Johan gaat samenwerking zoeken of de verbinding vormen tussen de andere partijen. Zodra dat van de grond komt en hij een andere partij gevonden heeft die ook voorstander is gaan ze samenwerken en is die belofte ingelost. Want als twee partijen de monorail willen praat je feitelijk over twee rails. En die liggen er al!quote:
wtfquote:Op donderdag 21 januari 2010 16:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Johan gaat samenwerking zoeken of de verbinding vormen tussen de andere partijen. Zodra dat van de grond komt en hij een andere partij gevonden heeft die ook voorstander is gaan ze samenwerken en is die belofte ingelost. Want als twee partijen de monorail willen praat je feitelijk over twee rails. En die liggen er al!
Dus eigenlijk is het spoor van de NS de stereorail??quote:Op donderdag 21 januari 2010 16:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Johan gaat samenwerking zoeken of de verbinding vormen tussen de andere partijen. Zodra dat van de grond komt en hij een andere partij gevonden heeft die ook voorstander is gaan ze samenwerken en is die belofte ingelost. Want als twee partijen de monorail willen praat je feitelijk over twee rails. En die liggen er al!
Yep. De intercity zou eigenlijk Hi-Fi gaan heten, maar aangezien Hi-fi eigenlijk voor hoge betrouwbaarheid staat, hebben ze in overleg met ProRail anders besloten.quote:Op donderdag 21 januari 2010 16:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dus eigenlijk is het spoor van de NS de stereorail??
Beetje jammer, het zou juist in de Philipsstad die Eindhoven is, zo mooi zijn als ze een monorail (door de stad) een stereorail (gewoon NS spoor) en Hi-Fi (intercity) zouden hebben. Zo prachtig on topic zeg maar.quote:Op donderdag 21 januari 2010 16:19 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Yep. De intercity zou eigenlijk Hi-Fi gaan heten, maar aangezien Hi-fi eigenlijk voor hoge betrouwbaarheid staat, hebben ze in overleg met ProRail anders besloten.
Peter wist waarschijnlijk nog niet dat-ie een nieuw e-mail adres had en heeft de uitnodiging van Liesbeth dus nooit ontvangen.quote:Op donderdag 21 januari 2010 16:24 schreef Jian het volgende:
Peter zou vanmorgen de ontbijtshow doen, maar Johan heeft 'm vandaag nog niet gezien, och geen punt toch !
Henk Hagoort doet ook niet moeilijk als de presentator van Goedemorgen Nederland er 's morgens niet is en nederland 1 twee uur op zwart staat...quote:Op donderdag 21 januari 2010 16:24 schreef Jian het volgende:
Peter zou vanmorgen de ontbijtshow doen, maar Johan heeft 'm vandaag nog niet gezien, och geen punt toch !
Och, foutje, ook geen punt tochquote:Op donderdag 21 januari 2010 16:27 schreef Scrutinizer het volgende:
Of is Johan gewoon zelf vergeten dat-ie Peter gister had moeten opgraven in Huissen?
Kwestie van preoriteiten. Komt goed! Hoi, hoi.quote:
Precies. Het is ook weer niet zo dat Peter daar zoveel doet, dat ze 'm daarom zullen missen. Liesbeth is ook heel goed in het houden van pauzes, die kan zijn deel er ook nog wel bij doen.quote:
Heb Liesbeth wel zakken ?quote:Op donderdag 21 januari 2010 16:35 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Precies. Het is ook weer niet zo dat Peter daar zoveel doet, dat ze 'm daarom zullen missen. Liesbeth is ook heel goed in het houden van pauzes, die kan zijn deel er ook nog wel bij doen.
Voor je het weet hebben we een nieuwe reeks.quote:Op donderdag 21 januari 2010 16:33 schreef Maanvis het volgende:
Misschien is het een idee om een centraal topique te maken waarin alle beloftes geplaatst worden die Johan of SV medewerkers niet of niet op tijd zijn nagekomen, alsmede de aantoonbare leugens die verteld worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |