30ste Natresbataljon, Bravo comagnie, dus Bredaquote:Op zondag 7 maart 2010 00:02 schreef unox_worst het volgende:
Was het maar waar![]()
Waar kom je terecht na je AMO?
Weet je je amo datum al?quote:Op maandag 8 maart 2010 18:07 schreef PugaPyga het volgende:
Vandaag ook GO gehaald, het Grote Wachten kan dus beginnen
quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:17 schreef PugaPyga het volgende:
Heb nog geen datum, want mijn VO moest nog gestart worden. Had wel op het sollicitatieformulier aangekruist dat ze daarmee voor mijn keuring al mochten beginnen, maar dat doen ze wegens ondercapaciteit niet meer (sollicitatieformulier was nog niet aangepast). Kan dus nog wel 2 tot 3 maanden duren voordat ik een datum heb. Juli zal ik dan niet meer halen en september kan ik niet, dus ik gok november dit jaar.
Ben wel al geplaatst (stonden toevallig nog 2 vacatures open) ofzo, opkomstdatum = keuringsdatum. Nu dus maar afwachten tot ik iets hoor over mijn VO en van de kapitein van mijn bataljon.
Ik moet er dan om 9.00u zijn voor fysieke test...quote:Op donderdag 4 maart 2010 21:34 schreef StinsonB het volgende:
Pff, vandaag even geschrokken. Kon de eerste keer niet komen door mijn rijexamen. De man aan de lijn zei dat hij me een nieuwe uitnodiging zou sturen. Na 2-3 weken nog steeds niks binnen, dus dacht mail maar even! Bleek dat hij het helemaal niet doorgegeven had, en dat ze hadden genoteerd als niet gehaald (omdat ik niet was komen opdagen).
Ik natuurlijk meteen bellen, gelukkig had ik een redelijke man aan de lijn. Die me meteen een nieuwe uitnodiging via de mail stuurde en de brief krijg ik over een paar dagen.
Mijn keuring 16 maart dus!
Ja hoor! Zekers! Ik zou cl4 moeten kunnen halen.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 15:13 schreef zipta het volgende:
Epic fail.
Heb je nog wel zin om het nog een keer te doen?
Hoe moet dat straks als je er wel echt bij zit?
Dat is super zeg! Ik zit al zeven weken te wachten op de VGBquote:Op vrijdag 12 maart 2010 16:54 schreef slashdev het volgende:
Vandaag gefietst, 11:40 minuten = cluster 3
VO was ook al klaar dus de status is nu: per direct afroepbaar.
Ha! Wil je wel weten hè?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 16:29 schreef Druid het volgende:
[..]
Puur interesse, wat weeg je en hoe lang ben je?
Ik was van 8.00 tot 15.30 bezig voor kracht en 10min fietsen...quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:34 schreef StinsonB het volgende:
Ik heb vandaag ook mijn keuring gehad! Van 7 tot 1 uur gewacht op de psychologische test. Deze positief uitgevallen, moet nu woensdag de 24e terugkomen voor mijn medische + sportieve keuring.
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:39 schreef wiver het volgende:
De krachttest was bovengemiddeld hoog, maar de fietstest net krap een minuutje te weinig. Iets van 10 min.
Per uitzondering mag ik dit weer over doen over 3 mnd, omdat ik er net niet was..
Krachttest was goed voor cl4.
Zou ik met fietsen ook moeten kunnen halen zei die.
Moest wel wat kilo's eraf werken. Wordt het fietsen ook makkelijker van.
We see...
Ach, alleen afvallen zei die arts, dan haal je het wel.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:27 schreef Hubs het volgende:
[..]
Wat na al die maanden haal je nog Cl1 niet?
Nou ik zou niet proberen voor cl4 te gaan. Blijf realistisch en haal eerst cl1... Ik bedoel je bent al een half jaar, of zoiets, voor cl1 bezig.
Ik bedoel we zijn dan wel geen commando's ofzo maar dis toch wel erg of niet dan?
nou, een halfjaar geleden woog ik 116.quote:Op woensdag 17 maart 2010 10:29 schreef zipta het volgende:
Wat ben je in dat half jaartje afgevallen dan?
Tot voor een paar jaar geleden wel aan sport gedaan.quote:Op woensdag 17 maart 2010 18:26 schreef Hubs het volgende:
das wel netjes zoveel kilo's in 6 mnd...
Maar heb je hiervoor al jaren niet meer aan sport gedaan dat dit zo'n obstakel is?
Hoelang ben je nu bij de Natres?quote:Op woensdag 17 maart 2010 19:24 schreef Hubs het volgende:
drukke kantoorbaan wil niks zeggen die heb ik ook, dus dat is geen reden om niet te trainen...![]()
Kinderen geen idee, die heb ik niet en dat hou ik voorlopig ook zo![]()
Maar samen trainen is altijd een goed idee, betere motivatie om toch maar door die regen te gaan hardlopen
Hoe werkt dat aanmelden van steunverleningen dan? Is er bij elke bijeenkomst een lijst waar je je in kan schrijven ofzo? Krijg je ook veel betaald voor dat soort dingen? Bij mijn informatiebijeenkomst waren ze niet helemaal duidelijk over de vergoeding. Niet dat ik het voor het geld ga doen hoor, maar voor een student is alles mooi meegenomen!quote:Op woensdag 17 maart 2010 23:27 schreef Hubs het volgende:
bijna een jaar ondertussen![]()
En er gaat bij stiekem best wel wat tijd in zitten. Maar ik probeer dan ook een paar leuke steunverleningen mee te pakken. Dus dat hoeft niet en dan valt de belasting best wel mee...
Ik weet dus nog lang niet alles maar ik bedoelde te zeggen dat als je iets wil je er ook de tijd voor hebt.
Ik heb een drukke baan, zit bij de natres, ben lid van meerdere sportverenigingen en heb zowaar ook nog een sociaal leven. Maar als je dingen leuk vind maak je er tijd voor.
Al kan ik niet spreken voor de situatie met kinderen want die heb ik niet
quote:Op donderdag 18 maart 2010 12:42 schreef StinsonB het volgende:
[..]
Hoe werkt dat aanmelden van steunverleningen dan? Is er bij elke bijeenkomst een lijst waar je je in kan schrijven ofzo? Krijg je ook veel betaald voor dat soort dingen? Bij mijn informatiebijeenkomst waren ze niet helemaal duidelijk over de vergoeding. Niet dat ik het voor het geld ga doen hoor, maar voor een student is alles mooi meegenomen!
Over die fysieke test zal ik me niet druk maken. Beter dat je nu achter dat soort dingen komt, wanneer je nog fit en vitaal bent dan dat je erachter komt als je op latere leeftijd verzwakt bent.quote:Op donderdag 18 maart 2010 13:49 schreef StinsonB het volgende:
Bedankt voor het snelle antwoord! Dat klinkt goed allemaal moet ik zeggen. Is zeker fijn dat je zo extra uren kan maken. Begin er steeds meer zin in te krijgen. Helemaal nu ik de psychologische test gehaald heb, daar maakte ik met toch wel wat zorgen over.
Ben alleen nog redelijk zenuwachtig voor de medische test, je hoort soms dat mensen er opeens achter komen dat ze een onregelmatige hartstoring hebben. De fysieke test moet lukken (afgelopen weekend nog 28 km hard gelopen).
vertel eens wat over die steunverleningen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:24 schreef Hubs het volgende:
idd niet te druk maken, wat is de kans dat je dat nou hebt als je nooit ergens last van hebt gehad. En als je 28km kan hardlopen zal er ook niet heel veel mis zijn met je hart.
En voorj e sporttest als je zelfstandig kan ademen, wat kan fietsen en een beetje doorzet dan haal je het wel.
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:09 schreef wiver het volgende:
[..]
Ha! Wil je wel weten hè?
Nou, 1,85 en 100 kg..
Ben stevig gebouwd, dat wel.
Streef is 90kg.
gaat je niet lukken bij de Natres, das een feitquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:51 schreef boreelke het volgende:
ik zou ook wel natres willen worden, maar dan wel zeker weten dat ik terug kom in m'n oude functie.
ik was cavalerie verkenner/ boordschutter. voor zover ik weet is die functie niet voorhanden bij de natres, helaas. en ik wil weer een zwarte barret waar ik m'n "zwaluwstaartje"op kan en mag doen.
Natres heeft zijn eigen baretembleem, dus een zwarte baret met je huzaren embleem gaat hem zeker niet worden. Je functie zullen ze bij Natres ook niet hebben verwacht ikquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:51 schreef boreelke het volgende:
ik zou ook wel natres willen worden, maar dan wel zeker weten dat ik terug kom in m'n oude functie.
ik was cavalerie verkenner/ boordschutter. voor zover ik weet is die functie niet voorhanden bij de natres, helaas. en ik wil weer een zwarte barret waar ik m'n "zwaluwstaartje"op kan en mag doen.
ze hebben helemaal geen cavalerie functies als ik me niet vergis toch?quote:Op zaterdag 20 maart 2010 15:26 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Natres heeft zijn eigen baretembleem, dus een zwarte baret met je huzaren embleem gaat hem zeker niet worden. Je functie zullen ze bij Natres ook niet hebben verwacht ik
Dat varieert dus heel erg per oefening. Is het een vijandoefening, een sociale oefening enz enz.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 10:51 schreef wiver het volgende:
[..]
vertel eens wat over die steunverleningen.
Hoe ziet zo'n dag er uit?
Zei de arts ook. Hij zei ook dat m'n BMI 24 was. Moet naar 20...quote:Op zaterdag 20 maart 2010 15:09 schreef Bouke-p het volgende:
Ik ben net zo lang en weeg 98kg, het is dat ik vanwege mn benen afgkeurd ben voor alles boven CL2 maar met je lengte/gewicht zou je prima cl3 moeten kunnen halen.(er vanuit gaande dat er niks mis is met je rug/gewrichten etc)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |