abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Frontpage / Weblog maandag 1 februari 2010 @ 16:03:55 #1
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_77515825
Ons aanstaande president heeft weer gesproken:
quote:
Els Lucas eist rectificatie over stuk in Volkskrant afgelopen zaterdag. Haar goede naam - ahum - zou zijn aangetast. Beste Els: doeiiiiii
http://twitter.com/geertwilderspvv/status/8500693803
quote:
DEN HAAG - Geert Wilders weigert een tekst te rectificeren over advocate Els Lucas, een van de drijvende krachten achter de vervolging van de PVV-leider.


© ANP
Volgens Lucas heeft Wilders zaterdag in een ingezonden stuk in de Volkskrant ten onrechte gesuggereerd dat haar rol in het proces van het Openbaar Ministerie tegen Wilders wordt ingegeven door enige verbondenheid met de PvdA.
Lucas vindt dat de politicus daarmee haar ''goede naam en eer als onafhankelijke burger en advocaat'' heeft aangetast. Ze eist daarom dat Wilders een en ander binnen een week in de Volkskrant en op de website van de PVV corrigeert.

''Dat gaan we niet doen'', liet Wilders maandag weten. Lucas was een van degenen die zich destijds bij het gerechtshof in Amsterdam hadden beklaagd over het uitblijven vervolging van Wilders.
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  maandag 1 februari 2010 @ 16:14:12 #2
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_77516222
Goede zaak. Idd doei Els!!!!!

Wederom een typische (s)linkse kop heeft die Els.

Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_77516269
Die draagt in haar vrije tijd vast een tuinbroek.
"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
  maandag 1 februari 2010 @ 16:15:51 #4
3185 Adelante
To let it go now
pi_77516278
Vlot kapsel heeft Els!
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  maandag 1 februari 2010 @ 16:15:55 #5
105095 ElectricEye
Je Maintiendrai
pi_77516282
Zo hee!

Die is links, pro-kraken, feministisch en pot, wedden?
Sic transit gloria mundi
--- --- --- --- --- --- ---
I drink, therefore I am!
  Redactie Frontpage / Weblog maandag 1 februari 2010 @ 16:16:33 #6
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_77516313
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:15 schreef Adelante het volgende:
Vlot kapsel heeft Els!
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_77516355
wat een dikke faal zeg
<hr>
  maandag 1 februari 2010 @ 16:18:29 #8
3185 Adelante
To let it go now
pi_77516391
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:16 schreef Paul het volgende:

[..]

Ik moest zelfs aan die nieuw hit denken

Ik heb een zachte G, maar ook een harde Els
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_77516401
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:15 schreef ElectricEye het volgende:
Zo hee!

Die is links, pro-kraken, feministisch en pot, wedden?
En verdient 6000 a 8000e per maand.
Ja, ik generaliseer.
  Redactie Frontpage / Weblog maandag 1 februari 2010 @ 16:19:22 #10
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_77516430
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:18 schreef Northside het volgende:

[..]

En verdient 6000 a 8000e per maand.
Dat is best een vetPOT vat je hem hehe
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  † In Memoriam † maandag 1 februari 2010 @ 16:24:41 #11
31818 Barbaaf
Awesomely sprightly
pi_77516639
Tsja, als er van Wilders gezegd mag worden dat hij gefinancierd wordt door extremistische christenen in de VS en geïnstrueerd wordt door Israël mag je inderdaad ook beweren dat ene Els "enige verbondenheid [heeft] met de PvdA".
Ooit schreef oh-oh het volgende:Management en beleid en zo, dat kan elke debiel leren.
pi_77517517
Links heeft te veel vrouwen die een of andere huiselijke burgercultuur met alleen maar netjes debateren willen. Enkele vrouwen als een Femke Halsema of Hillary Clinton zijn ok maar de rest is de doodsteek
voor
links.
  maandag 1 februari 2010 @ 16:50:58 #13
189229 Eva4Evah
Niet teveel zuipen
pi_77517710
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:15 schreef Adelante het volgende:
Vlot kapsel heeft Els!
pi_77517838
Alsof je iemand zoals zij serieus kan nemen.
Gezien het kapsel is ze al 20 jaar niet serieus genomen.
  maandag 1 februari 2010 @ 16:54:32 #15
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_77517862
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:15 schreef Adelante het volgende:
Vlot kapsel heeft Els!
Idd, erg ehhhhhhh..........erg "geil"..............
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_77518070
Hieronder het bewuste ingezonden stuk, de desbetreffende twee regels vet gemaakt:
quote:
WC-eend adviseert Guusje ter Horst

Minister Ter Horst gebruikt onderzoek om mijn proces te beïnvloeden en de PVV
te schaden

Kent de linkse kerk nog enige schaamte, nog ergens enig verlangen naar waarheid en oprechtheid? Het is moeilijk dat te zien na het uitkomen van het rapport Polarisatie en radicalisering in Nederland. Het is bijna pijnlijk te zien in welke bochten de linksen zich nu weer moeten wringen om hun haat te rechtvaardigen en hun stervende project nog van wat laatste zuurstof te voorzien.

Vernietigingsfilosofie
Dit is de essentie: links stelt zich al decennia op als waterdrager voor de islam. Het steunt, faciliteert en financiert een totalitaire veroveringsideologie – met als belangrijkste service het openen van de immigratiesluizen. Na 14 eeuwen jihad boekt de vernietigingsfilosofie zo een enorm succes. Nederland moet en zal richting de multiculturele heilstaat. Elk verzet is zinloos en zal met kracht bestreden worden. Alles wat afwijkt van de partijlijn zal door de linkse elite keihard worden aangepakt en tot nazi worden gebombardeerd. Een half uurtje staatsomroep levert een slaapverwekkende file van NSB!-NSB!-roepers op. Kom er maar in, grote denkers als Herman van Veen en Peter R. de Vries.

Els Lucas van de PvdA was vorige week een van de eisers in het proces tegen de vrijheid van meningsuiting. Om haar partijwerk wat te vergemakkelijken, heeft minister Ter Horst alvast een nieuw front geopend. Zij heeft Jaap van Donselaar ingehuurd haar PvdA-gelijk te halen. Van Donselaar is van de Anne Frank Stichting, door staatssecretaris Ploeg in 1984 betiteld als een cryptocommunistische organisatie. Directeur Hans Westra is lid van de PvdA. Wat adviseert WC-eend? Nou, WC-eend adviseert WC-eend. Ter Horst krijgt precies wat ze wilde: de PVV weer gebrandmerkt. En de timing is perfect. Net voor deel twee van het proces. Als ze het bij de kiezer niet kunnen winnen, dan maar op andere wijze.

Kwalijk
Door geen afstand te nemen van dit kwalijke rapport en het juist nu naar de Kamer te sturen, maakt Ter Horst zich bovendien schuldig aan directe beïnvloeding van het politieke proces.
Wat levert die inzet van belastinggeld op? Een citaat: ‘Ideologisch zijn er echter wel degelijk elementen van rechts radicaal ideeëngoed aan te treffen bij de PVV, zoals een positieve oriëntatie op ‘het eigene’, een afkeer van ‘het vreemde’ en van politieke tegenstanders, en een hang naar het autoritaire’.

Sinds wanneer is positieve oriëntatie op het eigene rechts radicaal? Wouter Bos predikt een ‘beschaafde vorm van nationalisme’ en toont zich ‘trots op Nederland’.
Het laat weer eens zien dat het multiculturele project en democratie slecht samengaan
Is die aardige Wouter nu ook al een nazi? Wanneer komt hij dan uit de kast als NSB’er? En Willem Drees senior, was die georiënteerd op het eigene of op dat van een ander land? En sint Obama, die bij menige linkse boven het bed hangt, die oriënteert zich toch echt voor honderd procent op het eigene, gezien de Amerikaanse vlaggen en patriottische taal. Ook al rechtsradicaal dus? En al die allochtonen met hun heimweeschotels, die oriënteren zich toch ook op het eigene. Ook allemaal nieuw radicaal rechts?

Afkeer
De Partij voor de Vrijheid wordt ook verweten een afkeer van het vreemde te hebben. Het is ook nooit goed. Het ene moment wordt ons aangewreven dat we te vaak in Amerika verkeren of in Israël. Nu hebben we ineens weer een afkeer van het vreemde. De realiteit: weinig partijen zijn meer onderwerp van internationaal debat dan de onze.

We hebben zelfs een website in het Engels. Waar andere partijleiders nauwelijks actief zijn voorbij de grensovergang Wuustwezel, staat de PVV haar mannetje in Rome, Kopenhagen, New York of Los Angeles. Kijk de kolommen van de Wall Street Journal of uitzendingen van CNN of Fox News er maar op na. Dat getuigt niet echt van afkeer van het vreemde.
Afkeer van politieke tegenstanders. Nou, dat klopt weer wel. Tenminste, als ze van het allooi Jaap van Donselaar zijn – van het linkse clubje dat Anne Frank Stichting heet.

Dat een vermoord Joods meisje misbruikt voor de eigen agenda. Mensen van dat allooi vinden in ons inderdaad een vijand. Maar voor de rest gaan we met iedereen vriendelijk om. De verbetenheid die de linkse medemens nog wel eens aan de dag wil leggen, is ons juist vreemd. Het verketteren en demoniseren (kijk eens een kwartiertje Pauw&Witteman) laten we graag aan derden over. Wij blijven vriendelijk.

De vierde aanklacht van de gedachtenpolitie: hang naar het autoritaire. Die kunnen de pseudowetenschappers zelfs niet onderbouwen. Was het subsidiegeld op? Kon men de motie waarin de PVV voorstelt de democratie af te schaffen niet vinden? Of wilde men het element ‘autoritair’ niet te veel opspelen, omdat het de aandacht zou kunnen vestigen op de betalende partij: minister Ter Horst. Zij doet iets dat thuishoort in autoritaire landen: de staat die politieke partijen beoordeelt en brandmerkt. In democratieën is het precies andersom. Daar beoordelen politieke partijen de overheid.

Het laat weer eens zien dat het multiculturele project en democratie slecht samengaan. Dat moet onderzocht worden: waar haalt een minister het lef vandaan politieke partijen te beoordelen?

Geert Wilders en Martin Bosma zijn voorzitter en secretaris van de Tweede Kamerfractie van de PVV.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
  maandag 1 februari 2010 @ 17:03:49 #17
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_77518278
Als advocate dus partijpolitiek bedrijven. Dat kan ik er enkel op uitmaken.
Wilders had dus gelijk dat het een ordinair politiek show proces is.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  Moderator maandag 1 februari 2010 @ 17:04:13 #18
236264 crew  capricia
pi_77518295
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:58 schreef damian5700 het volgende:
Hieronder het bewuste ingezonden stuk, de desbetreffende twee regels vet gemaakt:
[..]


Was idd een echt PVV artikel. Toen ik de eerste zin las over de linkse kerk wist ik al wie het gescheven had...
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator maandag 1 februari 2010 @ 17:05:54 #19
236264 crew  capricia
pi_77518366
quote:
Op maandag 1 februari 2010 17:03 schreef ErwinRommel het volgende:
Als advocate dus partijpolitiek bedrijven. Dat kan ik er enkel op uitmaken.
Wilders had dus gelijk dat het een ordinair politiek show proces is.
Dus een advocaat mag geen (als dan niet actief) lid zijn van een politieke partij?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_77519257
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:14 schreef ErwinRommel het volgende:
Goede zaak. Idd doei Els!!!!!

Wederom een typische (s)linkse kop heeft die Els.

[ afbeelding ]
Is dat de zus van Hamer?
  maandag 1 februari 2010 @ 17:33:51 #21
105095 ElectricEye
Je Maintiendrai
pi_77519458
quote:
Op maandag 1 februari 2010 17:05 schreef capricia het volgende:

[..]

Dus een advocaat mag geen (als dan niet actief) lid zijn van een politieke partij?
Een advocaat mag in het uitoefenen van haar werk niet stiekem politiek bedrijven, nee. Dat staat namelijk de objectiviteit en integriteit die bij haar ambt zou moeten horen, danig in de weg.
Sic transit gloria mundi
--- --- --- --- --- --- ---
I drink, therefore I am!
  maandag 1 februari 2010 @ 17:37:44 #22
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_77519586
quote:
Op maandag 1 februari 2010 17:05 schreef capricia het volgende:

[..]

Dus een advocaat mag geen (als dan niet actief) lid zijn van een politieke partij?
Dat mag.
Maar dan moet er geen partij politiek bedreven worden in die zaak.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_77519786
quote:
Op maandag 1 februari 2010 17:28 schreef nikk het volgende:

[..]

Is dat de zus van Hamer?
Dat zou best kunnen, de overkeenkomsten zijn van een treffende aard dat zondermeer.
pi_77520456
quote:
Op maandag 1 februari 2010 17:03 schreef ErwinRommel het volgende:
Als advocate dus partijpolitiek bedrijven. Dat kan ik er enkel op uitmaken.
Wilders had dus gelijk dat het een ordinair politiek show proces is.
Het gaat er steeds meer op lijken he?
pi_77520568
quote:
Op maandag 1 februari 2010 16:15 schreef Adelante het volgende:
Vlot kapsel heeft Els!

Lekker pittig ook!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')