Nog niet Cat22.quote:
Nee, nog steeds is poes niet thuis.quote:
zie geen fotoquote:Op donderdag 4 februari 2010 22:33 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Nee, nog steeds is poes niet thuis.
Haar kussentje ligt op de vensterbank op haar te wachten.
[ afbeelding ]
Nu weer welquote:
hahaquote:Op donderdag 4 februari 2010 22:48 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Nu weer wel![]()
Zelfs hier doet ze een verdwijntruc.
Nietsquote:
Shit manquote:Op vrijdag 5 februari 2010 17:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Niets![]()
En weer hoopte ik dat ze thuis gekomen was terwijl ik op mijn werk zat.
Onderweg naar huis bedacht ik dat ik moet gaan proberen meer mensen te bereiken, dus nog meer buiten de wijk en dan lijkt een advertentie in de plaatselijke krant me een goede oplossing, maar er wordt daar niet meer opgenomen.
Maandag het eerste dat ik doe dus.
Je heb gelijk dat je kat moeilijk is op te sporen, het is echt een huis-tuin en keukenpoes. Ik ga naar school in Spijkenisse en gisteren kwam ik twee katten tegen terwijl ik een broodje ging halen bij het plateau. De ene kat was pikzwart terwijl de andere kat die op van jou leek, maar volgens mij had die kat geen witte buik maar dat weet ik niet meer zeker. Die kat had een vrij bizar oog die half dicht zat. Ik heb niet naar de oren gekeken omdat ik geobsedeerd was door dat vreemde oog. Verdomde had ik dit topic maar eerder gezien dan had ik beter naar die vreemde kat kunnen kijken, je woont toch niet in de buurt van het Plateau Deisyy?quote:Op donderdag 4 februari 2010 16:29 schreef Deisyy het volgende:
Dat is ook lastig als je zo'n huis-tuin-en-keukenpoes hebt. Wel heeft poes een scheurtje in haar oor, maar dat zie je natuurljk niet van veraf.
Weken een poes in onze tuin, uiteindelijk een advertentie in de krant met foto en dierenbeschermingquote:Op vrijdag 5 februari 2010 21:20 schreef Deisyy het volgende:
Nee, ik woon aan de andere kant van Spijkenisse, in de Maaswijk, ik kan me niet voorstellen dat poes bijna 5 km. is gelopen, maar je weet maar nooit. Daarom lijkt het me ook een goed idee om een advertentie in de plaatselijke krant te laten zetten.
En al hoop ik het niet Meike, ik hou er ook wel rekening mee dat er inderdaad iets ergs gebeurd is met poes, aangereden of door het ijs gezakt, ik heb er allemaal aan gedacht. Die onzekerheid is echt killing. En we missen poes zo erg, ik kan me niet voorstellen dat ze nooit meer bij ons terug komt.
Wat heb je dat mooi opgelost, ik hoop dat de eventuele vinders van poes het net zo doenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 21:25 schreef Sinarades het volgende:
[..]
Weken een poes in onze tuin, uiteindelijk een advertentie in de krant met foto en dierenbescherming
gebeld, de poes kwam van 7 kilometer verderop en heeft de drukke snelweg over moeten steken.
Sterkte .
In de gratis huis aan huis blad.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 21:35 schreef Deisyy het volgende:
Wat heb je dat mooi opgelost, ik hoop dat de eventuele vinders van poes het net zo doen![]()
En jouw verhaal geeft me extra reden die advertentie te zetten.
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 11:37 schreef Deisyy het volgende:
Vanmorgen werd ik gebeld door een vrouw die dacht poes te zien in het speeltuintje hier 100 meter verderop. Hup, jas aan, bakje kattensnoepjes mee, hollend op mijn slippers naar de speeltuin.
Het was onze poes niet
kut voor u. we blijven hopen!quote:Op zaterdag 6 februari 2010 11:37 schreef Deisyy het volgende:
Vanmorgen werd ik gebeld door een vrouw die dacht poes te zien in het speeltuintje hier 100 meter verderop. Hup, jas aan, bakje kattensnoepjes mee, hollend op mijn slippers naar de speeltuin.
Het was onze poes niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |