Jaquote:Op zondag 7 februari 2010 22:58 schreef teamlead het volgende:
[..]
gaan we nu voor 1 gezamelijke paint dan?
quote:Op zondag 7 februari 2010 22:55 schreef Ensaf het volgende:
Ik wil mijn naam natuurlijk ook in de brief hebben.
9611Niels, Doler12, Ebbao, Ensaf, Equites, Flitskikker, GroetenUitBrabant, Jor_Dii, Juicyhil, Karina, Maraca, PiRANiA, Stephan1237, SuperrrTuxxx, TheKC, WcPot, sinterklaaskapoentje, teamlead, tho_Omas, xxiessiexxquote:
quote:
Volgorde van die namenlijst?quote:Op zondag 7 februari 2010 23:00 schreef tho_Omas het volgende:
We moeten even een volgorde afspreken.
Beter om een apart topic te maken waar iedereen stukjes paint kan posten.quote:Op zondag 7 februari 2010 23:00 schreef xxiessiexx het volgende:
Wie gaat er nu aan de slag in die paint?
Dan upload je de paint weer en gaat de volgende aan de slagquote:Op zondag 7 februari 2010 23:00 schreef teamlead het volgende:
[..]ik ben een noob. Hoe werkt dat dan? Ik download de paint, paint er iets bij.... en dan? en hoe krijgen we ze allemaal bij elkaar dan?
Naast SBS een uur of 3quote:Op zondag 7 februari 2010 23:00 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Hoelang zit je al achter de computer
Dat is misschien wel praktischer aangezien niet iedereen er is. Maar ik denk wel dat de paint dan huge wordt.quote:Op zondag 7 februari 2010 23:01 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Volgorde van die namenlijst?
Nu dus Doler?
Of iedereen zijn eigen ding doen en dat iemand alles even bij elkaar plakt?>
Als iedereen gewoon even een eigen stukje maaktquote:Op zondag 7 februari 2010 23:01 schreef Flitskikker het volgende:
[..]
Beter om een apart topic te maken waar iedereen stukjes paint kan posten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |