Je rekensom is fout.quote:Op woensdag 27 januari 2010 18:47 schreef SpecialK het volgende:
40milj / 17milj = ¤ 2,352941176470588
En ook bij deze berekening:quote:Op zaterdag 30 januari 2010 16:42 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Je rekensom is fout.
Jij gaat er van uit dat alle 17mil inwoners werken en belasting betalen. Dat is niet correct.
Er zijn in totaal iets van 5mil werkenden (en meest belasting betalende) nederlanders.
40milj/5milj = ¤8.
Is toch zo'n 3 tot 4 keer meer dan je dacht dat je genaaid werd!
quote:Op zaterdag 30 januari 2010 11:42 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Alleen klopt dit natuurlijk niet.
Je kunt niet uitrekenen wat jouw aandeel in de bijdrage is geweest als je niet weet hoe de ¤ 40 miljoen is opgebouwd van de diverse belastingen en accijnzen. En hoe groot jouw relatieve aandeel is weet je ook niet.
Eens dat het niet precies 17 miljoen is maar eigenlijk betalen we natuurlijk allemaal belasting. Of betaal jij geen BTW in de supermarkt als je eventjes werkeloos bent?quote:Op zaterdag 30 januari 2010 16:42 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Je rekensom is fout.
Jij gaat er van uit dat alle 17mil inwoners werken en belasting betalen. Dat is niet correct.
Er zijn in totaal iets van 5mil werkenden (en meest belasting betalende) nederlanders.
40milj/5milj = ¤8.
Is toch zo'n 3 tot 4 keer meer dan je dacht dat je genaaid werd!
Als je werkeloos bent en geld krijgt van de staat... en betaalt vervolgens belasting AAN de staat met geld dat origineel al VAN de staat was... dan draag je 0,0 bij aan de belastingsinkomsten van de staat.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 17:18 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Eens dat het niet precies 17 miljoen is maar eigenlijk betalen we natuurlijk allemaal belasting. Of betaal jij geen BTW in de supermarkt als je eventjes werkeloos bent?
Kinderen zijn een ander verhaal maar daar wordt ook voor betaald dus ik ga uit van de volledige neerlandse bevolking
En de vermogenden die niet werken dan? Die betalen vermogensrendementsheffing (dus inkomstenbelasting) zonder dat ze werken.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 17:41 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Als je werkeloos bent en geld krijgt van de staat... en betaalt vervolgens belasting AAN de staat met geld dat origineel al VAN de staat was... dan draag je 0,0 bij aan de belastingsinkomsten van de staat.
De enigen die toevoegen zijn de werkenden, maar zelfs dan, de ambtenaren dragen niks bij, aangezien zij ook van belastingsgeld betaald worden.
True, maar dat zullen geen miljoenen mensen zijn.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 17:48 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
En de vermogenden die niet werken dan? Die betalen vermogensrendementsheffing (dus inkomstenbelasting) zonder dat ze werken.
Net als de werklozen,...quote:Op zaterdag 30 januari 2010 17:52 schreef Refragmental het volgende:
[..]
True, maar dat zullen geen miljoenen mensen zijn.
Maar die neem je ook niet mee in je berekening.quote:
De inwoners van Luik waren zeer blij met de steun uit Haiti.quote:Op woensdag 27 januari 2010 18:45 schreef nijode999 het volgende:
Het is geen kut land,stel je voor dat wij daar woonde,dan zou je toch ook geld wllen krijgen.
Wil je er over praten?quote:Op zaterdag 30 januari 2010 20:54 schreef JanJanJan het volgende:
Wat een stelletje achterlijke randdebielen hier![]()
Stemmen zeker ook allemaal Wilders?![]()
Ik heb 100 eurogegeven, ik denk dat ik mijn 13e maand ook nog overmaak. Die mensen daar moeten geholpen worden. En niet zo'n beetje ook. Het hele land ligt in puin, 1,5 miljoen daklozen, iets van 100.000 doden.
En dan gaan zeiken over, ja maar zij zouden ons niks geven, of de regering heeft al voor mij gegeven aan dat kutland.
Sorry hoor, maar dan ben je echt de grootste debiel die er (na Wilders) in dit land rondloopt. Dan ben je echt serieus te dom om te schijten.
Volgens mij doet ie dat nu.quote:
ik snap de link Wilders niet helemaalquote:
Ik ook niet.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 21:03 schreef igor-smirnoff het volgende:
[..]
ik snap de link Wilders niet helemaal
Is (bij benadering) hetzelfde intelligentieniveauquote:Op zaterdag 30 januari 2010 21:04 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Ik ook niet.
Maar even wachten dan komt het vanzelf.
Zeg jan pleur is op spuit 11 reacties hebben we helemaal niks aan.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 21:05 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Is (bij benadering) hetzelfde intelligentieniveau
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |