abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:13:17 #1
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77607149


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Heeft de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Houdt koei 's nachts wakker met zijn imitatie van disjfa.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
e97073: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Zijn gamesverzameling is indrukwekkend te noemen: hij heeft veel games, maar nog meer consoles.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen. Heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
SolidasRock: De ontrouwe slowchatter. Probeert chicks te versieren door zijn betrouwbare nickname. Woont echter in Den Haag, dus die act werkt helaas niet. Komt daarnaast slechts af en toe eens langshoppen, dus trouw is hij ook (nog) niet.

De schandpaal:
Flodder450 Doet alles om status te krijgen binnen de GAM SC, waaronder zijn eigen OP tekst schrijven, wat natuurlijk niet door de beugel kan Moet voor straf voorlopig bij de schandpaal staan!

In memoriam:
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126. Liet zich nog maar sporadisch zien en nu helemaal niet meer.
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

DE OP IS HIER TE VINDEN

[ Bericht 0% gewijzigd door RitseB op 03-02-2010 23:39:55 ]
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:13:42 #2
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77607166
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:14:13 #3
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_77607191
Had je het topic al klaar staan ofzo
Do androids dream of electric sheep?
pi_77607223
Aww, een naamtopic
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:15:20 #5
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77607239
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:14 schreef RitseB het volgende:
Had je het topic al klaar staan ofzo
al iets van 10 min
pi_77607290
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:17:06 #7
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_77607314
Ik heb heul weinig consoles.

Ik heb alleen maar een:

NGC
PS3
PSX
PS2
NES
SNES
N64
GBA
GBA SP
GBA Micro
GB
GBC yellow
GB Pocket
Xbox
Xbox360
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:17:48 #8
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77607343
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:18:31 #9
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_77607370
Jaloers is
Do androids dream of electric sheep?
pi_77607448
Gezellig een nieuw topic.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:21:01 #11
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_77607478
Waarvan de GBA SP ook nog een limited edition 8bit is.


U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:21:23 #12
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77607494
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:18 schreef RitseB het volgende:
Jaloers is
ga even langs de hornbach,koop een hamer,spijkers,planken en palen
bouw er een brug mee
en kom er overheen
pi_77607556
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:17 schreef Sigmund666 het volgende:
Ik heb heul weinig consoles.

Ik heb alleen maar een:

NGC
PS3
PSX
PS2
NES
SNES
N64
GBA
GBA SP
GBA Micro
GB
GBC yellow
GB Pocket
Xbox
Xbox360
Je hebt alleen maar ouwe meuk plus een PS3 en een 360 dus... Niet eens een PSP, Nintendo DS of Wii

Ik heb:
NGC (mag weg)
N64 (mag weg)
Xbox (mag weg)
GBA SP (mag weg)
Nintendo DS
Nintendo DSi
PS3
Xbox 360
Wii
PSP

Als ik ze met een mooie deal had kunnen verkopen dan waren de eerste 4 al weg geweest. Mijn gamecube heeft 2 jaar bij mn zus gestaan (maar die stapte over naar een Wii). Tweede hands levert alles alleen niks meer op, dus het is de moeite van het verkopen niet waard. Dan hou ik het liever voor just in case. De xbox is overigens in gebruik als dvd-speler voor op de slaapkamer.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:24:30 #14
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_77607622
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:22 schreef koei het volgende:

[..]

Je hebt alleen maar ouwe meuk plus een PS3 en een 360 dus... Niet eens een PSP, Nintendo DS of Wii

Ik heb:
NGC (mag weg)
N64 (mag weg)
Xbox (mag weg)
GBA SP (mag weg)
Nintendo DS
Nintendo DSi
PS3
Xbox 360
Wii
PSP

Als ik ze met een mooie deal had kunnen verkopen dan waren de eerste 4 al weg geweest. Mijn gamecube heeft 2 jaar bij mn zus gestaan (maar die stapte over naar een Wii). Tweede hands levert alles alleen niks meer op, dus het is de moeite van het verkopen niet waard. Dan hou ik het liever voor just in case. De xbox is overigens in gebruik als dvd-speler voor op de slaapkamer.
De NDS vond ik destijds nog lang niet uitgewerkt. De DSI XL is echter interessant genoeg
Een PSP is mwoah, en een Wii is me te casual (sowieso zijn de meeste ports en remakes van grote succesnummers op de Wii een lachertje)

Splinter Cell
Far Cry Predator
Dead Rising

U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:24:40 #15
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77607631
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:22 schreef koei het volgende:

[..]

Je hebt alleen maar ouwe meuk plus een PS3 en een 360 dus... Niet eens een PSP, Nintendo DS of Wii

Ik heb:
NGC (mag weg)
N64 (mag weg)
Xbox (mag weg)
GBA SP (mag weg)
Nintendo DS
Nintendo DSi
PS3
Xbox 360
Wii
PSP

Als ik ze met een mooie deal had kunnen verkopen dan waren de eerste 4 al weg geweest. Mijn gamecube heeft 2 jaar bij mn zus gestaan (maar die stapte over naar een Wii). Tweede hands levert alles alleen niks meer op, dus het is de moeite van het verkopen niet waard. Dan hou ik het liever voor just in case. De xbox is overigens in gebruik als dvd-speler voor op de slaapkamer.
hij is retro
pi_77607660
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:17 schreef Sigmund666 het volgende:
Ik heb heul weinig consoles.

Ik heb alleen maar een:

NGC
PS3
PSX
PS2
NES
SNES
N64
GBA
GBA SP
GBA Micro
GB
GBC yellow
GB Pocket
Xbox
Xbox360
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:27:21 #17
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77607734
apple inlegkruisje
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:27:21 #18
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_77607737
Ik heb de consoles destijds vooral aangekocht om de exclusives en vetste games op te draaien. Wind Waker of Twin Snakes kwamen nooit verder dan de Cube, dus vandaar

@Koei, die N64 zou je toch doneren aan het lokale jeugdhuis als je hem niet verkocht kreeg?
(Paper Mario indertijd van je overgenomen, inmiddels uit, bazig spel was dat)
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_77608181
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:24 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

De NDS vond ik destijds nog lang niet uitgewerkt. De DSI XL is echter interessant genoeg
Een PSP is mwoah, en een Wii is me te casual (sowieso zijn de meeste ports en remakes van grote succesnummers op de Wii een lachertje)

Splinter Cell
Far Cry Predator
Dead Rising


Je koopt wel vier versies van de GameBoy, maar geen enkele DS omdat die nog niet zijn uitgewerkt? En de SDi XL Je bedoelt de DSi die speciaal voor bejaarden is gemaakt? Ik wist niet dat je al zo oud was Ik ben het wel met je eens dat de PSP mwoah is, en de Wii ook niet interessant, maar als verzamelaar hoor je die wel te hebben natuurlijk! In mint conditie!

Maar goed, ik heb dan ook helemaal niks met retro. Ik heb amper genoeg tijd om de hedendaagse toppers uit te spelen, waarom zou ik mn tijd dan vergooien aan spellen die vroeger leuk waren maar nu niet meer mee kunnen komen...
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_77608383
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 20:57 schreef koei het volgende:

[..]

kniebeschermers En een stevige broek met extra dikke vlakken op de knieën en kont. Hoe geoefend je ook bent, je zal regelmatig moeten wachten en je kan niet gewoon staan op een snowboard dus je moet altijd zitten. Ik zit liever op mn knieën (is makkelijker op staan) en mijn lastige bocht was ook met mn knieën naar voren dus ik viel vooral op mn knieën die aardig aardig blauw waren. Zeker voor de eerste paar dagen zijn kniebeschermers erg fijn omdat je je op een gegeven moment niet meer wil laten vallen omdat het zo'n pijn doet.

Verder zou ik bij het kiezen van een skigebied kijken in hoeverre het aangeraden wordt voor snowboarders. Veel sleepliftjes en groene pistes zijn gebieden waar je niet heen moet. Vorig jaar naar Les Deux Alpes geweest en dat is niet zo'n leuk gebied voor snowboarders (voor skiërs raad ik het ook niet aan overigens. Erg klein gebied waarbij je elke dag weer grotendeels dezelfde pistes moet doen). Les Sybelles is wat dat betreft een veel fijner gebied, zeker voor een eerste keer. Je moet alleen aan de rechterkant van het gebied blijven, anders kom je in het sleepliften deel en de verbindingen tussen de dorpen kunnen bij weinig sneeuw nogal rot zijn. Wij namen vaak alsnog de gesloten piste, maar dat kan je alleen doen als je redelijk kan skiën/snowboarden en de weg weet.
Vorig jaar in La Plagne geweest, paradiski was wel tof. Dit jaar gaat de bende naar Mayrhofen, Oostenrijk. Weet nog niet of ik mee ga. Knie beschermers van inline voldoen?

Gaan we weer console lijstjes maken?
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:42:47 #21
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_77608437
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:37 schreef koei het volgende:

[..]

Je koopt wel vier versies van de GameBoy, maar geen enkele DS omdat die nog niet zijn uitgewerkt? En de SDi XL Je bedoelt de DSi die speciaal voor bejaarden is gemaakt? Ik wist niet dat je al zo oud was Ik ben het wel met je eens dat de PSP mwoah is, en de Wii ook niet interessant, maar als verzamelaar hoor je die wel te hebben natuurlijk! In mint conditie!

Maar goed, ik heb dan ook helemaal niks met retro. Ik heb amper genoeg tijd om de hedendaagse toppers uit te spelen, waarom zou ik mn tijd dan vergooien aan spellen die vroeger leuk waren maar nu niet meer mee kunnen komen...
iedereen speelt nog eingenlijk SM64 als je het zo bekijkt
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:45:42 #22
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_77608560
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:42 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

iedereen speelt nog eingenlijk SM64 als je het zo bekijkt
SMB64
Zo'n vette ervaring blijft dat!
(Speelde hem voor het eerst in 2008 ofzo)
Gedateerde graphics, maar zeer revolutionair voor 1996
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:47:14 #23
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_77608613
Wat heerlijk om weer zwart te zijn

Al zijn nu wel alle leuke knopjes weg Nooit meer expres alle AQuila360 TT's wijzigen
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_77608683
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:47 schreef Rossdale het volgende:
Wat heerlijk om weer zwart te zijn

Al zijn nu wel alle leuke knopjes weg Nooit meer expres alle AQuila360 TT's wijzigen
  woensdag 3 februari 2010 @ 21:50:51 #25
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_77608768
quote:
Op woensdag 3 februari 2010 21:47 schreef Rossdale het volgende:
Wat heerlijk om weer zwart te zijn

Al zijn nu wel alle leuke knopjes weg Nooit meer expres alle AQuila360 TT's wijzigen

Gezeik. PM je Ritse lekker om de TT's van Aq te verkloten
Je hebt nu een ali die het voor je doet!
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')