Duodenoscopie.quote:
Nee hoor! Ik zweet bij het minste geringste al enorm! Yuk!!quote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:41 schreef DarkElf het volgende:
[..]
mm je bent wel vrouw weet ik toevallig
maar misschien ben jij een uitzondering!
Ik ben ook een zweterdquote:Op vrijdag 29 januari 2010 17:41 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nee hoor! Ik zweet bij het minste geringste al enorm! Yuk!!Vies gedoe..
Oh enneh.. WEEKEEEEEEEEEND!!!
En Chardonnay
Nee joh, zo gepiept, 5-10 min.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 17:44 schreef SeaOfLove het volgende:
oh wat een naar onderzoek zeg golfer
Lucky Borisz, je had de scheids zeker meequote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:12 schreef borisz het volgende:
Broertje 6-2 met Fifa verslagen, nadat ik 0-2 achter stond.
Volgens mij een spuitbusje SOL.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:05 schreef SeaOfLove het volgende:
keelverdoving? krijg je dan een prik in je keel? ieuw
Ja dat zal het wezenquote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:16 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Lucky Borisz, je had de scheids zeker mee
Klopt. Een verdovende spray. Lijkt mij meer dan genoeg. Dormicum zie ik helemaal niet zitten.quote:
Ik ook niet meer sinds de coloscopie.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:34 schreef golfer het volgende:
[..]
Klopt. Een verdovende spray. Lijkt mij meer dan genoeg. Dormicum zie ik helemaal niet zitten.
Ah, leuk!quote:
Het rare is dat je van dormicum 'in slaap raakt' of slaperig moet worden, wat vreselijk dat het mislukt is, maar ik hoor ook van de endo-dames dat er heel af en toe mensen zijn die niets op dormicum doen.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:37 schreef krakkemieke het volgende:
Ik ook niet meer sinds de coloscopie.![]()
Maar om een andere reden. De eerste keer lukte het niet, dus na 20 min. nog een keer. Weer een dosis, zo stoned als een garnaal en de pijn was de ergste die ik ooit gehad heb.
Als het ooit weer moet, onder narcose en anders maar niet!
Het was een infuusdinges.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:47 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Het rare is dat je van dormicum 'in slaap raakt' of slaperig moet worden, wat vreselijk dat het mislukt is, maar ik hoor ook van de endo-dames dat er heel af en toe mensen zijn die niets op dormicum doen.
Het begrip 'roesje' is trouwens ook niet correct, want dan zou het met een kapje en lachgas o.i.d. zijn en dit is een prikje in je arm.
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:53 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Het was een infuusdinges.
Ik kan me ook nog indenken dat, als het gewoon pijn doet, je dat door de dormicum later vergeet.
En er zijn wel meer dingen die bij mij niks doen, zoals diclofenac.
Och Bluezz, ik vind het gewoon een opluchting om te horen dat het niet aan mij ligt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |