Wat onsympathiek van Liesbeth.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:26 schreef tuinfluiter het volgende:
Liesbeth had gisteren uren haar zender uit , Alsido had zijn zender aan.
Uiteindelijk kreeg Alsido een telefoontje dat Liesbeth haar zender uit had staan,
Alsido vroeg heb jij je zender uit, ze moest glimlachen en deed de zender aan.
En waarvoor ze ook nog eens extra veel tijd hebben gehad omdat het programma twee maanden later van start ging dan de bedoeling was!quote:Op zondag 31 januari 2010 15:27 schreef Scrutinizer het volgende:
Zo te horen zijn Alsido en Liesbeth nog steeds bezig met e-mail-adressen e.d. Kortom, van die dingen waarvan je zorgt dat ze geregeld zijn voordat je met je zender van start gaat.
Dementor heeft in een deuk gelegen toen ze het over die email-accounts hadden. Stelletje klungels zijn het, maar er een expert bijhalen ho maar.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:27 schreef Scrutinizer het volgende:
Zo te horen zijn Alsido en Liesbeth nog steeds bezig met e-mail-adressen e.d. Kortom, van die dingen waarvan je zorgt dat ze geregeld zijn voordat je met je zender van start gaat.
Snetje had een leuke constatering: Jaap zit op de verkeerde chatquote:Op zondag 31 januari 2010 15:31 schreef beequeen het volgende:
Jaap ook op de chat. Nu nog even wachten op de bekende vraag......
quote:Op zondag 31 januari 2010 15:28 schreef spuitje het volgende:
[..]
En waarvoor ze ook nog eens extra veel tijd hebben gehad omdat het programma twee maanden later van start ging dan de bedoeling was!
Alsido zal best een aardige jongen zijn maar hij lijkt totaal geen overzicht te hebben.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:30 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dementor heeft in een deuk gelegen toen ze het over die email-accounts hadden. Stelletje klungels zijn het, maar er een expert bijhalen ho maar.![]()
Scherp, die heb ik gemist.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:32 schreef Disana het volgende:
Snetje had een leuke constatering: Jaap zit op de verkeerde chat
Er staat al uren een leeg beeld voor. Wat zou je daar nu nog over kunnen zeggen op de chat?quote:Op zondag 31 januari 2010 15:42 schreef 5thencounter het volgende:
Het is ook niet druk op de chat, logisch ook want er IS nix om over te praten, en verveelde mensen gaan slap lulle en worden verwijderd omdat ze niet over SV praten...Die spiraal draait al leuk naar beneden..
Laat hij zich maar lekker met kabelgootjes bezighouden. Dat gaat hem prima af.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:35 schreef Scrutinizer het volgende:
Alsido zal best een aardige jongen zijn maar hij lijkt totaal geen overzicht te hebben.
Zit me al dagen af te vragen hoe moeilijk het nu kan zijn een aantal email adressen aan te maken en er voor te zorgen dat de juiste mail in het juiste mapje komt. Zou zebijna gaan mailen om het ze uit te leggen. Maar zij hebben Puty dus dan moet he goed komenquote:Op zondag 31 januari 2010 15:32 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]Zonder tsunami was het een kwestie van één druk op de knop om operationeel te zijn, volgens Johan. Al die programma-makers die stonden te trappelen zijn verdwenen en alle e-mail-adressen zijn weggespoeld.
Nix, en dat gebeurd dus ook.. iig op die ene waar ik wél kan kijken nog , en dat zal ongeveer de helft zijn van de totale aantal chatters...en die hebben het NIET over SV ...quote:Op zondag 31 januari 2010 15:44 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Er staat al uren een leeg beeld voor. Wat zou je daar nu nog over kunnen zeggen op de chat?
Moah, tijdens die werkzaamheden was hij de helft van de tijd kwijt aan het zoeken naar waar hij z'n spullen neergepleurd had en ging hij enorm ruig om met de kabels terwijl normaal gesproken een knikje in de mantel van een kabel al reden genoeg is voor afkeur.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
Laat hij zich maar lekker met kabelgootjes bezighouden. Dat gaat hem prima af.![]()
Bij zijn Vraag je Raak vertelde hij welke functies hij allemaal al had vervuld. Dat komt op mij vaak over als iemand die niets echt goed genoeg kan.quote:Voor het echte werk heb je gewoonweg specialisten nodig, en niet iemand die een beetje van iets weet.
Dat zei Liesbeth niet. Lees mijn post.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:49 schreef Disana het volgende:
Je hoort Liesbeth opstaan en terwijl ze door het beeld loopt zegt ze 'Ik ga door de streams heen' op een grappend toontje.
Vind het meer dan kinderachtig wat ze achter Johans rug om doen.
Klopt. Liesbeth gniffelde erover dat de streamers zich nu af zouden vragen wie die andere vrouw was.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat zei Liesbeth niet. Lees mijn post.
Dus dat Kees.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:51 schreef Scrutinizer het volgende:
Moah, tijdens die werkzaamheden was hij de helft van de tijd kwijt aan het zoeken naar waar hij z'n spullen neergepleurd had en ging hij enorm ruig om met de kabels terwijl normaal gesproken een knikje in de mantel van een kabel al reden genoeg is voor afkeur.
Bij zijn Vraag je Raak vertelde hij welke functies hij allemaal al had vervuld. Dat komt op mij vaak over als iemand die niets echt goed genoeg kan.
Yes boss.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat zei Liesbeth niet. Lees mijn post.
Dan had Jaap daar toch wel iets over gezegd in de chat?quote:Op zondag 31 januari 2010 15:54 schreef beequeen het volgende:
En over die vrouw die wegliep; volgens mij was dat echt Cora.
Het is je vergeven slaafje.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:55 schreef Disana het volgende:
Yes boss.
Duizend excuses voor de vergissing.
Toch hoor ik Liesbeth nu niet meer.quote:Op zondag 31 januari 2010 15:56 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dan had Jaap daar toch wel iets over gezegd in de chat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |