FOK!forum / Lifestyle / Geel notitie papier
Marsmythwoensdag 20 januari 2010 @ 22:18
Ik hoop dat juli snappen wat ik bedoel. In films zie je altijd dat ze niet in van die saaie nederlandse witte notieblokken schrijven maar in van die sfeervoll gele met een zarte ringband. Ik ben op zoek naar zulke notitie boeken, ze geven me zo'n sfeertje... 

Kweet ht beetje geeky maar ja...

Als je niet snapt wat ik bedoel en je hebt een iphone of ipod touch en open de notitie app dat papier daar ben ik naar opzoek 
Labottewoensdag 20 januari 2010 @ 22:22
Dit soort spul?

Chinlesswoensdag 20 januari 2010 @ 22:24
Marsmythwoensdag 20 januari 2010 @ 22:28
Ja precies dat beetje oude spul. Kvin dat eteen soort van kwaliteit uitstraalt. Maar waar kan je het krijgen?
#ANONIEMwoensdag 20 januari 2010 @ 22:33
Dat van Labotte is spul van Moleskine.
Labottewoensdag 20 januari 2010 @ 22:49
quote:
Op woensdag 20 januari 2010 22:33 schreef Blue_note het volgende:
Dat van Labotte is spul van Moleskine.
Yups, de zogenaamde ouderwetse maar van grote kwaliteit zijnde notitieboekjes waar Sherlock Holmes mee gezien zou willen worden.
Overigens verkrijgbaar bij de betere kantoorboekhandel, de bijenkorf en de V&D

Oh, ze zijn niet bepaald goedkoop overigens
#ANONIEMwoensdag 20 januari 2010 @ 22:58
Mooi spul inderdaad !
Mylenevrijdag 22 januari 2010 @ 00:01
hier kan je ze bestellen
quote:


Minstens 4 goede redenen om deze schrijfblokken te benutten.

De originele U.S. Legal Pads.

Het is afgelopen met het vertwijfeld zoeken naar deze Amerikaanse, gele schrijfblokken. Jarenlang hebben fans op het internet naar aankoopmogelijkheden binnen Europa gezocht. Nu kunt u de beroemde Legal Pads rechtstreeks bij Pro-Idee bestellen.
… tenminste 4 voordelen:
De inkt droogt bijzonder snel zonder uit te lopen, balpennen geven een strak schriftbeeld en alles wat er met potlood op werd geschreven kan geheel worden uitgegumd. De fijn geperforeerde afscheurrand maakt dat elk blaadje zich gemakkelijk en recht laat afscheuren. De harde kartonnen rug heeft geen extra ondergrond nodig. En het beste: de voor het oog vriendelijke tint zal u tijdens het schrijven nooit onaangenaam verblinden. Auteurs en tekstschrijvers geven zelfs aan dat het geelachtige papier hun creatieve arbeid gemakkelijker lijkt te maken.
Legal-size. Papierformaat 21,6 x 27,9 cm (b x h, overeenkomend met A4-formaat). Papiergewicht 60 g/m².
Nieuwe ideeën – dankzij Legal Pads?Een niet gering aantal van de teksten die u in de Pro-Idee catalogi terugvindt, zijn op Legal Pads ontstaan. De aanbeveling daartoe kreeg ik van Alfred Gerardi, een succesvol schrijver en reclamechef: ‘wanneer je voor een leeg blad papier zit en naar ideeën zoekt – probeer het met geelgetint papier. Het is weliswaar geen garantie voor succes, maar het is zeker het proberen waard.’ Dieter Junghans

Originele U.S. Legal Pads, 6 blokken à 100 vel ¤ 19,95
tjoptjopvrijdag 22 januari 2010 @ 03:28
Dunder Mifflin heeft het ook http://www.dundermifflin.com/
Frishevrijdag 22 januari 2010 @ 03:29
januari
BundyChenzondag 24 maart 2013 @ 16:33
Iemand nog een tip waar je deze dingen voor een schappelijke prijs kan krijgen :D ?
AdoraBellemaandag 25 maart 2013 @ 11:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 januari 2010 00:01 schreef Mylene het volgende:
hier kan je ze bestellen

[..]

Dan betaal je ook uit je neus voor die dingen. Ik koop wel gewoon zo'n wit schrijfblok bij de Action voor een paar euro :P .
#ANONIEMmaandag 25 maart 2013 @ 22:47
Bijenkorf
DonJamesdinsdag 26 maart 2013 @ 08:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 januari 2010 00:01 schreef Mylene het volgende:
hier kan je ze bestellen

[..]

6 blokken voor 20 euro? :') Hier ligt een endless supply aan die dingen in de kast :D
Mokkelsdinsdag 26 maart 2013 @ 15:52
Action. Daar heb je van die moleskine namaak boekjes. Afgeronde hoeken, een elastiek en een vakje achterin. Dat lijkt ook van dat oude papier.
Wanderlust.dinsdag 26 maart 2013 @ 22:48
Ik koop mijn Moleskine boekjes via thebookdepository.co.uk
scheelt ook nog wel eens :)