quote:Op zondag 7 februari 2010 22:20 schreef AKnynke het volgende:
Jeej, donderdag zie ik m'n Duutser weer!
Hij heeft trouwens morgen een nederlands examen, en is nu druk aan het studeren. zien-gezien. Doen-gedoen. maken-gemaken.Ik vind het zo leuk dat hij nederlands leert. En hij wil er mee door gaan!
i know. Maar hij nog niet, en het zijn hele erge schattige foutjes!quote:
Ja eigenlijk wel. Al kwam dat op het college niet op deze manier naar voren. Maar misschien moet ik toch maar van mn visie afstappen, beetje kinderachtig is het wel om ergens heel erg tegen te willen zijn, terwijl je eigenlijk voor bent als het aankomt op argumentenquote:Op zondag 7 februari 2010 22:29 schreef Mini_rulez het volgende:
Zelf bedenken of iets goed of slecht is is toch ook ethiek?
Mja zoiets heb ik ook, dat was mijn enige echte tegenargument. Wat wij nu zien als ethisch verwerpelijk (stamcelonderzoek bijvoorbeeld) kan over een aantal jaren/eeuwen misschien juist wel geaccepteerd zijn. En dan doen we het nu niet, terwijl het ons veel kan leren over ziektes en zelfs over genezing van die ziektes. Dus dan is het eigenlijk zonde dat belangrijk onderzoek tegen wordt gehoudenquote:Op zondag 7 februari 2010 22:31 schreef MariaEtcetera het volgende:
Chico: ik zou alleen kunnen bedenken dat ethische overwegingen progressief denken in de weg kan zitten. Maar of dat per definitie een slecht iets is...
Dat is een goedequote:Op zondag 7 februari 2010 22:36 schreef Mini_rulez het volgende:
Je kunt ook als tegenargument gebruiken dat wetenschappers daar hun tijd/energie niet aan zouden moeten besteden omdat het ten koste gaat van hun onderzoek zelf, hoewel er dan wel weer andere mensen zouden moeten zijn die hun plannen ethisch toetsen.
Gebeurd dit niet ook dan? Je onderzoeksvoorstel moet toch goed gekeurd worden door ethische commissies?quote:Op zondag 7 februari 2010 22:36 schreef Mini_rulez het volgende:
Je kunt ook als tegenargument gebruiken dat wetenschappers daar hun tijd/energie niet aan zouden moeten besteden omdat het ten koste gaat van hun onderzoek zelf, hoewel er dan wel weer andere mensen zouden moeten zijn die hun plannen ethisch toetsen.
Dat was inderdaad de insteek, maar toen ik op youtube wat filmpjes bekeek van de film en al die over straat pirouettende kereltjes zag, zonk de moed me in de (ballet)schoenenquote:
Het klinkt wel hilarisch jaquote:Op zondag 7 februari 2010 22:54 schreef Tinkepink het volgende:
Nietus, je was al thuis. Het is echt net afgelopen. En het was ergGelijkspel, Pierre Kartner in de war, kop of munt, een dronken jury, draaiorgels en blokfluiten, een chipmunk, kleding van christine le duc en de tweede hands winkel, 20x mooie woorden.... Wereldtv!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |