quote:
Maar bij struis stel ik me echt zo'n grote vrouw van 1.85 voor met schoenmaat 44 en dat lijkt me nou ook weer niet iets voor Teunquote:Op zondag 24 januari 2010 22:05 schreef Laysa het volgende:
[..]
jaaahhaaaaaa....je moet nie ieniemienie zijn....die polsen van Teun daar zitten vast grote handen aan en die moeten wel wat kunnen vastpakken
Zo'n Duits mokkel....grundlich und so weiterquote:Op zondag 24 januari 2010 22:06 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar bij struis stel ik me echt zo'n grote vrouw van 1.85 voor met schoenmaat 44 en dat lijkt me nou ook weer niet iets voor Teun
Dat staat op te nemen.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:03 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja dat ga ik ook maar verkiezen boven de kwartfinale van de Africa-cup.
Met een schort voorquote:Op zondag 24 januari 2010 22:07 schreef Laysa het volgende:
[..]
Zo'n Duits mokkel....grundlich und so weiter
Had je een ''glamoureuze jurk'' aan...met eindeloze hoge hakken??quote:Op zondag 24 januari 2010 22:07 schreef Deisyy het volgende:
O ja, ik wilde nog vertellen dat we op de parkeerplaats werden opgewacht door een auto met chauffeur en vandaar naar het evenement werden gebracht, alwaar we over de rode loper onze entree maakten
nah Minstens....teun vind het vast niet erg als dat het enige isquote:
Die Goof is inmiddels majoor en gaat binnenkort weer wat jongens de dood injagen.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:08 schreef Gert het volgende:
Lekker kapiteintje, waar ze het op Zembla over hebben.
Bijna, een donkerpaars jurkje met hooggehakte zwarte laarzen.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:09 schreef Laysa het volgende:
[..]
Had je een ''glamoureuze jurk'' aan...met eindeloze hoge hakken??
Dat hoop ik ook voor hem en dat hij alles morgen even hier komt vertellenquote:Op zondag 24 januari 2010 22:10 schreef Laysa het volgende:
[..]
nah Minstens....teun vind het vast niet erg als dat het enige is![]()
Ik hoop echt dat ie een mooie avond heeft
The boy in the striped pyjamas. Allemachtigquote:
wat cool zegquote:Op zondag 24 januari 2010 22:10 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Bijna, een donkerpaars jurkje met hooggehakte zwarte laarzen.
Het was net echt
Die film ken ik niet,dus als ik wil janken moet ik die op mijn lijstje zettenquote:Op zondag 24 januari 2010 22:11 schreef Noek het volgende:
[..]
The boy in the striped pyjama's. Allemachtig![]()
Wat hebbie allemaal gedaan dan?
Wat cool!quote:Op zondag 24 januari 2010 22:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Die film ken ik niet,dus als ik wil janken moet ik die op mijn lijstje zetten![]()
Ik was sterren eten Noek, 25 Michelin-sterren onder 1 dak, geweldig genoten.
http://www.heerlijkwinter.nl/
Wat Ziggo nu flikt.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:08 schreef Coos het volgende:
[..]
Dat staat op te nemen.
Die film op canvas is echt leuk.![]()
is tegelijk een "reisprogramma" Gert.(we hebben veel meer dan 33 zenders!)
Ziggoquote:Op zondag 24 januari 2010 22:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat Ziggo nu flikt.
Hebben ze voor de analoge kijkers CNN er zomaar afgehaald en daarvoor een vage Franse zender in de plaats gedaan.
Als je daarentegen nu overstapt op digitaal heb je hem weer terug.
Godver wat een luizenstreek
Ja, janken?quote:Op zondag 24 januari 2010 22:11 schreef Noek het volgende:
[..]
The boy in the striped pyjamas. Allemachtig![]()
Wat hebbie allemaal gedaan dan?
Tsja, te bizar voor woorden.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:10 schreef Coos het volgende:
[..]
Die Goof is inmiddels majoor en gaat binnenkort weer wat jongens de dood injagen.
Ziet er goed uit! WIl ik volgend jaar ook wel heen. Volle bak zeker?quote:Op zondag 24 januari 2010 22:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Die film ken ik niet,dus als ik wil janken moet ik die op mijn lijstje zetten![]()
Ik was sterren eten Noek, 25 Michelin-sterren onder 1 dak, geweldig genoten.
http://www.heerlijkwinter.nl/
Ik vergat zelfs even adem te halen. Ja, vond heel heftig eventjes.quote:
Snap wel dat er doden kunnen vallen, maar om die kans nou volslagen onnodig groter te maken. Idioot macho gedoe.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Tsja, te bizar voor woorden.
Die laatste woorden van Visser vatten het goed samen: "In een vredesmissie moet de veiligheid van eigen troepen voorop staan".
Zag het staan ja, vriendschap tussen een jongetje in een concentratiekamp en de zoon van een nazi-commandant.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:31 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik vergat zelfs even adem te halen. Ja, vond heel heftig eventjes.
Prachtig gefilmd, boeiende scènes, klein maar indrukwekkend.
Hé en Sieg hè!
Ziggo!
Met 7 man, terwijl dat normaal met 50 gebeurtquote:Op zondag 24 januari 2010 22:31 schreef Gert het volgende:
[..]
Snap wel dat er doden kunnen vallen, maar om die kans nou volslagen onnodig groter te maken. Idioot macho gedoe.
Gaat die kapitein, inmiddels majoor, het ook even aan de ouders vertellen als hun 23-jarige zoon gesneuveld is omdat ze met een paar man een markt moesten "bewaken"?
O die krijgt wel goede recensies ja! Hop, al twee films om te downen zo.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:29 schreef PietjePuk007 het volgende:
Law Ibiding Citizen is een supercoole actiefilm.
Heb ik ook gay porn? Echt?quote:Op zondag 24 januari 2010 22:34 schreef Gert het volgende:
[..]
Zag het staan ja, vriendschap tussen een jongetje in een concentratiekamp en de zoon van een nazi-commandant.
Maar ja dat kan ik sinds vandaag niet meer zien.
IK WIL ALLES!
Ah nee laat die gay pr0n ook maar zitten, "Hairy men 3" enzo.
Ik heb vooral veel gerechtjes met vis op, maar het lekkerste was toch wel de palingmousse met een laagje sinasappelgelei daarbij granny-compote en ganzelever.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:18 schreef Noek het volgende:
[..]
Wat cool!![]()
Wat heb je allemaal gegeten en wat was het ALLER allerlekkerste?
Die was wel vermakelijkquote:Op zondag 24 januari 2010 22:29 schreef PietjePuk007 het volgende:
Law Ibiding Citizen is een supercoole actiefilm.
quote:Op zondag 24 januari 2010 22:46 schreef D. het volgende:
[..]
*kijkt op de klok
Ow, dan zo maar naar bed
Nee je moet je daar apart op abonneren. Maar de eerste paar weken krijg je álle zenders, en die hadden we dus ook.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:39 schreef Noek het volgende:
[..]
Heb ik ook gay porn? Echt?
Ik dacht dat ik alles wel gezien had. Dat is 24/7?
Bijzonder hè! Hoeveel gerechtjes heb je al met al gegeten?quote:Op zondag 24 januari 2010 22:40 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik heb vooral veel gerechtjes met vis op, maar het lekkerste was toch wel de palingmousse met een laagje sinasappelgelei daarbij granny-compote en ganzelever.
Het was inderdaad druk, maar niet te en gewoon een hele leuke entourage, bij zoiets is zien en gezien worden van groot belang
Ik heb alle zenders als het goed is, duurste pakket iig maar mijn rondjes doe ik niet meer. Dan zit ik een week later nog met dikke wallen onder mijn ogen te zappen. Oeh, gay lifestyle. Tot volgende week!quote:Op zondag 24 januari 2010 22:48 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee je moet je daar apart op abonneren. Maar de eerste paar weken krijg je álle zenders, en die hadden we dus ook.
Op de site van ziggo heet het eufemistisch "gay lifestyle", maar het is gewoon keihard kontenpompen.![]()
Dat film 1 is trouwens wel weer 15 euro er bij op, zie ik.
Ik doe denk ik dat digitaal totaal pakket erbij.
Ja vind je dat erg? Schattig.quote:
Ik denk een stuk of 4 of 5 en een heerlijk desert van ja, van watquote:Op zondag 24 januari 2010 22:48 schreef Noek het volgende:
[..]
Bijzonder hè! Hoeveel gerechtjes heb je al met al gegeten?
Gay lifestyle! En Fashion tv.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
Welke zenders kijk je in hemelsnaam van die dure abo's? Heb voor 6,60 het allerbasisste pakket, de films zijn toch wel te downloaden.
Nope, we hadden al een HD-recorder dus dat vond ik zonde. Maar met die we hebben kan dat ook, alleen moet je dan wél opnemen wat je kijkt. Doen we weleens, en vallen dan een half uur later in om de reclameblokken te kunnen skippen. Da's wel weer lekker van film1 trouwens, geen reclame.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:51 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik heb alle zenders als het goed is, duurste pakket iig maar mijn rondjes doe ik niet meer. Dan zit ik een week later nog met dikke wallen onder mijn ogen te zappen. Oeh, gay lifestyle. Tot volgende week!![]()
![]()
Ja, 15 euro erbij met Filmnet. Heb jij zo'n hd-ding erbij zodat je altijd naar de wc kan omdat je het programma op pauze zet?
Ik kijk vooral de Discovery Channels en History Channel en Geschiedenis/Politiek 24quote:Op zondag 24 januari 2010 22:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
Welke zenders kijk je in hemelsnaam van die dure abo's? Heb voor 6,60 het allerbasisste pakket, de films zijn toch wel te downloaden.
Havo!quote:Op zondag 24 januari 2010 22:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik kijk vooral de Discovery Channels en History Channel en Geschiedenis/Politiek 24
Dat was hier vorig jaar zo. Daarom en omdat ik dagelijks het spaanse nieuws volg heb ik het digitale pakket genomen.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat Ziggo nu flikt.
Hebben ze voor de analoge kijkers CNN er zomaar afgehaald en daarvoor een vage Franse zender in de plaats gedaan.
Als je daarentegen nu overstapt op digitaal heb je hem weer terug.
Godver wat een luizenstreek
Oh wow, flashback.quote:Op zondag 24 januari 2010 23:01 schreef remlof het volgende:
Ja, je hoeft geen homo te zijn om Havo te hebben
Ow nee, wacht, die ging anders
Jij hebt rekam, met je ¤ 6,60 pakket.... dat is echt rete-goedkoop want overal in het land betaal je al zo'n ¤ 15,= voor het gewone analoge basispakket, maar bij de rekam heb je dan ook nog een kastje.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
Welke zenders kijk je in hemelsnaam van die dure abo's? Heb voor 6,60 het allerbasisste pakket, de films zijn toch wel te downloaden.
En dat is toch wel zó ranzig om te zien.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:39 schreef Noek het volgende:
[..]
Heb ik ook gay porn? Echt?
Ik dacht dat ik alles wel gezien had. Dat is 24/7?
Vind ik ook! Wat is dat?quote:Op zondag 24 januari 2010 23:00 schreef Noek het volgende:
[..]
Havo!![]()
Zone Reality past anders best in dit forum.
Ik kan er wel tegen, alleen laatst kwam ik terecht in "hairy men", en dan zoemen ze ook echt in op een harig kontgat en dan begint dat te rimmen en... nee, zap.quote:Op zondag 24 januari 2010 23:13 schreef Coos het volgende:
[..]
En dat is toch wel zó ranzig om te zien.
Vooral als je een zwaake maag hebt.
Ja, dus dat moet ik ook maar doen nu. Want ik wil CNN niet missen.quote:Op zondag 24 januari 2010 23:11 schreef Coos het volgende:
[..]
Dat was hier vorig jaar zo. Daarom en omdat ik dagelijks het spaanse nieuws volg heb ik het digitale pakket genomen.
Ziggo
Die porno zat idd de eerste drie maanden hier in het kennismakingspakket. Maar ik hoef voorlopig geen uitbreiding van andere zenders. Heb nu al geen tijd om alles te zien waar ik wel een abo voor heb.quote:Op zondag 24 januari 2010 23:15 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik kan er wel tegen, alleen laatst kwam ik terecht in "hairy men", en dan zoemen ze ook echt in op een harig kontgat en dan begint dat te rimmen en... nee, zap.
Dat gratis 1200 nummer was hier weer niet bekend gemaakt.quote:
Hier wel hoor. Alleen: als je gezeik met internet hebt dan willen ze toch je modem resetten dus dan heeft bellen met je vaste lijn niet veel zin.quote:Op zondag 24 januari 2010 23:21 schreef Coos het volgende:
[..]
Dat gratis 1200 nummer was hier weer niet bekend gemaakt.
De ratten!!
Heb net zembla gekeken.quote:Op maandag 25 januari 2010 00:05 schreef Gert het volgende:
[..]
Hier wel hoor. Alleen: als je gezeik met internet hebt dan willen ze toch je modem resetten dus dan heeft bellen met je vaste lijn niet veel zin.
Effe zappen nog en dan
Was geniaalstquote:Op maandag 25 januari 2010 09:52 schreef debuurvrouw het volgende:
Goedemorgen!
Takke, wat een druk weekend, maar wel gezellig. Was het leuk, meeten, ja?
Ah leuk!quote:Op maandag 25 januari 2010 09:55 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Was geniaalst
Alleen veel te kort
Ja, maar ik was eigenlijk net in gesprek met Gertquote:Op maandag 25 januari 2010 10:02 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ah leuk!![]()
Je kan beter op het hoogtepunt stoppen en de volgende keer weer verdergaan.
Oh, het is AAN!quote:Op maandag 25 januari 2010 10:43 schreef Copycat het volgende:
Meteen een week bij elkaar? Jullie durven!
Het is nu dus aan?
Neen, doe 's?quote:Op maandag 25 januari 2010 10:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Had ik al gezegd dat ik het leuk vind?
Zó blij dat we dat besloten hebbenquote:Op maandag 25 januari 2010 10:43 schreef Copycat het volgende:
Meteen een week bij elkaar? Jullie durven!
Het is nu dus aan?
Ik vind het enorm leuk dat Mera en jij elkaar hebben gevonden en ik hoop dat het voor altijd is!quote:
Aaaaahwquote:Op maandag 25 januari 2010 10:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het enorm leuk dat Mera en jij elkaar hebben gevonden en ik hoop dat het voor altijd is!
Er is al menig Fokliefde ontsprotenquote:Op maandag 25 januari 2010 10:55 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Aaaaahw![]()
En dat alles dankzij Fok ook he![]()
Heb het gehoord jaquote:Op maandag 25 januari 2010 10:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Er is al menig Fokliefde ontsproten
Als het moet, een beetjequote:Op maandag 25 januari 2010 10:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Wel balen dat jullie zo ver uit elkaar wonen. Spreek je Duits?
Nieuwe flessen staan in de kelderquote:Op maandag 25 januari 2010 10:58 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik zit trouwens ontzettend je cola op te drinken, dat je je mentaal kan voorbereiden
Leuk!quote:Op maandag 25 januari 2010 10:42 schreef MeraViglioSa het volgende:
Mogge![]()
Mag ik even protesteren tegen deze TT?![]()
Mijn collega's zo... Hoe was je date
Ik zeg.. Ja ik heb hem mee naar huis genomen en hij blijft een weekje XD
".........echt?"
![]()
En nu zit ik dus heul op mijn werk te balen.![]()
Maaaaar hoe is het hier?
Zal ik deze maar even aangooien dan?quote:Op maandag 25 januari 2010 11:16 schreef MeraViglioSa het volgende:
Goed zo love, pest de buurman maar eens even lekker terug![]()
Moet ie maar geen snoeiharde en foeilelijke muziek draaien tot midden in de nacht.
Mera en Ian he, ja het is dat Ian een tikkeltje te jong voor me is, anders had Mera een geduchte concurente aan mijquote:
quote:Op maandag 25 januari 2010 11:43 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Mera en Ian he, ja het is dat Ian een tikkeltje te jong voor me is, anders had Mera een geduchte concurente aan mij
Vind het leuk jullie zo te volgen, geniet er maar van. (zegt deze moeder van ook 2 lekkere dochters)quote:
Ja, daar sluit ik me geheel bij aan...quote:Op maandag 25 januari 2010 11:48 schreef Laysa het volgende:
[..]
Tis jou/jullie van harte gegund meis
Ik hoop echt dat de buurman naar zijn werk is ofzoquote:Op maandag 25 januari 2010 11:54 schreef Gert het volgende:
Nog niet eens zo voor die liters cola wegslempende geluidsterrorist,
Je boft nog. Ik krijg al ruzie met die kleine potentaat hier als ik dit heel zachtjes door Piet Piraat heen ga draaien.quote:Op maandag 25 januari 2010 11:56 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat de buurman naar zijn werk is ofzo![]()
Alles klinkt veel vetter over haar boxen
quote:Op maandag 25 januari 2010 12:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Je boft nog. Ik krijg al ruzie met die kleine potentaat hier als ik dit heel zachtjes door Piet Piraat heen ga draaien.
We moeten eerst boodschappen doen, geloof ik.quote:Op maandag 25 januari 2010 12:29 schreef Toverheks het volgende:
Hey Ian, flans je wel straks een 5 gangen diner in elkaar als Mera thuis komt.
Die wil aan het zoute zweet onder het bandje likkenquote:Op maandag 25 januari 2010 12:30 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
We moeten eerst boodschappen doen, geloof ik.
En haar kat zit in mijn horloge te bijten
Hij heeft zich nu op mijn schoot omgedraaid voor nog meer post belemmering en al 2 van de drie armbandjes aan mijn linker arm bijna kapotquote:Op maandag 25 januari 2010 12:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Die wil aan het zoute zweet onder het bandje likken
quote:Op maandag 25 januari 2010 12:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Die wil aan het zoute zweet onder het bandje likken
De deur naar het hart van je beminde is haar katquote:Op maandag 25 januari 2010 12:33 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Hij heeft zich nu op mijn schoot omgedraaid voor nog meer post belemmering en al 2 van de drie armbandjes aan mijn linker arm bijna kapot
Zodra ik heel even niet kroel omdat ik moet typen gaat hij heul kwaad naar me omhoog zitten kijkenquote:
Geef die kat een gooi of nog beter, je hoeft niet eens boodschappen te doen, wat dacht je van kat aan het spit?quote:Op maandag 25 januari 2010 12:30 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
We moeten eerst boodschappen doen, geloof ik.
En haar kat zit in mijn horloge te bijten
Dat beest houdt mijn schoot warm op het momentquote:Op maandag 25 januari 2010 12:36 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Geef die kat een gooi of nog beter, je hoeft niet eens boodschappen te doen, wat dacht je van kat aan het spit?
Wat Disana zegt...als de kat je accepteert dan zit het wel goedquote:Op maandag 25 januari 2010 12:36 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Zodra ik heel even niet kroel omdat ik moet typen gaat hij heul kwaad naar me omhoog zitten kijken
Zeg!quote:Op maandag 25 januari 2010 12:36 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Geef die kat een gooi of nog beter, je hoeft niet eens boodschappen te doen, wat dacht je van kat aan het spit?
Deze doet sowieso niet zo moeilijk geloof ikquote:Op maandag 25 januari 2010 12:38 schreef Laysa het volgende:
[..]
Wat Disana zegt...als de kat je accepteert dan zit het wel goed
Lekker, met een likje satesausquote:Op maandag 25 januari 2010 12:39 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Zeg!![]()
![]()
Ik heb net een nieuwe frituurpan, misschien is dat ook lekker![]()
Katten zijn heel maar dan ook heel erg kieskeurig hoorquote:Op maandag 25 januari 2010 12:40 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Deze doet sowieso niet zo moeilijk geloof ik
De kat dan hè...
Heul niet, want daar ligt die katquote:Op maandag 25 januari 2010 12:41 schreef Laysa het volgende:
dan kan je de relatie ook op je buik schrijven
quote:Op maandag 25 januari 2010 12:42 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Heul niet, want daar ligt die kat!1!!!EINZ!1!!
Een beetje vent heeft een hoop poes op z'n buikquote:Op maandag 25 januari 2010 12:42 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Heul niet, want daar ligt die kat!1!!!EINZ!1!!
Hij kwijlt, weet je hoe tof?quote:Op maandag 25 januari 2010 14:18 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Een beetje vent heeft een hoop poes op z'n buik
Donequote:Op maandag 25 januari 2010 14:22 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Begeef je 's heul rap naar het Meet topique dan
Volgens mij is m'n sterrenbeeld duidelijk genoegquote:Op maandag 25 januari 2010 14:36 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik vind jou meer een hond-persoon
Ligt eraan welk sterrenbeeldquote:Op maandag 25 januari 2010 14:38 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Volgens mij is m'n sterrenbeeld duidelijk genoeg
Wat ze in China zeggen versta ik niet, gewoon een mei boreling, op z'n Nederlandsquote:Op maandag 25 januari 2010 14:40 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ligt eraan welk sterrenbeeld![]()
Mijn sterrenbeeld is bijvoorbeeld Leeuw, maar m'n Chinese horoscoop Hond. Lekker logisch.
Dramaquote:Op maandag 25 januari 2010 14:50 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik ben boogschutter en tijger![]()
Trek uw eigen conclusies
quote:Op maandag 25 januari 2010 14:50 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik ben boogschutter en tijger![]()
Trek uw eigen conclusies
Niet doen, is slecht voor jequote:Op maandag 25 januari 2010 14:56 schreef Toverheks het volgende:
( ja ik luister ook wel eens naar Bram)
Had je iets anders van mij verwacht?quote:Op maandag 25 januari 2010 14:53 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je bedoelt dat natuurlijk heel positief?
Uiteraard nietquote:Op maandag 25 januari 2010 15:03 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Had je iets anders van mij verwacht?
quote:Op maandag 25 januari 2010 14:56 schreef Toverheks het volgende:
Ik ben leeuw maar gedraag me soms als een poezzyyyyy ( ja ik luister ook wel eens naar Bram)
Vet! Ik zit er ook over te denken om dat te laten doenquote:Op maandag 25 januari 2010 15:01 schreef Laysa het volgende:
ik ben een Ram en een Tijger, dat staat trouwens ook op mn onderrug heel klein
Dit is de SC, hier mag je álles postenquote:Op maandag 25 januari 2010 15:10 schreef Toverheks het volgende:
Echt alles loopt hier ook door elkaar, weet niet eens meer in welk topic ik iets moet zetten dat met dat topic te maken heeft.
Oh gelukkig Mera, dank je welquote:Op maandag 25 januari 2010 15:11 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Dit is de SC, hier mag je álles posten
Jouw tattoo-bob verstond je verkeerd?quote:Op maandag 25 januari 2010 15:17 schreef Leandra het volgende:
Ik een maagd en paard, met een dolfijn als tatoeage
ik ga dit jaar er nog 1 zetten...hoop ik want het kost wel veel geld...maar deze gaat symbool voor ''Alles'' Staanquote:Op maandag 25 januari 2010 15:10 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
![]()
[..]
Vet! Ik zit er ook over te denken om dat te laten doen![]()
Wil weer een keer vol adrenaline onder de naald
Kreeft, ook geen tatoeages.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:14 schreef Copycat het volgende:
Ik ben tweeling en aap. Zonder tatoeages.
Dat sowieso, dat kreng zou na zo'n 6 jaar weg zijn en hij zit er nu al 9½quote:Op maandag 25 januari 2010 15:17 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Jouw tattoo-bob verstond je verkeerd?
"IaN"quote:Op maandag 25 januari 2010 15:18 schreef Laysa het volgende:
[..]
ik ga dit jaar er nog 1 zetten...hoop ik want het kost wel veel geld...maar deze gaat symbool voor ''Alles'' Staan
quote:Op maandag 25 januari 2010 15:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat sowieso, dat kreng zou na zo'n 6 jaar weg zijn en hij zit er nu al 9½![]()
Maar nee, zo'n huppelend paard of een heilige maagd had er niet uitgezien, dus die dolfijn klopte wel
BNW: Reptillians en nog veel meerquote:Op maandag 25 januari 2010 15:25 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Waar hebben ze je nou modje van gemaakt eigenlijk?
Illuminati!11!!!quote:Op maandag 25 januari 2010 15:33 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
BNW: Reptillians en nog veel meer
Echtquote:Op maandag 25 januari 2010 15:38 schreef debuurvrouw het volgende:
Piet!!
Wij kunnen schaatsen. Bût'n. Op natuurijs!
Had Teun een date!?quote:Op maandag 25 januari 2010 15:38 schreef Laysa het volgende:
Teun!!!!!!
Was het een geslaagd etentje gisteravond?
Die zijn net terug als je het mij vraagtquote:Op maandag 25 januari 2010 15:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
Wat doe je nog binnen buuf? Schnell!
Kom maar langs! 'T is heerlijk!quote:
Hoop dat ik door de evaluatie heen komquote:Op maandag 25 januari 2010 15:34 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Illuminati!11!!!![]()
![]()
![]()
Maar is het wat, modden?
Man! ik ben bevroepstquote:Op maandag 25 januari 2010 15:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
Wat doe je nog binnen buuf? Schnell!
Totdat je straks warme chocolade melk voor zijn neus mag zetten.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:41 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Man! ik ben bevroepstEn mijn oudste is zo heul stoer zélf op de fiets en alleen enzo. die zit heul niet te wachten op z'n moeder.
Ja, maar het was geen onbekende en dus gesneden koek op alle fronten (en nee, dat hebben we niet gegetenquote:Op maandag 25 januari 2010 15:38 schreef Laysa het volgende:
Teun!!!!!!
Was het een geslaagd etentje gisteravond?
quote:
Ik denk dat alleen en zonder ouders daar zwaar tegenop weegt.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:42 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Totdat je straks warme chocolade melk voor zijn neus mag zetten.
Is de sneeuw er nu af?quote:Op maandag 25 januari 2010 15:38 schreef debuurvrouw het volgende:
Piet!!
Wij kunnen schaatsen. Bût'n. Op natuurijs!
Fijn dat het na verwachting was...Deis en ik hebben nog aan je gedachtquote:Op maandag 25 januari 2010 15:42 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ja, maar het was geen onbekende en dus gesneden koek op alle fronten (en nee, dat hebben we niet gegeten)
Die van jou loopt geen kutmuziek te draaien als ik wil slapenquote:Op maandag 25 januari 2010 15:43 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Zeg!
ik zou zeggen laat dat maar aan mij over, maar zo ben ik niet dus dat doe ik dan ook maar niet.![]()
Nah, het is wel íets beter geworden, maar nog steeds "werkijs"quote:
Ja, ik las het, iets over grote Duitse mokkels met schorten voorquote:Op maandag 25 januari 2010 15:44 schreef Laysa het volgende:
[..]
Fijn dat het na verwachting was...Deis en ik hebben nog aan je gedacht![]()
![]()
Hier ligt gewoon 5 centimeter sneeuw vanaf zaterdagavond...quote:Op maandag 25 januari 2010 15:45 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Nah, het is wel íets beter geworden, maar nog steeds "werkijs"De bovenlaag was heel mooi vanwege dooi en regen, maar gister is er weer sneeuw gevallen
héél klein beetje maar, maar toch
Wij hebben ons deel al gehad.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:54 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Hier ligt gewoon 5 centimeter sneeuw vanaf zaterdagavond...
Al twee dagen kijk ik als eerste angstvallig naar buiten elke ochtend... maar geen vlok te bekennen!quote:
Boeiende stofquote:Op maandag 25 januari 2010 15:41 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hoop dat ik door de evaluatie heen kom![]()
Er is wel een wereld open gegaan voor me.
Reptillians en Illuminatie wist ik niet veel van, maar is wel fascinerend om over te lezen.
En ook over de Tweede Wereldoorlog en alles over de nazi's is heel spannend. Heb er zelfs een topic over geopend. 'Het Germaanse Occulte'.
Vanavond heb je in ieder geval géén tijdquote:Op maandag 25 januari 2010 16:00 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Boeiende stof![]()
Ik wil al heel lang komen kijken op je forum, maar kom er steeds niet aan toe.
Vennetje in het bos. Ijsbaan, en morgen dus de vaart, en die is nog niet begaanbaar geweest deze winter!quote:Op maandag 25 januari 2010 15:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
Hier ligt ook wel sneeuw en ijs, maar durf echt niet op 't ijs te stappen.
Denk dat het nog minstens 'een weekquote:Op maandag 25 januari 2010 16:00 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Boeiende stof![]()
Ik wil al heel lang komen kijken op je forum, maar kom er steeds niet aan toe.
Hoe is het eigenlijk afgelopen met die Nederlander die ingrediënten leverde?quote:Op maandag 25 januari 2010 16:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ali Chemicali is geexecuteerd, hoe zou 't met die minister van informatie zijn?
Die woont tegenwoordig in Egypte volgens mij. Zijn ergste misdaad was glashard liegenquote:Op maandag 25 januari 2010 16:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ali Chemicali is geexecuteerd, hoe zou 't met die minister van informatie zijn?
Het was knap dat hij zelf niet óók af en toe in de lach schoot.quote:Op maandag 25 januari 2010 16:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Die woont tegenwoordig in Egypte volgens mij. Zijn ergste misdaad was glashard liegen
En de pret duurt nog evenquote:Op maandag 25 januari 2010 16:08 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Vennetje in het bos. Ijsbaan, en morgen dus de vaart, en die is nog niet begaanbaar geweest deze winter!
En met wat geluk nog veel en veel langer winterpretquote:Het blijft voorlopig vriezen. Als het vanavond vannacht opklaart misschien wel strenge vorst. Aanvankelijk kan er nog wat lichte sneeuw vallen.
Losser 25 Januari 2010 08.27 uur.
Wat een winter. Voor de derde keer is er deze winter op mijn station een gesloten sneeuwdek ontstaan dat ook nog blijft liggen. De eerste keer op 17 december dat het 8 dagen uithield. De tweede keer van 30 december tot 17 januari 19 dagen. In mijn beleving als weeramateur kan ik mij niet herinneren dit eerder heb meegemaakt. Het kan in de winter 1978 – 1979 zijn geweest maar vast weten die doe ik dit niet. Om dit allemaal te gaan nazoeken daar heb ik vanmorgen niet zoveel zin in. Nadat gistermiddag een van mijn kleinzoons enkele uren op deze computer is bezig geweest en er toch weer zoiets als een virus is binnen gekomen dat het virus programma nu heeft geneutraliseerd als ik me tenminste goed uitdruk.
Vanaf vandaag lijken we dus een nieuw hoogtepunt van deze winter tegemoet te gaan. Nu er weer een sneeuwdek is ontstaan kan het gemakkelijk in de komende nachten tot strenge vorst komen als het opklaart. De kans hierop wordt groter nu de komende dagen een rug van hoge druk passeert. Want als bij bewolkt weer al ruim 5 graden vriest wat kan er dan in een heldere nacht gebeuren. De uitdrukking zeer strenge vorst licht dan ook al snel op mijn lippen
quote:De luchtdruk gaat de komende dagen ten westen van de Britse eilanden zeer sterk omhoog. Samen met een depressie die van het noordwesten uit die in zuidoostelijke richting over Scandinavië gaat trekken stelt zich vanaf woensdag een noord westelijke tot noordelijke stroming in.
In een later stadium wordt er hierdoor misschien wel Arctische lucht naar ons land gevoerd die dan weer onder hoge druk invloed komt te liggen. Van deze winter lijken we, zoals van morgen de kaarten er zagen nog lang niet af te zijn. In het lange traject van kaarten werd vanmorgen voor de eerste week van februari zelfs een kolosaal hogedrukgebied boven Scandinavië berekend. Dit is toch weer een heel ander beeld dat we in vorige runs zagen. Het lijkt niet op te kunnen deze winter. Morgen kijken we dan verder wat deze winter nog allemaal voor verrassingen voor ons in petto heeft.
Krijg er gewoon weer trek in hachee van....quote:Op maandag 25 januari 2010 17:15 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
En de pret duurt nog even![]()
[..]
En met wat geluk nog veel en veel langer winterpret![]()
![]()
[..]
Frans van Anraat zit voor jaren achter de tralies.quote:Op maandag 25 januari 2010 16:48 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Hoe is het eigenlijk afgelopen met die Nederlander die ingrediënten leverde?
Ahquote:Op maandag 25 januari 2010 17:19 schreef Coos het volgende:
[..]
Frans van Anraat zit voor jaren achter de tralies.
wikipedia:
Frans Cornelis Adrianus van Anraat (Den Helder, 9 augustus 1942) is een Nederlands zakenman die in de jaren tachtig grondstoffen voor chemische wapens verkocht aan het Irak van Saddam Hoessein. Op 8 mei 2007 werd hij veroordeeld tot zeventien jaar cel wegens medeplichtigheid aan oorlogsmisdaden.
![]()
Snertweer Babsquote:Op maandag 25 januari 2010 17:17 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Krijg er gewoon weer trek in hachee van....
Volgens wiki woont hij tegenwoordig in de Verenigde Arabische Emiraten.quote:Op maandag 25 januari 2010 16:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Die woont tegenwoordig in Egypte volgens mij. Zijn ergste misdaad was glashard liegen
En warme chocolademelk....goddelijk met dit weer...quote:Op maandag 25 januari 2010 17:26 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Snertweer Babs![]()
En hachee van één dag oud is ook heel erg aanlokkelijk
Ow ja.quote:Op maandag 25 januari 2010 17:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens wiki woont hij tegenwoordig in de Verenigde Arabische Emiraten.
Het was destijds wel heerlijk om zijn persconferenties te zien, net Comedy Central
heeej das goed nieuwsquote:Op maandag 25 januari 2010 19:47 schreef remlof het volgende:
Biertijd, want ben in opperbeste stemming
Begin maandag met nieuwe baan
Gefeliciteerdquote:Op maandag 25 januari 2010 19:47 schreef remlof het volgende:
Biertijd, want ben in opperbeste stemming
Begin maandag met nieuwe baan
Ik denk "Meer Bier"quote:Op maandag 25 januari 2010 20:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Gefeliciteerd![]()
En wat is het verschil met je vorige baan?
Maar Remlof, er is geen mooier werk dan vuurwerk.quote:
Feli mop!quote:Op maandag 25 januari 2010 19:47 schreef remlof het volgende:
Biertijd, want ben in opperbeste stemming
Begin maandag met nieuwe baan
Handig dat er een dagje tussen zat.quote:
Annie annie annie!quote:Op maandag 25 januari 2010 17:54 schreef Anniebab het volgende:
[..]
En warme chocolademelk....goddelijk met dit weer...![]()
Wat vertellen ze dan allemaal?quote:Op maandag 25 januari 2010 22:34 schreef Laysa het volgende:
Jullie hebben iets meer gedaan op die meet dan dat jullie ons vertellen
Remlof is inene zwanger van een drieling...zegt Pietje en dan is het waar...die zou noooooooooooooit liegenquote:
Maar, wie is de vader dan?quote:Op maandag 25 januari 2010 22:42 schreef Laysa het volgende:
[..]
Remlof is inene zwanger van een drieling...zegt Pietje en dan is het waar...die zou noooooooooooooit liegen
Niet gokken he, we moeten wel bij de feiten blijvenquote:Op maandag 25 januari 2010 22:50 schreef Laysa het volgende:
[..]
Nou...dr zijn wel een aantal gegadigden
En die mis ik dan weer hè!quote:Op maandag 25 januari 2010 22:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ja sorry, het was een typisch 'je moest erbij zijn' moment.
Dus het was een ''gangbang''quote:Op maandag 25 januari 2010 22:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ja sorry, het was een typisch 'je moest erbij zijn' moment.
Wie is de vader?quote:
Rem! Slettebak!quote:
Daar was de ambiance toch niet erg geschikt voor. De liefde ontbrak daar en dat is toch essentieel met zo'n bang. Het is dat er foto's zijn anders zou ik het allejezus hard ontkennen.quote:
Nou, na deze verhalen weet ik niet of ik er bij had moeten zijnquote:Op maandag 25 januari 2010 22:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ja sorry, het was een typisch 'je moest erbij zijn' moment.
Ja maar Noek is een omgekeerde internetheld, hier heul rustig en in 't echie flapt ze alles er recht voor je neus uitquote:
Dat is wel hè?quote:Op maandag 25 januari 2010 23:05 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja maar Noek is een omgekeerde internetheld, hier heul rustig en in 't echie flapt ze alles er recht voor je neus uit![]()
.
trusten Haksyquote:Op maandag 25 januari 2010 23:07 schreef Toverheks het volgende:Lieve leuke mensen nog veel plezier hier en voor straks slaap lekker.
Dat lijkt me wel ja. Je moet wel iets voelen voor die 10 negers anders is het plat ordinair.quote:
Was Yvonne ook bij die gangbangquote:Op maandag 25 januari 2010 23:08 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel ja. Je moet wel iets voelen voor die 10 negers anders is het plat ordinair.
Zeg me niet Yvonne Hesdinges dat je het uit lust deed!!Heb je dan geen gevoel??
Ja, boring.quote:Op maandag 25 januari 2010 23:11 schreef Gert het volgende:
Wéér Haïti bij P&W.
Rampen met een lange nasleep.
Die is cute want die heeft zo'n bol vuistje/knuistje. Heel mijn eierstokken over de jank.quote:
Da's de 'neussnuiter zonder zakdoek' smileyquote:Op maandag 25 januari 2010 23:16 schreef Noek het volgende:
[..]
Die is cute want die heeft zo'n bol vuistje/knuistje.
quote:Op maandag 25 januari 2010 23:13 schreef Laysa het volgende:
Ik moet ff minder hyper worden als ik nog wil slapen vannacht....
Rooibos!quote:Op maandag 25 januari 2010 23:23 schreef Laysa het volgende:
Whehe.....nah ik ga de rijstvelden in...denk ik.....tjuusss
quote:
Da's róóibos! Dat je dat niet herkent!quote:Op maandag 25 januari 2010 23:23 schreef Laysa het volgende:
Whehe.....nah ik ga de rijstvelden in...denk ik.....tjuusss
Tjuus to you tooquote:Op maandag 25 januari 2010 23:23 schreef Laysa het volgende:
Whehe.....nah ik ga de rijstvelden in...denk ik.....tjuusss
Alles ziet er in een zakje anders uitquote:Op maandag 25 januari 2010 23:26 schreef Laysa het volgende:
...ja maar...in een zakje ziet dat er heel anders uit
![]()
quote:Op maandag 25 januari 2010 23:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Alles ziet er in een zakje anders uit
quote:Op maandag 25 januari 2010 23:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Alles ziet er in een zakje anders uit
Geniet ervan Coos, truste.quote:Op maandag 25 januari 2010 23:38 schreef Coos het volgende:
Ik drink nog één biertje, rook nog twee sigaren en ga dan eindelijk eens vroeg naar bed!
carootjequote:
Als ik ze zie natuurlijk wel, Vonne...quote:Op maandag 25 januari 2010 22:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Annie annie annie!
Ken je deze Volendammers?!
Dennis Velle, 33 , Robertus Koning, 34 , et Cornelis Veerman, 33 uit Volendam
http://forumeerstewereldoorlog.nl/viewtopic.php?t=21272
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |