
wat een kutuitzending!
zal ik zometeen maar gewoon gaan lullen?
Ik heb gloeiende kut een cursus de komende 3 weken!!!quote:
Ik las dat je een gloeiende kut had.quote:Op maandag 8 februari 2010 21:22 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Ik heb gloeiende kut een cursus de komende 3 weken!!!
quote:Op maandag 8 februari 2010 21:22 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Ik heb gloeiende kut een cursus de komende 3 weken!!!
Je kent mijn zwak voor brandweermannen?quote:Op maandag 8 februari 2010 21:23 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik las dat je een gloeiende kut had.
Ik heb voldoende bluswater... dus.
Ik ga ga je missen hoorquote:Op maandag 8 februari 2010 21:22 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Ik heb gloeiende kut een cursus de komende 3 weken!!!
Je kunt gewoon in je Winamp of media player zien wat er draait. Of anders op www.actionradio.nlquote:Op maandag 8 februari 2010 21:28 schreef Paul het volgende:
Wel goed nummer was dat trouwens![]()
Welke nummer was dat?
Hij was erg leuk!!!quote:Op maandag 8 februari 2010 21:33 schreef NaatjeNaaitje het volgende:
Zo,was het een beetje kut genoeg?
De column komt vanavond om 23.00 uur online, voor het geval je het door de kutonlinverbinding hebt gemist.
*gaat snel op zoek naar iemand met scherpe mesjes*
Crew mag niet meedoen aan prijsvragen, dus misschien ben je nog in de race voor een Epiladyquote:Op maandag 8 februari 2010 21:43 schreef NaatjeNaaitje het volgende:
Iep Kramer, zo heet 'ie.
Wat heb ik nu gewonnen?
Een scheerapparaat?
Geen idee, ik heb het gemistquote:
Ahh okeequote:
quote:Op maandag 8 februari 2010 21:52 schreef Paul het volgende:
Jongens ik heb morgen m'n 1e saxofoonles !
Arme leraar.......quote:Op maandag 8 februari 2010 21:52 schreef Paul het volgende:
Jongens ik heb morgen m'n 1e saxofoonles !
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |