quote:Staanplaatsen
75.90 EUR*
(incl. 6.90 EUR servicekosten)
Premium Seats
97.90 EUR*
(incl. 8.90 EUR servicekosten)
zitplaatsen geplaceerd
75.90 EUR*
(incl. 6.90 EUR servicekosten)
Zitplaatsen geplaceerd
70.40 EUR*
(incl. 6.40 EUR servicekosten)
Rolstoel-/Begeleidersplaats
75.90 EUR*
(incl. 6.90 EUR servicekosten)
*ditto*quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 15:07 schreef Mystikvm het volgende:
De vorige keer heb ik het ook vanwege de prijs geskipped, ik denk dat ik nu ook oversla. Vind dat toch echt te duur voor twee uurtjes muziek. Wel jammer, zou ze graag nog een keer zien, maar niet tegen elke prijs.
1 keer geluisterd op het werk (niet de ideale omgeving daarvoor), klinkt tof maar moet er nog even goed voor gaan zitten thuis. Heb de LP iig al aangeschaftquote:Op woensdag 5 april 2017 21:28 schreef Elfletterig het volgende:
Is het raar dat ik opmerk dat werkelijk helemaal niemand hier iets heeft gezegd over hun nieuwe album?
Is het zo slecht of zo?
quote:Op donderdag 6 april 2017 12:09 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
1 keer geluisterd op het werk (niet de ideale omgeving daarvoor), klinkt tof maar moet er nog even goed voor gaan zitten thuis. Heb de LP iig al aangeschaft
Fan is een groot woord, maar we gaan wel weerquote:Op zaterdag 30 december 2017 23:53 schreef Lotusss het volgende:
Aanstaande 13 januari weer in de Ziggo Dome. Dus... nog Depeche Mode fans hier?
Fan wel maar niet meer de drang om een concert te bezoeken.quote:Op zaterdag 30 december 2017 23:53 schreef Lotusss het volgende:
Aanstaande 13 januari weer in de Ziggo Dome. Dus... nog Depeche Mode fans hier?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |