We zijn de deur uitgeweest!
Normaal pak ik mijn auto om naar de winkel te gaan omdat dat zo lekker makkelijk is maar vandaag zijn we wezen lopen. Ik heb de tijd bijgehouden, het was 25 minuten lopen.
Hier de foto's!
![]()
Klaar om te gaan
![]()
Eendenverzamelingsplaats
![]()
Rienk ziet niks, die slaapt weer es

![]()
Het was zo koud! Ik had hem goed weggestopt.
![]()
Met muts ook
![]()
Weer thuis
Mijn oordeel:
Bij thuiskomst deed alles mij zeer, mijn nek, mijn schouders, mijn rug en zelfs mijn ribben

Ik vond het ook wel zwaar lopen.
Nou gaan we deze maand naar de motorbeurs en ik had me al helemaal voorgesteld om 'lekker' met de doek te gaan, maar daar ga ik nog even ernstig over nadenken. Ik zie me namelijk echt niet 4 uren lang lopen met Rienk in de doek.
Ik had wel alles strak gespannen naar mijn idee, hield ook al meer doek over dan de 1e keer. Maar de schouderbanden zitten me niet lekker genoeg en ik krijg het echt niet beter.
Rienk vond het allemaal wel best, die sliep de hele tijd

(al begon hij op het einde wat te steunen en te kreunen.)
Dus.. Morgen en zondag nog een keer goed lopen en misschien word het dan wel beter.. en anders is het denk ik gewoon niks voor mij