Dat wordt nog wat als er straks meer clubs failliet gaan...quote:Door het faillissement van HFC Haarlem zakt Cambuur van de tweede naar de derde plaats in de eerste divisie. De Leeuwarders speelden dit seizoen al twee keer tegen de Roodbroeken en wonnen beide wedstrijden (4-1 en 4-0). Alle uitslagen van Haarlem worden echter geschrapt, waardoor Cambuur zes punten moet aftrekken van het totaal van 49. Ook de mooie doelcijfers van beide duels (in totaal 8-1) gaan verloren.
Jammer voor zo'n club als Haarlem. Maar ja dat heb je met zo weinig volk op de tribune. Nog kutter is het nu dat we die 6 punten kwijt zijnquote:Op maandag 25 januari 2010 18:51 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Dat wordt nog wat als er straks meer clubs failliet gaan...
Mooi kut idd, Eagles op de 2de plek nuquote:Op maandag 25 januari 2010 19:32 schreef justmattie het volgende:
[..]
Jammer voor zo'n club als Haarlem. Maar ja dat heb je met zo weinig volk op de tribune. Nog kutter is het nu dat we die 6 punten kwijt zijn![]()
Naar die flat tegenover de oude Fietswereldquote:Op maandag 25 januari 2010 23:48 schreef Joy_Division het volgende:
Heuj, over een weekje verhuzen naar t Zuidvliet.
Alleen het laatste stukje met die schaatsaapquote:Op dinsdag 26 januari 2010 20:45 schreef neen het volgende:
O ja, gisteren ook Pauw & Witteman gezien? Voor het gedeelte over die jeugdbendes zat er een oud stukje in van een knokploegje wat niet veel meer deed dan: "kaarten, zuipen en knokken" uit Leeuwarden (in zwart wit)
Omdat je wegblijftquote:Op woensdag 27 januari 2010 11:36 schreef DevilsWhore het volgende:
Ik sta neit meer in de OP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |