quote:McClaren: 'Een verdiende nederlaag'
Steve McClaren zag dat FC Twente zondag voor het eerst dit seizoen verslagen werd. De Engelse coach kan zich erbij neerleggen, want volgens hem was Ajax simpelweg beter.
"We hadden in de eerste helft drie keer de mogelijkheid om op voorsprong te komen. In dit soort wedstrijden is de eerste goal vaak cruciaal", aldus McClaren. "Nadat we op achterstand kwamen speelden we teleurstellend. Het duurde te lang voordat we ons van die tegenslag wisten te herstellen. Gedurende een lange periode slaagden we er niet in om van onze eigen helft af te komen."
"De tweede helft kregen we wel kansen, maar slaagden we er weer niet in om te scoren. Ajax deed dat gedurende de wedstrijd drie keer en was vandaag de verdiende winnaar", vervolgt hij. Martin Jol sloot zich aan bij de woorden van zijn evenknie aan Twentse zijde. "De tweede helft kreeg FC Twente geen echte kansen, wij daarentegen wel. Daarom vind ik het een verdiende overwinning."
Ajax krijgt Twente door de zege weer in het vizier en mag weer hopen op de tweede plaats, zegt Jol dan ook. "We keken de laatste weken met een schuin oog naar Feyenoord naar beneden, maar we kunnen nu weer naar boven kijken. We hebben een tikje uitgedeeld."
quote:Rust voor Boschker
ENSCHEDE - Doelman Sander Boschker van FC Twente moet het de komende dagen rustig aan doen. De 39-jarige keeper heeft last van een lichte hersenschudding.
Hij viel zondag in de rust van de uitwedstrijd tegen Ajax (3-0) uit, nadat hij in de eerste helft hard in botsing was gekomen met verdediger Jan Vertonghen.
FC Twente speelt zaterdag uit tegen Vitesse. ''Het valt nu nog niet te zeggen of Sander die wedstrijd haalt'', liet een woordvoerder van de nummer twee uit Enschede maandag weten.
Je zat er dicht bijquote:Op vrijdag 12 februari 2010 18:59 schreef ReMcOrE het volgende:
Twente wint met 3-1, Kufo scoort er 1 van de 3
zeker, ik sprong op van de bank wat ben ik blij eindelijk een keer een uit winst weer.quote:
quote:
zoals ze de laatste tijd spelen eerlijk gezegd niet.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 08:36 schreef ReMcOrE het volgende:
hebben we vertrouwen in donderdagavond?
uit dat laatste putten we inderdaad onze hoopquote:Op dinsdag 16 februari 2010 08:44 schreef haakon het volgende:
[..]
zoals ze de laatste tijd spelen eerlijk gezegd niet.
maar vaak spelen ze wedstrijden tegen het buitenland wel beter, vind ik
Natuurlijk,quote:Op dinsdag 16 februari 2010 08:36 schreef ReMcOrE het volgende:
hebben we vertrouwen in donderdagavond?
owja, dat is waarquote:Op dinsdag 16 februari 2010 12:31 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
Natuurlijk,
T kan op moment haast alleen maar beter gaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |