Rustig Dacide, dit topic is voor het eerst niet door Taz geopend. Rakel nou niet die geschiedenis op, dadelijk flipt hij hem weerquote:Op woensdag 3 februari 2010 20:29 schreef Dacide het volgende:
jow Tazman... hoest met jou?
Nog steeds de boel aant draaiende houden hier?
Niet alleen hij hoor, de vaste kliek is er nog steedsquote:Op woensdag 3 februari 2010 20:29 schreef Dacide het volgende:
jow Tazman... hoest met jou?
Nog steeds de boel aant draaiende houden hier?
Jazeker, beetje druk met werk. Hoe is het verder met jou dan?quote:Op woensdag 3 februari 2010 21:42 schreef Dacide het volgende:
dat doet me deugd
En Paxman? Met jou ook alles goed?
quote:De Reunie:
Bas wordt op school gepest. Hij lijdt aan astma en heeft een huidziekte. Later vecht Bas zich letterlijk naar de top in Amerika. Hij wint als eerste Europeaan de Ultimate Fighting Championship. Inmiddels heeft Bas in Amerika een eigen tv-show.
Ja die relnicht, is hij überhaupt nog wel op fok actief?quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:54 schreef Tazmaniac het volgende:
Hey T-Man!!
Lang niet gezien idd
Hier gaat nog altijd alles z'n gangetjemet toch wel enkele nieuwe toevoegingen
De vaste clique is nog steeds in tackt al mis ik onze relnicht ook al een geruime tijd.![]()
Toch is het me af en toe nog wat te stil hier
en Bas @ De Reunie.... AWESOME!!!!
Leer de users eens kennenquote:Op woensdag 3 februari 2010 22:54 schreef Tazmaniac het volgende:
Hey T-Man!!
Lang niet gezien idd
Hier gaat nog altijd alles z'n gangetjemet toch wel enkele nieuwe toevoegingen
De vaste clique is nog steeds in tackt al mis ik onze relnicht ook al een geruime tijd.![]()
Toch is het me af en toe nog wat te stil hier
en Bas @ De Reunie.... AWESOME!!!!
Why, heeft hij nou weer een andere username dan?quote:
Op Sherdog in de preview hebben ze het er ook over dat Nate het gaat afmaken met een Super Street Fighter Comboquote:Op donderdag 4 februari 2010 10:42 schreef Dacide het volgende:
Nate moest vorige keer tegen Demian Maia. Maia was zo stom om eventjes mee te gaan in het standup spelletje van Nate. Met als gevolg een zeer dikke KO inderdaad.
Zie filmpje: http://www.mma-core.com/v(...)UFC_102?vid=10006222
En daarvoor moest Nate tegen Wilson Gouveia...
Hier zie je het einde van die partij![]()
[ afbeelding ]
Dit is echt één van de mooiste finishes ooit! Een prachtige 10 hit combo, vooral hoe hij die spinning backfist opvolgt. Gewoon genieten!quote:Op donderdag 4 februari 2010 10:42 schreef Dacide het volgende:
Nate moest vorige keer tegen Demian Maia. Maia was zo stom om eventjes mee te gaan in het standup spelletje van Nate. Met als gevolg een zeer dikke KO inderdaad.
Zie filmpje: http://www.mma-core.com/v(...)UFC_102?vid=10006222
En daarvoor moest Nate tegen Wilson Gouveia...
Hier zie je het einde van die partij![]()
[ afbeelding ]
Ik ben het met al je voorspellingen eensquote:Op donderdag 4 februari 2010 09:27 schreef Dacide het volgende:
Luitjes, UFC komt er weer aan...
* Light Heavyweight bout: Randy Couture vs. Mark Coleman
Denk dat Couture weer een kogelvrij fightplan heeft klaarliggen. Natuurlijk blijft Coleman ontzettend gevaarlijk als hij op je ligt. Maar denk dat Randy ook niet achterlijk is. En de conditie speelt natuurlijk ook mee.
* Middleweight bout: Nate Marquardt vs. Chael Sonnen
Duh :p Nate is mijns inzien de beste middleweight op het moment. (ja ik denk serieus dat ie in zijn huidige vorm weet te winnen van Anderson Silva)
* Welterweight bout: Mike Swick vs. Paulo Thiago
Swick op ervaring. Thiago is een echte braziliaans BOPE badass.... maar komt toch ervaring te kort denk ik.
* Middleweight bout: Demian Maia vs. Dan Miller (50/50 met een lichte voorkeur voor maia)
Weet het niet... Maia ging zwaar KO tegen Marquardt laatst.. Denk dat ie voorzichtiger wordt. Miller is een beest. Ik zie Miller echt wel winnen op KO. Maar als Maia zijn kop erbij houdt en niet zoals toen tegen Marquardt staande gaat knokken.. (en dus direct, maar dan ook ECHT DIRECT naar de grond gaat... dan wint Maia, handsdown)
* Welterweight bout: Matt Serra vs. Frank Trigg
Trigg is niet meer zo scherp. Serra wel. Serra op 2e ronde submission.
En wat denken jullie van struve-nelson? (UFN21)
Denk dat het een beetje 50/50 is... Natuurlijk heeft Struve de langere reach en is ie iets meer allround. Maar Nelson is een Gracie blackbelt en met die pens heb je een behoorlijke toppositie. Ook zie ik Struve niet zo snel een body triangle aanleggen.
nu wil een blackbelt niks zeggen.. daar heeft Struve er al meerdere van laten afkloppen.
Mwaa, ik blijf wel een zwak houden voor die man.quote:Op donderdag 4 februari 2010 19:10 schreef Paxlie het volgende:
waarom Cro Cop nog op tv
Die kerel is over, schluss en klaar
Dat kun je wel hardop zeggen.. ik vind het ook vrijwel niksquote:Op donderdag 4 februari 2010 19:04 schreef GSP het volgende:
Ik moet eerlijk bekennen dat ik niet zo warm loop voor UFC 109.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |