Ha, wij matchen.quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ben ik de enigste die gezond is ?
Uiteraaaard!quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:07 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
En de mensen van fok !
Dat maakt alles goed.quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:07 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
En de mensen van fok !
quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:08 schreef -SG- het volgende:
Als ik nou tring tring roep, beginnen jullie hem dan meteen te spacen?
ENIGEquote:Op donderdag 28 januari 2010 00:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ben ik de enigste die gezond is ?
quote:
Bel mij maar hoorquote:Op donderdag 28 januari 2010 00:08 schreef -SG- het volgende:
Als ik nou tring tring roep, beginnen jullie hem dan meteen te spacen?
Als je hem ziet, of als ie overgaat?quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:08 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Angst. Voor de telefoon. Ingewikkeld hè?
Jij hebt een taaltumor, het is maar wat je gezond noemtquote:Op donderdag 28 januari 2010 00:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ben ik de enigste die gezond is ?
*zuchtquote:Op donderdag 28 januari 2010 00:09 schreef -SG- het volgende:
[..]
Als je hem ziet, of als ie overgaat?
Ik zeg altijd maar zo, beter een taaltumor dan een grafhumor.quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:10 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jij hebt een taaltumor, het is maar wat je gezond noemt
Aahja ben jij niet die gast op de parkeerplaats die op zn fiets ervandoor ging toen ik bezig was met opnames van de strijd tegen het illegaal vuurwerk ? ik zal de moderators van Fok! op de hoogte stellen en samen met ze samenwerken in het traceren van je adres en bankrekeninggegevens via je ip-adres en ik kom morgenochtend even langs met mijn cameraman om je even flink te gaan confronteren inclusief moeilijke vragen, maar als je wilt dan censureren we je hoofd wel en stemvervormertje en alles..quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:05 schreef dirkjo het volgende:
[..]
ik vind je irritant, overal waar ik kijk kom ik je tegen. Nee eigenlijk niet, maar toch; het klonk wel leuk
HOI IEDEREEN
Ik durf niet te bellen. Het zweet breekt me al uit als hij overgaat, en als het iemand is die ik héél goed ken, durf ik, soms, met veel pijn en moeite op te nemen. Zelfstandig bellen zit er al helemaal niet in.quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:09 schreef -SG- het volgende:
[..]
Als je hem ziet, of als ie overgaat?
Denk het welquote:Op donderdag 28 januari 2010 00:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ben ik de enigste die gezond is ?
Zodra het een onbekend nummer is dat belt en het geluid staat aan raak ik in paniek.quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:09 schreef -SG- het volgende:
[..]
Als je hem ziet, of als ie overgaat?
En skype?quote:Op donderdag 28 januari 2010 00:11 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik durf niet te bellen. Het zweet breekt me al uit als hij overgaat, en als het iemand is die ik héél goed ken, durf ik, soms, met veel pijn en moeite op te nemen. Zelfstandig bellen zit er al helemaal niet in.
al naar honderd psychs geweest hiermee, iedereen dacht me te kunnen helpen, ze faalden allemaal jammerlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |