Fout, dit is de reden : ''Je bent toch geen homo?!''quote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:48 schreef Skylark. het volgende:
De reden voor TS om een account aan te maken:
Te vaak masturberen?
Welke hetero wil er nou uitgemaakt worden voor homo? Inderdaad, geen enkele. Er rust dus wel degelijk een taboe op. En btw, waarom zou je homo zijn als je je benen scheert als man zijnde? Ik ben heel erg behaard maar scheer mijn benen bewust niet omdat, ik dan voor gay word uitgemaakt/aangezien. En zeg nu zelf, dat is toch van de zotte?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:48 schreef error_404 het volgende:
Nee hoor, er zijn zat mannen die dat doen, schijnt.
Het komt alleen enorm gay over als je als man je benen scheert....
wie zegt dat het vies is? Ook weer zo'n taboequote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:47 schreef Vraagje.. het volgende:
Daar beneden moet alles netjes bijgehouden worden want, anders is het vies
t is nog gayer als je toegeeft aan die drukquote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:54 schreef Vraagje.. het volgende:
[..]
Welke hetero wil er nou uitgemaakt worden voor homo? Inderdaad, geen enkele. Er rust dus wel degelijk een taboe op. En btw, waarom zou je homo zijn als je je benen scheert als man zijnde? Ik ben heel erg behaard maar scheer mijn benen bewust niet omdat, ik dan voor gay word uitgemaakt/aangezien. En zeg nu zelf, dat is toch van de zotte?
haar heeft nog altijd iets mannelijks, door het weg te scheren laat je zien dat je niet zo wilt zijn == een fucking gay bentquote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:54 schreef Vraagje.. het volgende:
[..]
Welke hetero wil er nou uitgemaakt worden voor homo? Inderdaad, geen enkele. Er rust dus wel degelijk een taboe op. En btw, waarom zou je homo zijn als je je benen scheert als man zijnde? Ik ben heel erg behaard maar scheer mijn benen bewust niet omdat, ik dan voor gay word uitgemaakt/aangezien. En zeg nu zelf, dat is toch van de zotte?
dat heet bi.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:55 schreef netflanders het volgende:
[..]
t is nog gayer als je toegeeft aan die druk
dus eigenlijk zit jij tussen wal en schip
Ik zie nu pas dat jij het bent.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:56 schreef netflanders het volgende:
serieus dat je luisterdt naar deze onzekere reterts is echt te debiel voor worden
I feel you man.. Laatst zo'n meisje gescoord die gewoon weigerde mijn been in d'r mond te nemen, omdat er haar op zatquote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:47 schreef Vraagje.. het volgende:
Waarom heerst er anno 2010 nog steeds een taboe op het scheren van je benen als man zijnde?Daar beneden en daar boven moet alles netjes bijgehouden worden want, anders is het vies maar, als het om benen gaat, ho maar.
![]()
Jij loopt er dus bij als een chimpansee?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:55 schreef WieWapWop het volgende:
[..]
haar heeft nog altijd iets mannelijks, door het weg te scheren laat je zien dat je niet zo wilt zijn == een fucking gay bent
Nou nee.quote:
Dat is zeker fijn. Je moest een weten hoe irritant het is om behaard te zijn... Ik ben pas 15 en heb al overal haar inclusief in mijn kont (geen grap)...quote:Op dinsdag 26 januari 2010 14:57 schreef 2NutZ het volgende:
Ik heb van nature al redelijke gladde benen. Ben net een dolfijn![]()
No homo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |