Je hebt het zeker over Inleiding Belastingrecht?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:03 schreef GlowMouse het volgende:
Ik heb wel een vak gevolgd waar dagelijks updates op blackboard kwamen. Dan wist je tenminste zeker dat de docenten niet lui zijn. Al na een dag kwam er 'de afgelopen jaren hebben we het tentamen steeds in 5 dagen nagekeken, het ziet ernaar uit dat het dit keer weer gaat lukken'De avond vantevoren 'morgen in de loop van de middag komen de antwoorden online', en toen 's ochtends nog 'om .. uur komt de uitslag online'.
quote:Deze keer trekken wij ons opnieuw niks aan van de nakijktermijn van 15 dagen in artikel 10 OER bachelor FRW. Je kunt de uitslagen van het hertentamen van afgelopen donderdagavond vanaf nu vinden bij Course Documents. Aangezien het weekend formeel niet telt als werkdagen, hebben jullie hebben dus 1 werkdag op de uitslagen moeten wachten.
Met de release van de uitslagen is eigenlijk een eind gekomen aan deze cursus. Over een week of vier verwijderen we alle namen van de course-users, zodat je jezelf niet hoeft uit te schrijven.
Iedereen een prettige vakantie toegewenst,
met vriendeljke groet,
Het vak is juist prachtig. Het blinkt uit in helderheid, en omvat ook alles voor een inleidingquote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:07 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Je hebt het zeker over Inleiding Belastingrecht?
Het vak is niks, maar die mensen verdienen echt een lintje.
Ik herinner me ook nog fiscale economie waar dat enorm snel was. Hoorde helaas wel laatst dat de docent (Henk te Niet) van dat vak overleden was. Arme man, een van de betere docenten die ik ooit op de UvT gehad heb.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:07 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Je hebt het zeker over Inleiding Belastingrecht?
Het vak is niks, maar die mensen verdienen echt een lintje.
Ik geef toe dat ik het niet zo op fiscale onderwerpen heb.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:11 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Het vak is juist prachtig. Het blinkt uit in helderheid, en omvat ook alles voor een inleiding
Dat vak ziet er qua inhoud identiek uit.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:16 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik herinner me ook nog fiscale economie waar dat enorm snel was. Hoorde helaas wel laatst dat de docent (Henk te Niet) van dat vak overleden was. Arme man, een van de betere docenten die ik ooit op de UvT gehad heb.
Mooi zo! Ik ook en dus alles gehaald dit semesterquote:Op zaterdag 6 februari 2010 00:55 schreef Citizen.Erased het volgende:
Marketing Channel Management 7.0
gehaald.
Heel opmerkelijk, zeker gezien de premissen 'HB is al 25+ jaar erelid' en 'Juribes bestaat pas sinds 1985'.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 12:42 schreef Tegan het volgende:
Volgens mijn bron niet, en waarom zou hij dan op een Juribes feest zijn?
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 12:47 schreef Friek_ het volgende:
Hirsch Ballin houdt ook wel van een dikke party.
Dat kan dus precies.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 13:04 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Heel opmerkelijk, zeker gezien de premissen 'HB is al 25+ jaar erelid' en 'Juribes bestaat pas sinds 1985'.
[..]
![]()
een waarheid als een koequote:Op zaterdag 6 februari 2010 17:08 schreef squig het volgende:
cijfertjes en glowmouse liggen elkaar niet zo
Bron: http://nl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hirsch_Ballinquote:Van 1981 tot 1989 was hij hoogleraar staats- en bestuursrecht aan de Katholieke Universiteit Brabant.
we hadden toch al een clubhuis?quote:
Ik kan die niet sturenquote:
Oh, irritant!quote:Op zondag 7 februari 2010 00:54 schreef squig het volgende:
jammer
krijg continue harnasses en spijkers die ik helemaal niet nodig heb ;/
de rest wel maar die krijg ik weer niet
Farmvillequote:Op zondag 7 februari 2010 01:08 schreef aardappel het volgende:
euh, waar hebben jullie het in hemelsnaam over?
Ik ben aan de eerste begonnen. Vrijdag eigenlijk al, omdat ik ergens op moest wachten, maar hij ligt nu al 3 dagen voor m;n neus. Vandaag hoop ik er 2 af te krijgenquote:Op zondag 7 februari 2010 11:25 schreef squig het volgende:
beuh, dan koop ik wel vanavond wat er dan nog open staat..
Ben je overigens al aan cb begonnen? Ik ben bang dat ik er pas morgenmiddag aan kan gaan beginnen dus hoop dat ze een beetje lekker weglezen
FE is wat dat betreft echt geweldig. Zojuist zag ik BB een update over een roosterwijziging, met een uitgebreide beschrijving hoe je bij het desbetreffende lokaal moet komen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:03 schreef GlowMouse het volgende:
Ik heb wel een vak gevolgd waar dagelijks updates op blackboard kwamen. Dan wist je tenminste zeker dat de docenten niet lui zijn. Al na een dag kwam er 'de afgelopen jaren hebben we het tentamen steeds in 5 dagen nagekeken, het ziet ernaar uit dat het dit keer weer gaat lukken'De avond vantevoren 'morgen in de loop van de middag komen de antwoorden online', en toen 's ochtends nog 'om .. uur komt de uitslag online'.
Respect.quote:Op maandag 8 februari 2010 15:50 schreef GlowMouse het volgende:
Er mag een 10 op mijn cijferlijst prijken.
Oeh, dat is wel belangrijk jaquote:Op maandag 8 februari 2010 10:09 schreef hetzusjevan het volgende:
Ik moet ook maar weer eens richting Tilburg en daadwerkelijk iets aan de studie gaan doen.. te beginnen met een onderwerp voor m'n b-thesis kiezen.
Gefeliciteerd.quote:Op maandag 8 februari 2010 15:50 schreef GlowMouse het volgende:
Er mag een 10 op mijn cijferlijst prijken.
Zeg! Plak maar een drie dubbele sticker op je mondquote:Op maandag 8 februari 2010 16:20 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Misschien moet jij eens achter facebook uitkomen![]()
Iets met spelletjesquote:Op maandag 8 februari 2010 16:36 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Gefeliciteerd.
Waarvoor was de 10?
mto doen!quote:Op maandag 8 februari 2010 16:36 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Zeg! Plak maar een drie dubbele sticker op je mond
Ik loop ook helemaal bij met allesquote:Op maandag 8 februari 2010 16:37 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Iets met spelletjes
[..]
mto doen!
Reacties thus far?quote:Op maandag 8 februari 2010 21:44 schreef GlowMouse het volgende:
was nog lastig om zoveel mensen te bcc'en, gelukkig deed de smtp-server van de feb niet moeilijk want via webmail lukte het niet
quote:Op maandag 8 februari 2010 22:24 schreef GlowMouse het volgende:
weet je nog wat je in shrew soft vpn allemaal aangepast hebt? Gewoon het pcf-bestand importeren is niet voldoende.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |