Wie daar niet tegen kan is echt een mietje.quote:Op woensdag 3 februari 2010 14:04 schreef Kreator het volgende:
p.s. Ik hoop dat hij de bevalling niet frontaal heeft gezien. Dat kan ook niet goed zijn.
Dat zeggen mensen wel vaker over mensen die ze blijkbaar toch niet zo goed kenden.quote:Op woensdag 3 februari 2010 13:01 schreef sipmeisje het volgende:
En dat hij vreemd gaat geloof ik niet daar is hij totaaal geen type voor....
Subtiele tactiek wel.quote:Op woensdag 3 februari 2010 13:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan breek je het in ieder geval wel open, die impasse. Hij vindt het wel prima zo, zij niet en met enkel 'Het ligt niet aan jou' los je geen ene flikker op.
quote:Op woensdag 3 februari 2010 14:07 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
Heb je je na de geboorte van je dochtertje toevallig een kort, vlot en pittig kapsel aangemeten?
quote:Op woensdag 3 februari 2010 12:45 schreef teknomist het volgende:
Dat zie je vaker. Als er eenmaal een kind is, dan denkt de vrouw dat de buit binnen is en ziet zij geen behoefte meer om nog aantrekkelijk en uitdagend te zijn. Bij veel mannen vermindert dan de zin in seks en gaan ze het of buitenshuis zoeken of ze gaan meer porno kijken.
Kijk maar eens bij een basisschool; allemaal onaantrekkelijke vrouwen met caviahaar.
Ga naar een erotiekshop en laat je adviseren.
Je spreekt jezelf goed tegen. Aan het trollen hier?quote:Op woensdag 3 februari 2010 12:37 schreef sipmeisje het volgende:
[..]
Mijn man heeft nooit geen zin meer om met mijn te vrijen [..]
quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:35 schreef n00cL30n het volgende:
[..]
Je spreekt jezelf goed tegen. Aan het trollen hier?
Zwaar vermoeden dat ze tussen de bloembedden verscholen ligt, terwijl ze de paringshuil uitkraamt van een bronstig edelhert.quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:55 schreef teknomist het volgende:
Heeft de TS überhaupt iets prijsgegeven over hoe ze hem heeft trachten te verleiden?
Of gaat ze alleen maar klaar liggen en wachten tot hij haar bespringt?
quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:55 schreef teknomist het volgende:
Heeft de TS überhaupt iets prijsgegeven over hoe ze hem heeft trachten te verleiden?
Of gaat ze alleen maar klaar liggen en wachten tot hij haar bespringt?
Nee tuurlijk, iedereen vind het leuk om te zien hoe een vrouw het hele bed onder schijt.quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:47 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Wie daar niet tegen kan is echt een mietje.
quote:Op donderdag 4 februari 2010 00:03 schreef Wupppie het volgende:
ik ben bang dat hij vreemdgaat.
Hoe dan ook, er zit iets goed fout in jullie relatie
quote:Op donderdag 4 februari 2010 13:01 schreef henkzijlstra het volgende:
kijk of hij meer van extreme dingen houdt. hebben jullie een hond?
quote:Op donderdag 4 februari 2010 13:01 schreef henkzijlstra het volgende:
kijk of hij meer van extreme dingen houdt. hebben jullie een hond?
O, ik dacht bij zijn werk op je vriend?quote:Op woensdag 3 februari 2010 12:41 schreef Sm0keZ het volgende:
2 maanden geleden is er een nieuwe koffiejuffrouw aangenomen bij je vriend op z'n werk
quote:Op donderdag 4 februari 2010 13:20 schreef erodome het volgende:
Als hij zoveel overwerkt e.d. is het dan niet gewoon zo dat hij misschien ook echt doodmoe en gestressed is?
Dat is een stevige libido killer, zowel bij mannen als bij vrouwen.
Als hij zegt dat dat de reden is is het zaak dat op te lossen voor zoverre dat mogelijk is, werkt hij bv veel over omdat jullie het anders financieel niet trekken en werk jij niet dan kan je eens part time gaan werken ofzo om de last een beetje van zijn schouders af te nemen.
Zorg voor echte momenten voor hemzelf, niet altijd of werken, of papa zijn of echtgenoot zijn, maar ook tijd voor zichzelf, lekker die stress er een beetje uitlaten.
Zorg voor samentijd, niet alleen papa en mama zijn, maar ook vrienden, minnaars, maak lol, speel, lach, daag elkaar uit zonder dat er direct wat uit voort moet komen enz enz enz.
Zorg er iig voor dat die stress en moeheid verminderen en breng die leuke sfeer van vroeger terug, toen je nog wel dolde en speelde, lachte en deed samen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |