Oeh, ik ga zo even geld overmaken voor Ozzy en Bella!quote:
Geeft niet hoorquote:Op woensdag 27 januari 2010 17:29 schreef JJH het volgende:
Ohw, wacht, het staat al elders zie ik nu.
Hij heeft het al bijna 2 decennia op de plank liggen in de hoop dat ie er ooit wat mee kon doen.quote:Op woensdag 27 januari 2010 17:31 schreef Greys het volgende:
[..]
Geeft niet hoor![]()
Maar het stond idd al in het Inzending topic én in een apart topic ook al zag ik
Die Pierre toch. Dat nummer is volgens mij stiekem gewoon al van voor 1991
omdat ik even met wat anders bezig ben.quote:Op woensdag 27 januari 2010 17:27 schreef Greys het volgende:
Yns, is er een reden dat je eerst meldt dat je fotografen hebt aangeschreven (ik neem aan met als doel dat wij daar dan van op de hoogte zijn en dus interesse daarin kunnen tonen indien gewenst) maar dat je vervolgens al vier keer de vraag ontwijkt waarom je ze hebt aangeschreven?![]()
Het is niet erg hoor, maar het is gewoon interesse van ons in jou na zo'n mededeling
Dat had je toch ook even gauw tussendoor kunnen zeggen, aangezien je wel postte. Wel leuk voor de mensen die interesse tonen!quote:Op woensdag 27 januari 2010 17:36 schreef Ynske het volgende:
om
[..]
omdat ik even met wat anders bezig ben.
gewoon geschreven of ze misschien plek hebben om wat uurtjes te werken op te bouwen
2 keer gepost, en nee ik lees niet alles terug. sorry daarvoor.quote:Op woensdag 27 januari 2010 17:42 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Dat had je toch ook even gauw tussendoor kunnen zeggen, aangezien je wel postte. Wel leuk voor de mensen die interesse tonen!
Oh nou dan zal ik voor je duimenquote:Op woensdag 27 januari 2010 17:36 schreef Ynske het volgende:
om
[..]
omdat ik even met wat anders bezig ben.
gewoon geschreven of ze misschien plek hebben om wat uurtjes te werken op te bouwen
NEE NIKS NIE! DOE NORMAAL EN DENK OM JE LIJF!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |