Geniaalquote:Op donderdag 21 januari 2010 18:46 schreef Penisbaard het volgende:
http://www.youtube.com/user/DeZilverenDame
Even een account gemaakt
Niet, mits het waardevolle aanvullingen of veranderingen zijn.quote:Op donderdag 21 januari 2010 18:25 schreef Lundegaard het volgende:
[..]
TS is een beetje arrogant als het gaat om aanpassingen van zijn OP.
Veel spam, 2 pagina's terug wel een schokkende ontdekking van Lundegaard.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 00:35 schreef Pieter-utd het volgende:
Ja verdomme jongens, ik moett vanmiddag/vanavond even naar verjaardag en het hele topic is bijna vol, wat heb ik gemist?
quote:Op donderdag 21 januari 2010 15:56 schreef Lundegaard het volgende:
[ afbeelding ]
Martin Bruins aka Martin Melro, een topzanger is in het nieuws gekomen vorig jaar door vunzige zaakjes.![]()
Na enig speurwerk blijkt hij te jonge meisjes te lokken door zich voor te doen als grote manager. Onder andere het talent Precilla. Hier is zij als figurant te zien in zijn clip.![]()
Nadat TROS Vermist een uitzending maakte over Martin Melro en Precilla (vanaf 30.54 echt kijken, aanrader!) kwamen de tongen los. Het waren overigens wel schokkende beelden, aangezien Martin net bezig was een topclip op te nemen in het bos. Het doet pijn om zo`n grote ster te moeten zien vluchten door het bos.![]()
Reakties kwamen er na de uitzending, gastenboeken stroomden vol en opeens..... Viel daar de naam 'Silverlady' op de site van.. Hou je vast....![]()
STOPKINDERPORNO![]()
Ze schijnt een goede bekende te zijn van Martin Melro. Ook zou er een 'In de stoel' uitzending komen met hem. Helaas is dat om onduidelijke redenen niet doorgegaan.
Hoe en waarom is mij nu nog een raadsel. Dat vergt wat meer speurwerk. Misschien dat een ander zich ook geroepen voelt om deze donkere krochten van de Silverlady te onderzoeken. Ik snap het natuurlijk volkomen wanneer dat teveel gevraagd is. Het zijn misschien plekken waar je niet wilt zoeken. De onthulling kan van dien aard zijn dat je jezelf even niet op straat durft te begeven.
Sorry voor de echte Silverlady fans dat ik dit heb gevonden.![]()
ik kom niet verder dan die enorme meloenen!quote:Op donderdag 21 januari 2010 21:38 schreef Mestras het volgende:
[..]
Ze heeft wel stijl! Dat hout, die luiken![]()
Dat gaat de eerste keer worden dat ik Vermist ga kijken danquote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:20 schreef SilverladyFan het volgende:
Komende uitzending
Nederland 1, vrijdag 22 januari 2010 22:00
Ondanks verwoede pogingen van haar familie om het huwelijk tegen te houden is de geschaakte Anita van Houten met haar volkszanger Martin in het huwelijk getreden.
Dit en meer in Vermist op vrijdag 22 januari 2010 om 22:00 uur op Nederland 1
http://www.vermist.nl/index.php?id=66
Vanavond kijken dus!
Je hebt me door.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:34 schreef SilverladyFan het volgende:
[..]
Je bent gewoon jaloers omdat zij de groten der aarde heeft geïnterviewd en jij niet.
Je moet gewoon jezelf blijven, net zoals Frank van Etten altijd zichzelf gebleven is, zelfs nu hij wereldberoemd is.quote:
Debielen.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:42 schreef SilverladyFan het volgende:
[..]
Je moet gewoon jezelf blijven, net zoals Frank van Etten altijd zichzelf gebleven is, zelfs nu hij wereldberoemd is.
Hij leeft niet in een villa, maar in een uitgebrande woonwagen!
http://www.dvhn.nl/nieuws(...)-van-Etten-afgebrand
quote:
Wie is hier nou debiel dan?quote:Op vrijdag 22 januari 2010 13:42 schreef Klaploper het volgende:
iedereen weet wel dat dikek mense hele grapig zijn en grapig uitzien daarom moet je hier plaatjes van dikke mense zette![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ze gaan je aanklagenquote:Op vrijdag 22 januari 2010 16:31 schreef SilverladyFan het volgende:
Haha bogerssound, het management van o.a. Jeroen Stevens, Arie Pater, zanger Petro en Silverlady zelf, is abonnee geworden van mijn youtube-kanaal!
Oei dan heb ik straks zeker een advocaat uit het woonwagenkamp aan de deur!quote:Op vrijdag 22 januari 2010 16:33 schreef Jumparound het volgende:
[..]
Ze gaan je aanklagen![]()
[sub]ookal zouden wij baggersound moeten aanklagen voor dit nieuwe dieptepunt in nederlandse muziekhistorie[s/ub]
Ik denk eerder een kleine knokploeg, op het kamp lossen we zaakjes zonder advocaten op!quote:Op vrijdag 22 januari 2010 16:38 schreef SilverladyFan het volgende:
[..]
Oei dan heb ik straks zeker een advocaat uit het woonwagenkamp aan de deur!
Zolang ik zanger petro maar niet aan de deur krijg, die slaat me waarschijnlijk helemaal tot moes.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 16:43 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik denk eerder een kleine knokploeg, op het kamp lossen we zaakjes zonder advocaten op!
Dat is om het reeksen-mag-niet-slotje te omzeilenquote:Op vrijdag 22 januari 2010 16:56 schreef Saaaaab het volgende:
Dit topic was verstopt onder een op het eerste gezicht niet-Silverlady-gerelateerde TT.
ik tvp dit topic zoals nog nooit iemand een tvp heeft gezet.
Die vrouw die de hele tijd het woord voert is Gerjanne.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:26 schreef SilverladyFan het volgende:
http://www.vermist.nl/index.php?id=395
Vanaf 3:25
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |