Vooral die laatste opmerking is geweldig!quote:
Dit is onzin, de iPhone presteert niet significant slechter of beter dan vergelijkbare smartphones (T-Mobile G1, HTC Hero, WM-debieltjes) als het gaat om ontvangst en batterijtijd.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 15:24 schreef rubje het volgende:
[..]
Vooral die laatste opmerking is geweldig!
@TS: Waarom klagen over de iPhone als al tijden bekend is dat de iPhone overrated is en een slechte batterij en netwerk heeft en dus los van de gladde GUI e.d. ivg met andere mobieltjes een veredelde lada is
Als je daar nog om moet lachen kom je zelf ook uit de steentijd, idioot.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 16:30 schreef FlyingDutchman_1987 het volgende:
moest toch wel ff hard op lachen om die vergelijking.. Iphone vs steen
zo, tering, wie heeft jou zo vernedert dat je zo chagerijnig bent..quote:Op dinsdag 26 januari 2010 16:33 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Als je daar nog om moet lachen kom je zelf ook uit de steentijd, idioot.
Hard schudden.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:29 schreef Afhaalchinees het volgende:
HOE MAAK JE EEN SCREENSHOT MET DIE DINGEN?
Schuddenquote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:29 schreef Afhaalchinees het volgende:
HOE MAAK JE EEN SCREENSHOT MET DIE DINGEN?
Power knop even een halve seconde ingedrukt houden en dan de home knop...quote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:29 schreef Afhaalchinees het volgende:
HOE MAAK JE EEN SCREENSHOT MET DIE DINGEN?
Knop aan de bovenkant en de knop aan de voor/onderkant indrukkenquote:Op dinsdag 26 januari 2010 13:39 schreef Afhaalchinees het volgende:
hoe maak je screenshots?ik heb een ipod touch en heb al een aantal screenshots gemaakt maar heb geen idee hoe
Hoe doe je datquote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:51 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Zo hoort Fok! op je iPhone er uit te zien TS!
[ afbeelding ]
quote:
quote:Op dinsdag 26 januari 2010 09:27 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Gebruik UAFaker man
Screenshot komt er zo aan!
quote:Op dinsdag 26 januari 2010 09:34 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Een programma dat de mobiele weergave van websites blokkeert
Daardoor zie je Fok! bijvoorbeeld dus niet met die lelijke oranje interface, maar gewoon normaal zoals op je PC
Ja, gewoon via Cydia te installeren.quote:
Ik vind de mobiele versie veel sneller en makkelijker.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:51 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Zo hoort Fok! op je iPhone er uit te zien TS!
[ afbeelding ]
Sneller zeker, maar er mag wel een fok! app komen vind ikquote:Op dinsdag 26 januari 2010 18:13 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik vind de mobiele versie veel sneller en makkelijker.
Ja iddquote:Op dinsdag 26 januari 2010 18:45 schreef Agiath het volgende:
[..]
Sneller zeker, maar er mag wel een fok! app komen vind ik
Is daar geen app voor?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:00 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Is er niet iets van een ideeënbus?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |