ik had de inhoud ook wel mee willen nemenquote:Op donderdag 18 februari 2010 18:13 schreef DaviniaHR het volgende:
de prins zit echt goed!
al vond ik hem nog best stug/hardvoor een doek die zoveel gebruikt is. maar wellicht hoort dat bij neobulle, ik vond het niet storend iig.
kzal binnenkort foto's uploaden.
mrien, hij is weer mee met miss_sly, don't worry
quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:45 schreef LovelyLady het volgende:
Oeke ik heb je er nog bij gezet
Oeke: 25 mei tot 4 juni (versturen 5 juni)
naja, ik ben iig niet bang dat ze breekt, dat scheelt al een hoop. ik heb ook een keer mini-jair (toen was hij een maand of 2 of 3) in mn girasol gehad, veel te los, was bang iets af te knellen of zoquote:Op donderdag 18 februari 2010 21:43 schreef oeke het volgende:
Oh, dat kleine piepkuikentje! wat is ze mooi, Davinia!![]()
En wat zit ze er al goed in. Is het anders dragen zo'n pasgeborene, nu je al draagervaring hebt van Eli?
quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:48 schreef oeke het volgende:
[..]
![]()
Endan wordt Ko al 1! Op 7 juni! Daar wil ik nog helemaal niet aan denken!
Daarom vond ik de eerste weken/maanden die rekbare doek wel prettig. Dat zat gewoon goed, e hoefde niet te sjorren en trekken en hupsen en springen om het goed strak te trekken. Bij een volgende zal ik denk ik geen rekbare doek aanschaffen, nu ik zo gewend ben aan geweven doeken.quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:58 schreef oeke het volgende:
Doe ik LL.
Davinia, zo vond ik het allemaal inderdaad best spannend in het begin, en met een tweede zou ik wat zekerder van mezelf zijn inderdaad.![]()
Maar het lijkt me inderdaad raar als zo'n kindje dan ineens eerder 'ophoudt' op je rug. Net als wanneer je naar de kapper bent geweest en je haar eraf is, dan sta je ook nog een tijd bij het haren wassen, lengte te missen.
quote:Op donderdag 18 februari 2010 18:13 schreef DaviniaHR het volgende:
de prins zit echt goed!
al vond ik hem nog best stug/hardvoor een doek die zoveel gebruikt is. maar wellicht hoort dat bij neobulle, ik vond het niet storend iig.
kzal binnenkort foto's uploaden.
mrien, hij is weer mee met miss_sly, don't worry
daar zeg je me wat!quote:Op donderdag 18 februari 2010 22:05 schreef Claudia_x het volgende:
Zo, wat zit Aviva mooi in de doek! Geen wonder dat ze zo sterk is in haar nekje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |