quote:Op dinsdag 26 januari 2010 15:24 schreef Bluezz het volgende:
Good for you BraamEr zal maar eens een graadje in onze keel blijven steken tijdens de hightea
Morgen dus veel Ole op fokquote:Op dinsdag 26 januari 2010 16:06 schreef Ole het volgende:
Ga maar even een wandelingetje maken. Moet van 16.45 tot 22 uur surveilleren![]()
![]()
Kwee niet wat hun voor medische kennis in huis hebben..... maar ik denk dat je gelijk hebtquote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:11 schreef Leintjeuh het volgende:
Ik twijfel ernstig aan de eerste hulp skills van Braamyo. Per slot van rekening zijn er 2 (of 3, Mirjam?) zorgexperts bij. Verpleegkundigen kunnen ongetwijfeld meer dan militairen![]()
SOL, is Milou nog steeds benauwd? Heb je geprobeerd te stomen? Ga met je meisje in de badkamer zitten/staan/zijn en zet de douche op héét. Stoom wil nog wel eens helpen met allerlei ongein los te maken. En als het niet helpt, heb je in ieder geval iets geprobeerd om Milou'tje te helpen...
Wat lang! Wij hoeven altijd max 3 uur. Waarvoor is het?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 16:06 schreef Ole het volgende:
Ga maar even een wandelingetje maken. Moet van 16.45 tot 22 uur surveilleren![]()
![]()
net fietsen joh, als ik stik weet je vast wel wat je moet doenquote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:21 schreef Bluezz het volgende:
Mijn zorg-kennis is door een carriëreswitch gruwelijk weggezakt hoor
klopt, heb t ook nooit gesnapt en iedereen maar eierkoeken stouwenquote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:27 schreef Stereotomy het volgende:
Heb zojuist een pak eierkoeken gehaaldomdat ik het lekker vind. Wat ik niet begrijp is waarom Sonja Bakker dit een verantwoord tussendoortje noemt. Er zit 37 gram suikers in (op 60 gram koolhydraten) per 100 gram product! En de rest van de koolhydraten zijn ook geraffineerde witbrood suikers.
Scirptie.quote:
quote:
Ze had het laatst over maatje 34/36 dus ik denk van yesquote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:36 schreef Stereotomy het volgende:
Sollie, ben je nog steeds zo dun? let op: ik zeg niet TE dun, ik zou niet durven he![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |