Ook de mod zit in het complot, wij proberen hier een serieuze bedreiging voor de mensheid aan het licht te brengen en dat word dan afgedaan als onzinquote:
Kun je dit toelichten met een Youtubeje? Misschien dat al die schaapachtige loonslaafjes dan ook eindelijk eens een keertje wakker worden als ze goed kijken. En het gaat weer over 'zwart'. Gaan we onze ogen nu eindelijk een keertje openen?!!!!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:45 schreef MarcoenCabbolet het volgende:
Gordon bezit het grootste zwarte gat, dat ook nog eens andere zwarte gaten verslindt.
Jij bent ontzettend wakker. Ze zitten echt overal. Die 2 bomen waartussen Jogy respectloos en breed lachend zijn karakteristieke behoefte doet, zien er exact hetzelfde uit als de Twin Towers. Het feit dat hij daartussen gaat staan plassen, staat symbool voor het plegen van een aanslag, kijk maar eens goed:quote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:09 schreef xenobinol het volgende:
Ook de mod zit in het complot, wij proberen hier een serieuze bedreiging voor de mensheid aan het licht te brengen en dat word dan afgedaan als onzin
Als je een topic niet begrijpt, reageer dan ook niet.quote:Op maandag 1 februari 2010 22:56 schreef Killaht het volgende:
Joepiepoepie, je bent rijp voor het gesticht..
En is het je ook opgevallen dat de broer en medebedenker van Calimero Toni Pagot, Nino Pagot heet? Naar El Nino de wind, die zijn naam te danken heeft aan.... het Kerstkind.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:05 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ze lijken niet alleen heel veel op elkaar, de pinguin is een exacte kopie van Calimero.
En kijk nou eens goed naar dat paard op de eierdop van Calimero:
[ afbeelding ]
Op zijn eierdop staat het paard van Sinterklaas en ook daar zijn de kleuren rood en wit weer aanwezig, kijk maar eens goed:
[ afbeelding ]
Worden we al wakker?!?!
Bedankt voor het hervatten van het onderzoek en de keiharde feiten. Dat kan inderdaad geen toeval zijn. Jij bent heel erg wakker. Dit onderzoek ligt bij mij al een tijdje stil, omdat ik - met de aanloop naar 2012 (het jaar dat we allemaal omhoog getrild gaan worden) - veel te druk ben met nog veel meer onderzoeken.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 12:00 schreef Hoppahoppa het volgende:
En is het je ook opgevallen dat de broer en medebedenker van Calimero Toni Pagot, Nino Pagot heet? Naar El Nino de wind, die zijn naam te danken heeft aan.... het Kerstkind.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Toni_Pagot
http://nl.wikipedia.org/wiki/El_Ni%C3%B1o
Dat heb ik ook gehoord ja. Het schijnt dat roken slecht is voor de door de overheid ingeplante microchips. Maar ik dacht dat dat geruchten waren? Heb je daar, los van de overduidelijke antirookcampagnes van de overheid, nog bronnen voor?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 12:26 schreef JoepiePoepie het volgende:
Nog even een tip voor alle schapen:
Ga zelf op onderzoek uit! Geloof niet zomaar alles wat de Mainstream Media ons voorliegt. Pak wat willekeurige afbeeldingen en willekeurige Youtube-jes en onderzoek ze op vliegende pixels en andere leugens. Word wakker! Zie de verbanden! Geloof niet in de leugens van de (r)overheid!
Toeval bestaat niet en Roken is gezond.
Het antirook-fascisme is er alleen maar om kankerverwekkende nicotine-pleisters/kauwgom te verkopen. De (r)overheid verdient meer aan de verkoop van nicotine-pleisters/kauwgom dan aan tabakswaar.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 12:35 schreef Hoppahoppa het volgende:
Dat heb ik ook gehoord ja. Het schijnt dat roken slecht is voor de door de overheid ingeplante microchips. Maar ik dacht dat dat geruchten waren? Heb je daar, los van de overduidelijke antirookcampagnes van de overheid, nog bronnen voor?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |